HURD: ZOSTAJĘ W JUNIOR ŚREDNIEJ, BĘDĘ WALCZYŁ O SWOJE TYTUŁY

Jarrett Hurd (23-1, 16 KO) wraca na ring, już z nowym trenerem, 25 stycznia podczas gali w Barclays Center na Brooklynie. "Swift" w maju stracił pasy WBA i IBF wagi junior średniej na rzecz Juliana Williamsa, a jego priorytetem jest teraz odzyskanie tych trofeów.

Od dłuższego czasu spekulowało się, że Hurd, jako jeden z największych rozmiarowo pięściarzy wagi junior średniej, będzie musiał zapewne niebawem przenieść się do limitu 160 funtów. Jarrett odłożył jednak te plany i postanowił zostać w wadze junior średniej.

- Po raz pierwszy udzielam wywiadów, odkąd walczyłem z Julianem Williamsem. Ostatnim razem, gdy tu byłem, byłem niepokonanym wojownikiem, a potem poniosłem pierwszą porażkę. W grudniu mieliśmy mieć rewanż, ale kiedy przechodziłem przez zmianę trenerów i wciąż szukałem odpowiedniej drogi, nie byłem na to przygotowany - tłumaczy Hurd.

- Zmieniłem trenera, obciąłem włosy, skupiłem się tylko na boksie. Zostaję w junior średniej i będę walczył o swoje tytuły. Ciężko pracuję, by być dawnym sobą - dodał Jarrett.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.