Archiwum wiadomości z dnia: 2019-12-23

 
ZA KILKA DNI WILDER ZACZYNA OBÓZ PRZED DRUGĄ WALKĄ Z FURYM

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) odpoczął w Europie po wygranym przez nokaut listopadowym rewanżu z Luisem Ortizem, wrócił do Ameryki i w okolicach Sylwestra zamierza rozpocząć obóz przed kolejnym, jeszcze większym rewanżem - walką z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO), która czeka nas już 22 lutego i powinna zostać oficjalnie ogłoszona do końca roku.


ANDY LEE: Z JAVANEM HILLEM W NAROŻNIKU FURY RUSZY PO NOKAUT

Babcie byłego mistrza świata wagi średniej Andy'ego Lee i byłego czempiona wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO) były siostrami, a Andy od lat ma z Tysonem świetne kontakty. Niedawno dołączył do jego teamu przed lutową walką Fury vs Wilder II. Odszedł natomiast Ben Davison, który odegrał kluczową rolę w powrocie Tysona do wielkiej formy. Co o zmianie trenera myśli Lee?


POZNALIŚMY LAUREATÓW NAGRÓD THE RING ZA 2019 ROK

Poznaliśmy laureatów prestiżowych nagród magazynu The Ring, zwanego również Biblią Boksu. W najbardziej prestiżowych kategoriach (zawodnik roku i trener roku) tryumfował duet Canelo Alvarez-Eddy Reynoso. I choć właścicielem magazynu The Ring jest promotor Meksykanina - Oscar De La Hoya - to trudno zaprzeczyć, że ten rok należał do Alvareza. Przypomnijmy, że Canelo został zawodnikiem roku także w innych plebiscytach, m.in. w plebiscycie ESPN.