Archiwum wiadomości z dnia: 2019-12-22

 


FURY ZDEMOLOWAŁ POLAKA NA GALI W LONDYNIE (WIDEO)

Tommy Fury (3-0, 2 KO) nie wygląda na tak utalentowanego jak jego brat Tyson, ale dzięki sławnemu nazwisku, charyzmie i udziale w reality show 'Love Island' szybko zdobył bardzo dużą popularność. Jego wczorajsza walka na gali Dubois vs Fujimoto w Londynie w ciągu kilkunastu godzin osiągnęła na Youtube już ponad pół miliona wyświetleń. Ofiarą Fury'ego został Polak, młody i twardy journeyman z Leszna Przemysław Binienda (2-27, 2 KO).JERMELL CHARLO I TONY HARRISON PO WYBORNEJ WOJNIE W ONTARIO

Po wybornej, stojącej na bardzo wysokim poziomie i dramatycznej walce Jermell Charlo (33-1, 17 KO) pokonał wczoraj w rewanżu przed czasem Tony'ego Harrisona (28-3, 21 KO) i odzyskał tytuł mistrza świata wagi junior średniej federacji WBC. Przed walką trwał ostry konflikt między zawodnikami, ale po zakończeniu pojedynku obaj zachowali się elegancko.JOE JOYCE KOLEJNYM RYWALEM DANIELA DUBOIS?

Jak ujawnił Frank Warren w wywiadzie po wczorajszym zwycięstwie Daniela Dubois (14-0 13 KO) nad Kyotaro Fujimoto (21-2, 13 KO), kolejnym rywalem potężnego prospekta ma być jego rodak Joe Joyce (10-0, 9 KO). Warunek jest jeden - zwycięstwo Joyce'a w nadchodzącym starciu.


WIDEO: CHARLO ZREWANŻOWAŁ SIĘ HARRISONOWI I ODZYSKAŁ PAS WBC

Rewanż jest słodki. Dokładnie rok po porażce w pierwszej walce Jermell Charlo (33-1, 17 KO) pokonał przed czasem Tony'ego Harrisona (28-3, 21 KO) i odzyskał tytuł mistrza świata wagi junior średniej federacji WBC. Charlo rzucił rywala na deski w drugiej rundzie, ale potem Harrison wrócił do gry i toczył równorzędną walkę. Po dziesięciu rundach sędziowie punktowali 96:93, 94:95 i 96:93 na korzyść Jermella. W jedenastym starciu pięściarz z Teksasu przełamał oponenta i znów zasiadł na tronie World Boxing Council. Prezentujemy Wam skrót tej ciekawej potyczki.