Archiwum wiadomości z dnia: 2019-12-20

 


SAUDOWIE CHCĄ WYŁOŻYĆ PIENIĄDZE NA WALKĘ PACQUIAO vs GARCIA

Arystokratyczni miliarderzy z Arabii Saudyjskiej są poważnymi graczami na światowym rynku bokserskim, czego dowodzi ich współpraca z Eddie'em Hearnem i gala Joshua vs Ruiz Jr II. Saudowie dysponują niemal nieograniczoną mocą finansową, która sprawia, że szef grupy Matchroom planuje w przyszłym roku zorganizowanie dwóch arabskich gal. Życzeniem Saudów jest konfrontacja Mikey Garcia vs Manny Pacquiao, o której mówi się od dłuższego czasu.


SAUNDERS FAWORYTEM W WYŚCIGU DO WALKI Z CANELO?

Mistrz świata WBO wagi super średniej, Billy Joe Saunders (29-0, 14 KO) i mistrz WBA Callum Smith (27-0, 19 KO) są według Eddie'ego Hearna (grupa Matchroom) głównymi kandydatami do walki z liderem większości rankingów bez podziału na kategorie - Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO), który zwakował tytuł WBO wagi półciężkiej. Saunders uważa się za faworyta swoistego wyścigu.

BROOK WRACA 8 LUTEGO, POZNAŁ NAZWISKO RYWALA

Informowaliśmy już, że Kell Brook (38-2, 26 KO) na początku lutego wróci między liny, a w 2020 roku ma on w końcu stanąć naprzeciw Amira Khana. 'Special K' jeszcze w zeszłym tygodniu nie znał nazwiska swojego kolejnego oponenta, ale teraz Eddie Hearn przedstawił wszystkie szczegóły powrotu między liny doświadczonego Brytyjczyka.
HURD NIE REZYGNUJE Z REWANŻU Z WILLIAMSEM

Julian Williams (27-1-1, 16 KO) i Jarrett Hurd (23-1, 16 KO) w maju dali fanom znakomitą walkę, po której mistrzowskie pasy wagi junior średniej trafiły do wspaniale dysponowanego 'J Rocka'. 'Swift' zapewnia jednak, że absolutnie nie rezygnuje z rewanżu z rodakiem i spróbuje odzyskać utracone trofea.