OFICJALNIE: MIKEY GARCIA vs JESSIE VARGAS 29 LUTEGO W TEKSASIE

Dziś oficjalnie ogłoszono walkę, o której pisaliśmy w ostatnich tygodniach. Były mistrz świata czterech kategorii Miguel Angel Garcia (39-1, 30 KO) zadebiutuje 29 lutego na platformie DAZN, krzyżując rękawice na gali w teksańskim Frisco z byłym mistrzem świata dwóch kategorii Jessie'em Vargasem (29-2-2, 11 KO). Pojedynek odbędzie się w limicie wagi półśredniej.

Garcia związał się z DAZN i Eddie'em Hearnem kontraktem na jeden pojedynek, za który otrzyma siedem milionów dolarów. Celem Garcii jest konfrontacja z mistrzem WBA wagi półśredniej Mannym Pacquiao, któremu została jedna walka do wypełnienia kontraktu z projektem PBC. Jeżeli Mikey i Manny wygrają swoje kolejne pojedynki, mogą podpisać lukratywne kontrakty z DAZN i stanąć do hitowej walki. Do tego jednak jeszcze daleka droga.

Przypomnijmy, że marcowa walka o pas IBF w limicie 147 funtów z Errolem Spence'em Juniorem zakończyła się wysoką porażką Garcii. Vargas również walczył w tym roku tylko raz, wygrywając w kwietniu przez nokaut ze znakomitym niegdyś, ale mającym najlepsze lata dawno za sobą Humberto Soto.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.