Archiwum wiadomości z dnia: 2019-12-17

 
ŚWIATOWA KONFRONTACJA BOKSU W GLIWICACH

Zanim rozpocznie się piątkowa gala Babilon Promotion w Nowym Dworze Mazowieckim, mamy dla was małą rozgrzewkę w postaci meczu Polska vs Rosja w ramach Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego. Start gali przewidziano na godzinę 17:00 (20 grudnia), więc będą trzy dobre godziny, aby wejść na obroty podczas bezpośredniej relacji w TVP Sport. Skład w rozwinięciu.


LOU DiBELLA O WALCE TEOFIMO LOPEZA Z WASYLEM ŁOMACZENKĄ

Promotor Richarda Commeya (29-3, 26 KO), charyzmatyczny Lou DiBella z blisko widział w sobotę, jak Ghańczyk został zdetronizowany przez Teofimo Lopeza (15-0, 12 KO), który już w drugiej rundzie wygrał przez nokaut. Według DiBelli w planowanym na kwiecień starciu Lopeza z mistrzem WBA, WBO i WBC wagi lekkiej Wasylem Łomaczenką (14-1, 10 KO), młodzieniec o honduraskich korzeniach (mistrz IBF) nie stoi na straconej pozycji.JOSHUA: WALKA Z RUIZEM BYŁA POCZĄTKIEM ZMIANY MOJEGO STYLU

Mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Anthony Joshua (23-1, 21 KO) zaprezentował podczas rewanżowej walki z Andym Ruizem Juniorem (33-2, 22 KO) swoje cierpliwe i wyrachowane oblicze, bardzo mądrze boksując przez dwanaście rund i dominując pojedynek. Teraz Brytyjczyk twierdzi, że otworzył tym samym nowy rozdział pod względem stylowym.