KELLERMAN: CO SIĘ STANIE, GDY WILDER TRAFI JOSHUĘ PRAWĄ RĘKĄ?

Mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Anthony Joshua (23-1, 21 KO) ma zapewne przed sobą w przyszłym roku obowiązkowe obrony pasów IBF (walka z Kubratem Pulewem) i WBO (walka z Aleksandrem Usykiem), ale sporo mówi też o walce unifikacyjnej ze zwycięzcą lutowej konfrontacji Deontay Wilder vs Tyson Fury II. Ceniony komentator i ekspert Max Kellerman twierdzi, że w walce z obecnym mistrzem WBC Brytyjczyk musiałby być stosunkowo agresywny.

JOSHUA: POKONAM WILDERA I FURY'EGO DZIĘKI SWOJEJ WSZECHSTRONNOŚCI >>>

- Oto wniosek, jaki można wyciągnąć z rewanżu Joshuy z Ruizem: czy ktokolwiek uważa, że Joshua przetrwa dwanaście rund w starciu z siłą uderzenia i szybkością Wildera? Nawet jeżeli AJ będzie dobrze boksował, trudno sobie wyobrazić, by w pewnym momencie Deontay nie trafił mocnym ciosem. Co się wtedy stanie? - pyta Kellerman.

- Nie wydaje mi się, by AJ'owi wystarczył w walce z Wilderem bezpieczny boks. Może boksować odpowiedzialnie i być zarazem bardziej agresywny niż w Arabii Saudyjskiej. To może być najlepszy sposób na Wildera. Jego prawa ręka zawsze w końcu dochodzi celu, więc trzeba samemu go zranić. Jeśli chodzi o Joshuę, to nigdy nie zapowiadał się on na zawodnika, który pozostanie niepokonany. On zawsze był typem, który ma swoje słabości, ale posiada też serce mistrza i umie potężnie uderzyć, więc wprowadza odpowiednią dozę dramatu. Jeżeli jesteś numerem jeden pod względem komercyjnym i bierzesz udział w wielkich walkach, to tworzysz wspaniałą erę królewskiej dywizji - dodał pracujący obecnie dla stacji ESPN dziennikarz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MODM
Data: 16-12-2019 18:42:48 
AJ jest nieźle naruszony. Takie durdymałki jak w ostatniej walce wystarczą na Ruiza, Pulewa, Parkera czy Kownasia. Wilder zawsze trafia a skoro trafił dwa razy najbardziej sliskiego w HW Furego to Antoniego który Mayweatherem nie jest trafi tym bardziej a że jak wspomniałem AJ naruszony jest to skończy się przed czasem. Przykro mi ale taka jest prawda
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 16-12-2019 18:43:58 
Po pierwsze nie każda trafiona prawa ręka musi kończyć się nokautem czy nawet kłopotami. Nawet Szpilka przyjął kilka ciosów z prawej ręki i jakoś nie padł jak rażony po 1 razie. Wiele zależy tu od tego ile w taki cios włoży Wilder energii i jak mocno będzie on zaskakujący dla przeciwnika.

Po drugie nie w każdej walce Joshua będzie teraz boksował na tak dużym skupieniu i ostrożności jak w 2 walce z Ruizem. Tylko trolle i hejterzy mają teraz używane bo ich pamięć jest wybiórcza. Kit że Joshua do tej pory uchodził za najbardziej efektownego pięściarza. 1 walka na inne kopyto? Zróbmy z niego tchórza i nudziarza xD

Joshua może wygrać z Wilderem na różne sposoby. Nie koniecznie musi być to po skrajnie agresywnej postawie choć wg mnie również powinien nastawić się w takiej walce na zniszczenie. Boksowanie w dystansie z Wilderem można wygrywać do 12 rundy a wystarczy jeden poważny błąd i...

Joshua ma na Wildera półdystans, rozmiary, siłę + siłę rażenia. Ortiz bezproblemowo zamykał Wildera w narożnikach, czy dopadał innymi akcjami. Joshua tym bardziej będzie w stanie to robić. Ale jego nagłe napory są znacznie mocniejsze. Mało kto był w stanie je wytrwać.
Można by więc zadać pytanie- "Co się stanie gdy Joshua trafi Wildera serią prawy podbródkowy + lewy sierpowy?"

Czy ktoś wierzy że Wilder zdoła uniknąć takich szturmów przez 12 rund? Przecież jego jedyną odpowiedzią jest wtedy podniesienie wysoko rąk i przeczekiwanie (przynajmniej tak robił z Ortizem)

Ta walka to dostarczy niesamowitych emocji. Tu nokaut będzie wisiał w powietrzu od samego początku do końca. W obie strony.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-12-2019 18:44:55 
A co będzie jak Joshua trafi swoim prawym,albo lewym sierpowym, albo prawym psierpowym,nie wspominając już o prawym podbródkowy 😱
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-12-2019 18:47:29 
Fury to jest śliski ale chyba od potu drogi kolego MODM
Tuson to wielki cel,już mi się nawet nie chce przypominać po ciosach jakich asów lizał dechy...
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 16-12-2019 18:52:53 
jak Wilder trafi z prawej to przewróci, a że ręcę ma dwa razy dłuższe od Ruiza, jest dwie głowy wyższy, i 2 razy szybszy (ogólnie bo Ruiz ręce ma szybkie) to trafi na pewno
 Autor komentarza: teanshin
Data: 16-12-2019 19:08:06 
Co ma być to będzie. Wilder ma take same szanse trafić AJ'a jak AJ ma szanse wyboksować Wildera.
 Autor komentarza: MODM
Data: 16-12-2019 19:11:42 
No ja podejrzewam że unifikacja Alabama-Antoni będzie miała miejsce pod koniec przyszłego roku. To ostatni moment na wielką walkę i wielką kasę. Wilder się starzeje, Antoni rozbity (zaraz pojawią się komentarze fanboyów że tak nie jest no ale niesty jest) chłopak dopiero co wszedł w prime a już jest poważnie naruszony, swoje po głowie zebrał, wielokrotnie podłączony, 5xdechy. To siedzi w głowie czy wam się podoba czy nie a Wilder jest obecnie najmocniej bijącym gościem w tej dywizji. Hearn nie jest idiotą i w końcu przepłaci Wildera robiąc najbardziej kasową walkę HW zanim ktoś ubije mu kurę znoszacą złote jajka
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 16-12-2019 19:15:28 
Up
Przypominam dla zapominalskich że Joshua ma 87,5% nokautów w swoim rekordzie.
Wystarczyła jedna walka i teraz Joshua musi nagle wszystkich wyboksować by wygrać? Otóż nie. Jego ciosy sieją niesamowite spustoszenie i jego przyśpieszenia są skrajnie niebezpieczne.
Ma równie duże szanse co Wilder na czasówkę. Równie duże bo może i prawy prosty Wilder ma mocniejszy i bardziej dopracowany natomiast Joshua bije mocniejsze kombinacje, skrajnie mocniejsze podbródkowe + sierpowe a i jego proste do najlżejszych nie należą (Ruiz przyznał że go w rewanżu prostym AJ zranił).
 Autor komentarza: MODM
Data: 16-12-2019 19:15:53 
teanshin

Mi się wydaje że jednak Alabamą ma większe szanse trafić jednym ciosem niż Antek miałby go wypunktować. Antoni nie jest perfekcyjny w tym co robi, Wilder natomiast opanował ten jeden strzał do perfekcji. Dodając do tego mental i naruszenie obu panów to Wilder dla mnie zdecydowanym faworytem
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-12-2019 19:18:38 
Oj tak, bo każdy cios z prawej ręki musi oznaczać koniec Aj'a.
Szpilka zebrał chyba z kilka czyściochów, nie mówiąc o innych zawodnikach. Tak naprawdę to chyba dopiero Ortiz dostał "takiego gonga nie spod remizy". Tam faktycznie Wilder trafił krótko i celnie. Wielu zawodników jednak dostawało dobre czyste ciosy od Denotaja po czym wstawało i walczyło wciąż wiele kolejnych rund. Amerykanin to świetny zawodnik, ale ma także w repertuarze wiele nieczystych akcji : nasady, wiatraki, itp.

Zobaczymy czy w walce z generującym więcej kasy Brytyjczykiem dostanie sędziego który na to zezwala..
 Autor komentarza: MODM
Data: 16-12-2019 19:18:57 
Czarny a co mu z tych kombinacji i podbrodkowych z gościem który nawet nie wchodzi do poldystansu? Nie chce się kłócić ale Antek dla mnie bez szans
 Autor komentarza: MODM
Data: 16-12-2019 19:20:34 
MLJ

Jeden wali cepy, drugi koksuje coś za coś
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 16-12-2019 19:25:48 
"a co mu z tych kombinacji i podbrodkowych z gościem który nawet nie wchodzi do poldystansu?"

A to Wilder musi wejść w ten półdystans czy jednak Joshua może to zrobić? O ile wiem nikt nie zwiąże nóg AJ-owi a że potrafi błyskawicznie przejść do ataku przekonał się nie jeden. Właściwie to oprócz Parkera wszyscy bo i Ruiz leżał jak długi jak Joshua wypuścił ręce w bliższym dystansie.

Ortiz spokojnie łapał Wildera i w narożnikach i seriami mocniejszych ciosów. Nie ma NAJMNIEJSZYCH SZANS by Wilder był w stanie cały czas trzymać Joshuę na dystans tym bardziej że facet w niebezpiecznych gatunkowo walkach prawie nic nie robi po drodze.

"Nie chce się kłócić ale Antek dla mnie bez szans"

No i właściwie wystawiasz sobie laurkę takim podejściem. Rzeczywiście nie ma się o co kłócić skoro mistrz świata który pokonywał wielu topowych zawodników- bardzo mocny punczer o niemal perfekcyjnych warunkach jest dla Ciebie "bez szans".
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-12-2019 19:26:46 
MDDM

dowody: co bierze, kiedy go złapano, na ile zawieszono. Albo japa..
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 16-12-2019 19:30:52 
Jeśli ktoś uznaje że Joshua koksuje powinien uznawać że koksuje też Wilder.
Nic panów w tym względzie nie różni więc jeśli ktoś zarzuca jednemu doping i uznaje to za sensowny argument to powinien robić to w obu przypadkach.
No chyba że po prostu większy biceps Joshuy to dowód warty uznania go bardziej winnym niż w przypadku Deontaya xD
 Autor komentarza: MODM
Data: 16-12-2019 19:32:38 
MLJ

Japa? Kiedy Wilderowi odjęto punkty, zdyskwalifikowano za uderzenia w tył głowy? Widziałeś to masz świadków?
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 16-12-2019 19:41:29 
https://www.youtube.com/watch?v=rZpl08_h9_U

To że nikt go nie zdyskwalifikował nie znaczy że tego nie robi. Robi i możesz to zobaczyć w wielu walkach. To że Joshua koksuje to coś czego ani nie widziałeś ani nie będziesz mógł pokazać i udowodnić. Masz jedynie domysły.

Facet przechodzi regularnie badania antydopingowe- ba pokazuje takie wizyty w swoich materiałach. Jest więc badany a nie wpadł. To dokładnie tak jak w przypadku Wildera. A więc strzelasz kulą w płot MODM.
Ślepakami. Logika jak to powyżej gdzie piszesz że Wilder nie wchodzi do półdystansu więc nie dostanie podbródkowego czy jakiejś serii...
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-12-2019 19:48:09 
MDDM

Przy federacji WBC ciężko oczekiwać by Wilderowi coś zrobiono.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 16-12-2019 19:56:24 
AJ ma szanse wyboksować Wildera i go znokautować. Wilder ma szansę tylko znokautować.
 Autor komentarza: Poirot
Data: 16-12-2019 19:59:37 
Co się stanie?

Odpowiadam: Joshua się podda tak jak to miało w pierwszej walce z Ruizem po przyjęciu niezbyt mocnego ciosu na czolo. Joshua to teraz jest w top 5 szklanek hw.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-12-2019 20:14:17 
Up
Rozumiem że z nudów trollujesz, ale jak już szukasz dłuższej atencji, to od razu napisz że Joshua ma szczękę na poziomie Davida Price'a, albo jeszcze słabszą..
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 16-12-2019 20:18:14 
"Joshua to teraz jest w top 5 szklanek hw"

xD

"Fajne" w porażce AJ-a jest to że od razu wypełzła cała masa tego typu ekspertów i człowiek od razu może sobie spokojnie odsiać kto ma choć trochę oleju w głowie i kto pisze coś sensownego.

Np wiadomo w tym momencie że pan Poirot guzik wie o boksie, nie rozumie pojęć używanych w środowisku bokserskim i ogólnie nie bardzo warto się nim przejmować.

Top 5 szklanek w Hw. Ja bym na podstawie tej opinii umieścił usera Poirot co najmniej w top 10 idiotów na tej stronie. Ale to moja opinia...
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-12-2019 20:26:49 
Blackdog
Nie wiem czy sam user @Poirot to idiota, bo osobiście obstawiam że gość chce po prostu zrobić ferment, ale jego komentarz z pewnością kwalifikuje się do jednego z najgłupszych w tym roku. A parę "perełek" już tu mieliśmy..
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 16-12-2019 20:34:30 
Poirot to po prostu zawiedziony hejter.

Przed walką stawiał Ruiza w top 3
http://www.bokser.org/content/2019/07/04/104124/index.jsp (tu link jakby ktoś nie wierzył)
po czym po porażce stwierdził że "gruby prosiaczek" nie jest nawet w top 15
http://www.bokser.org/content/2019/12/09/175301/index.jsp

Takim ludziom można tylko współczuć. Facet wpisuje się w przewidziany dawno schemat który pojawił się u wielu takich ekspertów po wygranej AJ-a z Ruizem.
 Autor komentarza: BlackDock
Data: 16-12-2019 20:58:34 
BlackDog to po prostu zawiedziony hejter. Przed walką Joshua vs Ruiz pisał m.in. tak:

"Ruiz to idealny wręcz przeciwnik by po kilku fajnych rundach pokusić się o dobre spektakularne zakończenie. Niższy, z zdecydowanie gorszym zasięgiem facet który w dodatku nie ma jakiegoś niewiarygodnego piorunu w pięściach ale za to dużą wolę walki i szybkie rączki może stworzyć odpowiednie widowisko.
Pchając się do półdystansu będzie szalenie narażony na mocne ciosy AJ-a w tempo. W samym półdystansie zaś spotka się z mocną odpowiedzią bo Joshua umie się również bić i często na to idzie."

Czy nie było przypadkiem całkowicie na odwrót?
Głupi pierdolony troll.

Internet nie zapomina...
 Autor komentarza: BlackDock
Data: 16-12-2019 21:00:29 
Nadal malutki trollu-hejterze będziesz prosił Redakcję o banowanie ludzi, którzy mają inne zdanie na temat AJ?
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 16-12-2019 21:13:39 
Sam twoj nick cie wyjaśnia koleś. Istniejesz po to by mi "dogryźć"... Jaki kretyn zakłada konto z nickiem jak inny user i go udaje...
Normalnym ludziom szkoda na to życia i energii ty przydupasie... Tak. Zawsze byłeś i będziesz moim przydupasem a nick to twoja wizytówka (nick: BlackDock- zajęcie- zaczepianie swojego pana czyli BlackDoga tj przydupas)

Różnica zaś przygłupie między mną a Poirotem jest taka że ja po porażce AJ-a mimo że na nią nie stawiałem (jak 95% ludzi i środowiska) nie skreśliłem AJ-a nie wyrzuciłem go z top 15 Hw nazywając go tępym sterydem. Rozumiałem w przeciwieństwie do takich inteligentów jak ty czy ów user którego tak usilnie bronisz że Joshua popełnił proste błędy które może bez problemu jeszcze naprawić.

Facet od początku wpasował się idealnie w schemat o którym pisałem odnośnie tego jakie gadki będą po porażce Ruiza tj że Ruiz to nikt specjalny + inni (Wilder i Fury) zmasakrują AJ-a xD
To było pewne jak to że masz ból dupy o moją osobę xD

BlackDock- wiem kim jesteś. Grzelaczek nasz fanie odbytów i penisów. Tobie pojechałem po chyba dziesiątym z rzędu poście w którym mnie zaczepiałeś słowami których teraz natarczywie używasz na końcu postów...

A więc Grzebak. Rozumiem że masz tu kilka kont w tym jedno po to by biegać w okół nogawki swojego ulubieńca ale wierz mi że za cienki jesteś udający pedałka nudziarzu by mi tu podskakiwać.

To jedyna okazja gdy zwracam na ciebie uwagę robaczku. Było już tu pełno Whitecatów, BlackDoqów i innych idiotów. Jesteś jednym z nich. Kolejny kretyn który poświęcił czas by założyć konto o podobnym kojarzącym się loginie żeby mi "cisnąć".
Typowe zero.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-12-2019 21:17:51 
BlackDock

Nie wiem czego się gościu marszczysz. Przecież user @Blackdog opisał walkę jak i atuty Ruiza idealnie.
Ruiz po trzech rundach leżał i gdyby Joshua w swojej chęci skończenia szybko walki nie dostał ciosu w skroń, który całkowicie zmienił jej obraz, prawdopodobnie zakończyłby walkę tak jak przepowiedział..
 Autor komentarza: BlackDock
Data: 16-12-2019 21:18:05 
Różnica między Wami jest taka, że Poirot nikogo nie obraża, jedynie wyraża swoje opinie. Ty zaś wyzywasz od hejterów, przygłupów, trolli, etc. wszystkich, którzy nie wielbią AJ.

Głupi pierdolony troll.
 Autor komentarza: BlackDock
Data: 16-12-2019 21:26:56 
@MLJ opisał przebieg walki idealnie? Tyle, że na odwrót :-)

Ja rozumiem, że można mieć inne zdanie, krytykować, etc., ale nie można obrażać ludzi tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie na temat zawodnika, któremu kibicujesz. A już szczytem hipokryzji jest robienie tego, a później żebranie u Redakcji o bana dla innego użytkownika.

P.S. "Głupi pierdolony troll." - to nie są moje słowa. Chyba domyślasz się, czyje?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-12-2019 21:27:05 
Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ją ma..

Jak takowa jest wyjątkowo durna, lub jest ewidentną prowokacją mająca na celu sianie fermentu lub robienie gównoburzy, to trzeba gościa piszącego dyrdymały nazywać po imieniu, czyli przygłupem
Ja nie widzę w tym nic złego. Portal powinien trzymać poziom :)
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 16-12-2019 21:30:29 
A ja myślę panowie że szklany tchórz (którym jest oczywiście Joshua jak powszechnie zresztą wiadomo) będzie miał szansę z megakozakiem Wilderem (który od zawsze szukał tylko najpoważniejszych wyzwań) tylko i wyłącznie wtedy kiedy zapusci bujnego wąsa al'a Józef Stalin bądź Piłsudski. Wtedy będzie na tyle mocny psychicznie żeby stawić czoła prawdziwemu samcowi alfa. No innej opcji nie ma. 😂 Każdy kto myśli że Joshua bez wąsa ma szansę z Wilderem jest po prostu zwyczajnym trolem i forumowym przygłupem. I kurwa dawaj na solo przygłupie!! Już do ciebie jadę zobaczysz nakopie ci trolu 😂😂😂
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-12-2019 21:33:57 
BlackDock

Akurat żebranie o bana dla @BlackDoga ostatnio to widziałem u niejakiego @trochowskiego, czyli nikogo innego jaknaszej forumowej maskotki - Rafała, magistra slow motiom. W kwestii AJ akurat ten gość jest drugiej stronie barykady co user @BlackDog
Może Ci się już w tym wszystkim userzy mylą..
To by mnie akurat nie zdziwiło, skoro sam próbujesz zdyskredytować jednego z nich, podpisując się łudząco podobnym nickiem. lol.
 Autor komentarza: tyler
Data: 16-12-2019 21:35:03 
Wymiana poglądów jak najbardziej, kłótnia na poziomie też, merytoryczne wymiany super, ale sami przyznajcie że jak ktoś pisze, o obciąganiu, wyzywa od pedał@w, debili,i co najbardziej żałosne używają słowa hejter na wszystkich którzy mają odmienne zdanie, a przecież to określenie mija się z celem w tym przypadku to jest ciężko się powstrzymać od napisania komuś wprost co się o nim sądzi.

Coś mi się wydaje że deadpool, sredniak, trochowski, 1908 czyli sławny rafallatto dostał chyba embargo na swoje nicki
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 16-12-2019 21:35:16 
Po pierwsze obraża- jednego z najlepszych pięściarzy Hw tutaj i obrażał Ruiza pisząc słowa o "grubych prosiaczkach".
Zresztą podejrzewam że było by tego znacznie więcej gdyby przeszukać ostatnie kilka miesięcy i tematy związane z walką Joshua vs Ruiz itd

Po drugie nie wyzywam od hejterów i przygłupów ludzi którzy nie wielbią AJ-a a robię to w stosunku do ludzi którzy go nie szanują, piszą skrajne debilizmy i są przygłupimi hejterami w rzeczywistości o czym świadczą ich "teorie".

Grzebak. Bronisz tu nawet Trochowskiego. Te niby moje apele o ban (widać przydupasie śledzisz mój każdy post xD) to nie były żadne apele o ban. To sprawa redakcji że go toleruje. I NADAL UWAŻAM ŻE TO WSTYD. Strona o boksie nr 1 a facet dostaje szału i pisze 50 postów w których to w 25 używa w stosunku do pięściarza słowa "szmaciarz", "pizda", "cipa" itd.

Owszem powtórzę jeszcze raz. To wstyd że redakcja w ogóle na takie coś nie reaguje bo pokazuje jasno że może tu się zalogować każdy idiota piszący każde gówno a oni i tak nie zrobią z tym nic. Dla mnie to wstyd. Tym bardziej że nie pisali by coś się zmieniło a jasno dali swojego czasu czerwone światło i dla trollingu (który ty sam uskuteczniasz) i dla obrażania wszystkich na około.

Tak więc i nie myślisz, i wyciągasz złe wnioski z tego co czytasz i jeszcze jesteś moim nadwornym przydupasem który w dodatku robi wszystko by bana dostać i po powrocie pisać jaka to redakcja zła bo ja za takie coś nie dostałem przecież...

Get a life...
 Autor komentarza: BlackDock
Data: 16-12-2019 21:37:58 
@MLJ Jeśli również uważam, że AJ jest "szklany", to będę z automatu przygłupem?
Powiem więcej - dla mnie AJ stracił bezpowrotnie pewne atuty:
1. Pewność siebie - to było widać w ostatniej walce, kiedy każda "podbramkowa" sytuacja wywoływała strach, a wręcz panikę w jego oczach.
2. Odporność na ciosy - nie tylko ta fizyczna, ale również mentalna. Ktoś wcześniej wspominał, że 5x dechy zostawiają ślad w głowie. Tego się nie da tak po prostu wymazać. Dla niego byłoby lepiej, gdyby przegrał po czystym, nokautującym ciosie, niestety grubasek "kostka smalcu" Ruiz pozamiatał nim trochę ring.
3. Mit niezniszczalności, w który wierzyli kibice AJ, jak i on sam.

Może nazwiesz mnie przygłupem, trollem, etc., ale uważam, że AJ nie udźwignie przede wszystkim mentalnie walki z Wilderem (jeśli kiedykolwiek do niej dojdzie). Mając z tyłu głowy 5x dechy od Ruiza i to co robi Wilder ze swoimi rywalami ciężko mu teraz będzie się pozbierać do takiej walki. Jeśli się nawet pozbiera, to oceniam jego szanse na około 20%.
I nie zgadzam się z tym, że Wilder będzie pozostawał bierny w walce z AJ, wręcz przeciwnie. Uważam, że przyciśnie od początku walki, żeby go mentalnie złamać.
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 16-12-2019 21:42:02 
Retoryczne pytanie panie Kellerman, trzeba było by szukać głowy Joshuy w drugim rzędzie.
 Autor komentarza: tyler
Data: 16-12-2019 21:42:04 
Wilder w swoim resume ma tylko kilka czystych ko, jak sędzia sędzia będzie obiektywnie prowadził potyczkę tych dwóch plus AJ cisnący na dystans, ja po prostu nie widzę wildera i skończy na deskach
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-12-2019 21:49:51 
Ja nikogo kto pisze z sensem nie zamierzam tu obrażać. Cenię inne zdanie i lubię jak mam oczywiście czas, sobie "pogadać". Natomiast nie toleruje ewidentnej głupoty, lub prób prowokacji. A te są przy okazji walk pewnych zawodników, dość częste..
 Autor komentarza: Sugarrayleonard91
Data: 16-12-2019 22:20:11 
Pewnie walka dopiero pod koniec 2021 roku i chyba AJ nie będzie tak łatwo uciekać jak w Arabii Saudyjskiej. Wilder potrafi z 2-3 metrów w mgnieniu oka doskoczyć do przeciwnika. Nie daje AJ więcej niż 15 procent szans, raczej pewne KO by Wilder
 Autor komentarza: Krzychu123
Data: 16-12-2019 23:31:49 
Ciekaw jestem czy Wilder gdyby walczył z przeciwnikami AJ też by nie dostał etykiety szklanej szczęki. Na rozpisce AJ ma prawdę są goście co mocno biją. Wilder ma na rozpisce Ortiza i leżał z nim, a co by było z takim Kliczko, Povetkinem czy Whyte?
 Autor komentarza: BlackDock
Data: 17-12-2019 00:21:55 
@Krzychu123 nie wiem, co Ty brałeś, ale nie bierz tego więcej! I oglądnij jeszcze raz walkę Wilder vs Ortiz, ale tym razem na trzeźwo.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 17-12-2019 00:29:53 
Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-12-2019 18:44:55
A co będzie jak Joshua trafi swoim prawym,albo lewym sierpowym, albo prawym psierpowym,nie wspominając już o prawym podbródkowy 😱

własńie...on tez ma młotki ale w obu łapach
 Autor komentarza: Galed12
Data: 17-12-2019 04:07:44 
Ludziom się wydaje że Wilder jest na ten moment nie do pokonania.
Dwaj najpoważniejsi rywali Wildera:
Fury, z którym DW cudem zremisował.
Ortiz, z którym miał w pierwszej walce mnóstwo problemów.
Więc pisanie że Joshua nie ma najmniejszych szans z Wilderem jest niepoważne.
Joshua to w najgorszym przypadku top 3 HW. Do tego Wilder nigdy nie walczył z puncherem takim jak Joshua.
Co jak Wilder trafi Joshue prawą ręką? a co będzie jeśli Joshua wejdzie w półdystans?
Wilder byłby faworytem ale bez przesady. Może 70 do 30.
Jak ktoś jest taki pewny to niech postawi dom na Wildera gdy dojdzie do ich walki bo pewnie kursy na AJ nie będa takie niskie.
 Autor komentarza: BlackDock
Data: 17-12-2019 08:24:06 
@Galed12
To ja odwroce Twoja propozycje. Jesli dla kogos Wilder vs Joshua to jest 50/50 to niech postawi chociaz 100 - 1 000 PLN. Kursy na AJ beda pewnie dosc dobre, a kwota do przelkniecia.
Jestem przekonany, ze nikt tutaj, kto jest fanem (lub psychofanem, jak BlackDog) AJ nie postawi na niego nawet 100 PLN. Pierdoly mozna sobie wypisywac w internetach, bo to nic nie kosztuje oprocz czasu, kiedy jednak przychodzi do realnej oceny szans w konfrontacji z portfelem, to pewnosc siebie znika...

Ja ze swojej strony moge zaproponowac cos takiego: jesli kursy na Wildera beda jakies w miare normalne (powyzej 1.2), to stawiam 1 000 PLN iwklejam link do zdjecia na tym portalu, poniewaz Wilder jest dla mnie zdecydowanym faworytem. Czy ktorykolwiek z fanow AJ zrobi to samo?

A nawiazujac do tego, ze DW mial mnostwo problemow z Ortizem - to prawda, ale wlasnie po tym poznaje sie najwiekszych mistrzow, ze potrafia tez przetrwac te trudne chwile nie mowiac 'No más'.
Powtorze jeszcze raz: dla mnie AJ jest juz zlamany mentalnie i do konca kariery nie bedzie juz tym AJ z walk przed Ruizem. To moze byc co najwyzej Kliczko V2, tylko jeszcze bardziej zachowawczy. Pojde nawet o krok dalej. O ile jeszcze kilka miesiecy temy AJ bylby dla mnie murowanym faworytem z Pulewem, to w tej chwili jest to tylko 60/40 i wcale by mnie nie zdziwila wygrana Pulewa.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 17-12-2019 09:15:51 
Autor komentarza: BlackDock
Data: 17-12-2019 08:24:06


Ja ze swojej strony moge zaproponowac cos takiego: jesli kursy na Wildera beda jakies w miare normalne (powyzej 1.2), to stawiam 1 000 PLN iwklejam link do zdjecia na tym portalu, poniewaz Wilder jest dla mnie zdecydowanym faworytem. Czy ktorykolwiek z fanow AJ zrobi to samo?


Powinieneś zapytać tych fanów Joshuy, dla których jest on zdecydowanym faworytem w tym starciu. Jeśli dla ciebie Wilder jest murowanym faworytem, to postaw tego tysiaka, proste.
 Autor komentarza: BlackDock
Data: 17-12-2019 14:08:00 
@Ramirez82
Tyle,ze przy kursie 1.02, to zaden interes. Zawsze moze sie posliznac.

Co niektrzy widza ten pojedynek 50/50, wiec jesli kurs na AJ bedzie powyzej 1.3 (sadze, ze bedzie), to powinni postawic chociaz 100 PLN. Znajda sie tacy?
 Autor komentarza: StefanBatory
Data: 17-12-2019 16:02:55 
stanie sie wtedy co nieuniknione. joshua opuści ring tryumfalną eskortą w otoczeniu ratowników i lekarzy. on nie ma na wildera argumnentów. słabiej bije, jest wolniejszy i mniej odporny. jest lepszy technicznie, ale fury czy ortiz są jeszcze lepsi technicznie, tylko co z tego. do tego wilder jest mega pewny siebie i ma mentalność mistrza, on by się nigdy nie poddał jak joshua.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 17-12-2019 23:16:47 
Lubię i cenię obu panów, a szanse IMO są po równo. BD ma o tyle rację, że wszyscy nagle zapomnieli pierwsze 20 walk AJ. Komentujący powinni odświeżyć sobie wideo w stylu "Joshua all KOs", często z bardzo zacnymi przeciwnikami, i wtedy komentować. AJ potrafi być bardzo destrukcyjny jeśli trzeba. Czy to starczy(łoby) na Wildera? Nie wiem. Ale mogłoby.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.