DANNY GARCIA vs IWAN REDKACZ 25 STYCZNIA W NOWYM JORKU

Były mistrz świata dwóch kategorii wagowych, Danny Garcia (35-2, 21 KO) zmierzy się 25 stycznia w brooklyńskiej hali Barclays Center z Ukraińcem Iwanem Redkaczem (23-4-1, 18 KO).

GARCIA LICZY NA WALKĘ Z PACQUIAO >>>

''Swift'' miał nadzieję na walkę w pierwszym kwartale przyszłego roku z mistrzem świata WBA wagi półśredniej Mannym Pacquiao, ale powrót Filipińczyka się odwleka. W tej sytuacji Garcia skrzyżuje rękawice z ukraińskim '''El Terrible''.

Przypomnijmy, że jedyna tegoroczna walka Garcii to kwietniowy pojedynek z Adrianem Granadosem, którego ''Swift'' efektownie znokautował, odbudowując się po porażce na punkty w starciu o pas WBC z Shawnem Porterem (wrzesień 2018 roku).

Styczniowy rywal Garcii, Redkacz ma w tym roku dobrą passę - najpierw znokautował w lutym Tyrone'a Harrisa, a potem zrobił to samo w czerwcu z byłym czempionem Devonem Alexandrem, ostatecznie wybijając mu z głowy próby powrotu do wielkiego boksu. Walka Redkacza z Amerykaninem była debiutem Ukraińca w wadze półśredniej.

Przypomnijmy na koniec, że Garcia znajduje się obecnie na drugim miejscu rankingów WBC i WBA, a także na trzecim miejscu rankingu WBO. Wciąż jest bardzo poważnym zawodnikiem w limicie 147 funtów i celuje wysoko. Był mocno przymierzany m.in. do walki z  mistrzem IBF i WBC Errolem Spence'em Juniorem, ale po wypadku samochodowym Spence'a sprawy przybrały nowy obrót. Bardziej możliwa wydaje się obecnie ww. walka Garcia vs Pacquiao.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.