HUNTER: SPARINGI Z RUIZEM BYŁY NAJLEPSZĄ RZECZĄ PRZED POWIETKINEM

Michael Hunter (18-1, 12 KO) i Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) pomogli sobie nawzajem podczas przygotowań do dzisiejszej walki. Amerykanin był głównym sparingpartnerem Meksykanina i na odwrót.

Rywalem Huntera będzie silny fizycznie i wchodzący w półdystans Aleksander Powietkin (35-2, 24 KO). Z kolei Ruiz spotka się z bardziej lotnym na nogach i boksującym Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO). Stylowo więc idealnie się dobrali pod kątem rywali.

- Sparingi z panującym mistrzem były dla mnie świetnym doświadczeniem. Nie mogło mnie spotkać nic lepszego jeśli chodzi o przygotowanie pod kątem Powietkina. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego sparingpartnera. Obaj walczą w podobny sposób, tylko że Ruiz bije mocniej niż Powietkin. Bycie częścią jego obozu był dla mnie prawdziwym zaszczytem - relacjonuje Hunter.

- Andy nie robi kroku w tył i ma naprawdę ciężkie ręce. Nie oszczędzaliśmy się na tych sparingach. Potrzebowaliśmy się nawzajem. Po tym co zobaczyłem jestem przekonany, że Andy będzie się przedzierał do półdystansu i trafiał Joshuę - dodał Hunter.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zawojda
Data: 07-12-2019 17:49:25 
Hunter to inteligentny, skromny zawodnik. Ale potrafi sprawiać niespodzianki. Obstawiam że poradzi sobie z ruskim.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.