CRAWFORD O SWOJEJ FRUSTRUJĄCEJ SYTUACJI W WADZE PÓŁŚREDNIEJ

Mistrz świata WBO wagi półśredniej, zawodnik związanej ze stacją ESPN grupy Top Rank Terence Crawford (35-0, 26 KO) zmierzy się 14 grudnia z Egidijusem Kawaliauskasem (21-0-1, 17 KO). Ścisła czołówka w limicie 147 funtów - na czele z mistrzem IBF i WBC Errolem Spence'em i mistrzem WBA Mannym Pacquiao -  jest natomiast związana z projektem PBC, współpracującym z telewizjami Showtime i Fox. Jak radzi sobie z tym problemem Amerykanin?

- Ta sytuacja jest frustrująca, ale moim zdaniem jest ona biznesową zagrywką ze strony innych zawodników, by nie walczyć ze mną. Tak na to patrzę. Nie mam zamiaru hejtować, jednak wiem, co jest grane. Nic nie mogę na to poradzić. Muszę po prostu skupić się na własnych działaniach i podtrzymywaniu reputacji najlepszego zawodnika na świecie - powiedział Crawford.

- Nie wiem, czy kiedykolwiek dojdzie do wyczekiwanej walki unifikacyjnej z Errolem Spence'em. Nie ja o tym decyduję. Do tanga trzeba dwojga. Trzeba usiąść i zdecydować o tym, kto będzie transmitował walkę, gdzie ona się odbędzie i jakie otrzymamy wynagordzenia. To nie jest tak łatwe, jak się ludziom wydaje, ale może być łatwe, jeżeli w końcu usiądziemy przy jednym stole - dodał jeden z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 02-12-2019 21:06:26 
Szkoda, szkoda.
 Autor komentarza: Raelianin
Data: 02-12-2019 22:39:47 
Siedź dalej u Aruma i obijaj drugą ligę xd
Miszczu P4p xd
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 03-12-2019 00:29:48 
Crawford jest uwięziony i takim pozostanie do końca życia Aruma, któremu bynajmniej do trumny nie jest spieszno. SKończone 32 lata i brak nawet perspektyw na wielkie walki - to nie wygląda dobrze.
 Autor komentarza: holy
Data: 03-12-2019 08:37:28 
Crawford moim zdaniem jest lepszym bokserem od spensa, w ogóle najlepszy w tej wadze.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.