WOKÓŁ WAGI CIĘŻKIEJ - 1 GRUDNIA 2019

Nic tak nie porusza Waszej wyobraźni jak ci najwięksi i najmocniej bijący. Prezentujemy Wam skrót wiadomości z samej tylko wagi ciężkiej.

- Nie mam nic do stracenia, bo przecież ja już wygrałem. Spełniłem swoje chłopięce marzenia - mówi Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) przed sobotnim rewanżem z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO).

Guido Vianello (6-0, 6 KO) przeniósł się od Abela Sancheza do Kevina Barry'ego i wciąż idzie w górę. Włoski "Gladiator" w zaledwie 44 sekundy znokautował Colby'ego Madisona (8-2-2, 5 KO). Wszystko zakończyła akcja lewy-prawy.

Lucas Browne (29-2, 25 KO) i Bowie Tupou (28-6, 20 KO) nie należą do artystów ringu, za to obaj potrafią bardzo mocno uderzyć. Tym ciekawsze wydaje się ich starcie 21 grudnia. Oczywiście w Australii.

Dillian Whyte (26-1, 18 KO) w sobotę spotka się z Mariuszem Wachem (35-5, 19 KO), ale ma już w głowie starcie z Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO). - Będziemy naciskać na federację WBC, by zmusiła Wildera do walki ze mną. On najwidoczniej unika takiej potyczki. Liczę, że na przełomie lutego i marca w końcu spotkam się z Wilderem - mówi Whyte.

Bob Arum, współpromotor Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO), liczy na dwa miliony sprzedanych sygnałów PPV ma lutowy rewanż z Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO). - Prowadzę rozmowy z Alem Haymonem i mogę zapewnić kibiców, że cena za PPV będzie niższa niż sto dolarów. Przy dobrej promocji jesteśmy w stanie sprzedać dwa miliony PPV - przekonuje szef grupy Top Rank.

- Miałem dużo czasu na przemyślenia i analizę. Teraz trenuję jeszcze ciężej i mocniej. W tej walce nie chodzi o pasy, tylko o odzyskanie szacunku - mówi zmotywowany Joshua przed rewanżem z Ruizem Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: piotr
Data: 02-12-2019 00:32:25 
"Miałem dużo czasu na przemyślenia i analizę."
...
Praktycznie nigdy rozpamiętywanie nie pomaga.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 02-12-2019 06:47:34 
Wczoraj oglądałem taki krótki epizod "A Day In The Life, Andy Ruiz jr." Nagrany 3 tyg przed walką. Oczywiście nie można go oceniać po takim materiale, ale widać że chłopak zachłysnął się sukcesem. 2 Rolls Royce, SUV Lambo, Mercedes G class w limitowanej wersji, prywatny fryzjer i kucharz i grono przydupasów którzy raczej nie pomagają mu w karierze, ale za to pomagają mu wydawać pieniądze. Widać że Ruiz już wydaje pieniądze których jeszcze nie zarobił.
Nie mniej ten epizod nie pokazał zbyt dużo jak Ruiz podchodzi do treningu bo być może w tym aspekcie się nie obija. Niestety te zdjęcia na których rzekomo widać odchudzonego Ruiza to jakieś fejki. Wciąż jest tak samo gruby i nie żałuje sobie niczego, pizza, makarony, jajka z serem, skrzydełka BBQ, tyle mi się udało zauważyć co na co dzień je Ruiz. Zostało kilka dni, zobaczymy jak będzie.

Wilder poza rewanżem z Furym to chyba nie ma już z kim walczyć także Whyte jest jedyną opcją, ew. Puchatek może dostać swoją szansę pod koniec 2020, ale on prawdopodobnie pójdzie w IBF.
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 02-12-2019 07:40:35 
Autor komentarza: teanshin
Oczywiście nie można go oceniać po takim materiale, ale widać że chłopak zachłysnął się sukcesem. 2 Rolls Royce, SUV Lambo, Mercedes G class w limitowanej wersji,Serio? To znaczy, że jest wpływowy, brak własnego zdania i zabiega o uznanie u obcych mu ludzi.
Taki SUV Lambo za 200 tys $ w niczym nie jest lepszy z punktu widzenia użytkownika od zwykłego samochodu za 10 tys $. Tu 200k, tam 200k, a później może tej kasy zabraknąć. Ilu już takich jak on było a później zamiast odejść wracali i walczyli za kilka tys $, bo jak się nie ma nic i nie umie nic poza boksem to nawet te kilka tysiaków to względnie spoko kasa.
 Autor komentarza: Piesel
Data: 03-12-2019 16:27:34 
Też to widziałem. Ten materiał to anty promocja Ruiza, pokazali kilka fur a na sali treningowej grubasek nawet rękawic nie włożył hahah. Czekałem aż zacznie się coś dziać ciekawego. I doczekałem się... jak odjechał nowym RR do domu xD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.