SEBASTIAN ŚLUSARCZYK CIĘŻKO ZNOKAUTOWAŁ DARIUSZA SĘKA

Na gali MB Promotions w Radomiu Sebastian Ślusarczyk (7-0, 5 KO) odniósł najważniejsze zwycięstwo w swojej dotychczasowej karierze, nokautując doświadczonego Dariusza Sęka (28-6-3, 10 KO).

Sęk w swoim stylu zaczął od szachowania prawym prostym, do którego dokładał sporą ruchliwość. Odwrotna pozycja sprawiała Ślusarczykowi kłopoty, przyjmował lewe proste na dół, był również trafiany na głowę. W końcu wystrzelił celnym lewym sierpowym i do końca rundy starał się atakować, lecz prezentował zbyt słabą pracę nóg, by zagrozić rywalowi.

Doświadczenie i umiejętności Sęka robiły swoje w drugiej rundzie, ale wyglądał na coraz bardziej zmęczonego. Ślusarczyk zaczął regularnie trafiać lewymi sierpowymi i walka się wyrównała. W trzeciej odsłonie napór Ślusarczyka zaczął robić na Sęku wrażenie. Serie ciosów w różnych płaszczyznach - od mocnych prawych, przez uderzenia na korpus, do lewych sierpowych - dochodziły celu i szala zwycięstwa zaczęła się przechylać na stronę młodszego zawodnika.

Ślusarczyk nie przygotowywał swoich akcji najlepiej w czwartej odsłonie, ale jego młodość, siła i ambicja pchały go do przodu. Zaczynała jednak zawodzić kondycja, a Sęk stopniowo przełamywał kryzys i wracał do gry. Pod koniec starcia został natomiast zraniony ciosami z prawej ręki na dół i na górę. W piątej rundzie Ślusarczyk złapał drugi oddech i kontynuował natarcie, trafiał lewym i prawym sierpowym, zamknął Sęka w narożniku, zasypał go ciosami i ciężko znokautował.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zartan
Data: 23-11-2019 22:13:25 
Sęk jak Zimnoch. Nie wiem co on jeszcze robi w boksie..
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-11-2019 22:17:41 
Idealnie wytypowany wynik walki, rzadko mi się zdarza, ale tu trafiłem w punkt. Sęk w walce z Parzęczewskim pokazał że już słabo znosi ciosy na głowę dlatego postawiłem na Ślusarczyka przez KO do 5-tej rundy, nie byłem pewny czy faktycznie tak jest czy tylko mi się zdawało, jak widać Sek jest u schyłku kariery i to do tego mocno naruszony. Czas przemyśleć przyszłość w ringu.
 Autor komentarza: JIN
Data: 23-11-2019 22:51:16 
Sęk niby mówił,że Ślusarczyk nie zakończy jego kariery. Bijący bez nóg Ślusarczyk powinien go skłonić do przemyślenia tej deklaracji, gdyż może sobie wyrządzić krzywdę wychodząc do ringu i inkasując kolejne bomby. Darek nie ma argumentu siły. Odporności chyba już też.
 Autor komentarza: Dworek34
Data: 23-11-2019 23:19:19 
Ta gala weryfikuje naszych niesamowicie...
 Autor komentarza: Zartan
Data: 23-11-2019 23:26:52 
Dworek34
Co robi? Przecież Zimnochy , Sęki i Szymańskie już dawno zostali zweryfikowani.
 Autor komentarza: Dworek34
Data: 23-11-2019 23:31:52 
Wasilewski by się nie zgodził jeśli pamiętasz jego wypowiedzi, kiedy się wk…..ł co Borek robi
 Autor komentarza: Dworek34
Data: 23-11-2019 23:32:54 
Wasilewski by się nie zgodził, jeśli pamiętasz jego wypowiedzi na temat co Borek robi...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.