RAMIREZ Z POSTOŁEM 1 LUTEGO W CHINACH

Jose Carlos Ramirez (25-0, 17 KO) pod koniec lipca zunifikował pasy WBC i WBO kategorii junior półśredniej, a teraz przystąpi do obowiązkowej obrony jednego z nich. Jego rywalem będzie dawny champion, Wiktor Postoł (31-2, 12 KO).

Ukrainiec to obowiązkowy pretendent z ramienia federacji WBC. Obie strony doszły już do porozumienia trzy tygodnie temu, unikając tym samym przetargu. Ale czekaliśmy na szczegóły ich walki. Teraz wiemy już wszystko.

Ramirez i Postoł skrzyżują rękawice 1 lutego podczas gali w Chinach (2 lutego z rana miejscowego czasu). Wszystko potwierdził Bob Arum, promotor Ramireza.

- Boks to sport globalny i z przyjemnością pokażemy wielkiego mistrza w tak pięknym miejscu. Jose jest po największym zwycięstwie w karierze, lecz nie może lekceważyć kogoś takiego jak Postoł - mówi szef grupy Top Rank.

- Jestem mistrzem świata i obrona moich pasów przed chińskimi kibicami to prawdziwy zaszczyt. To będzie dla mnie świetne doświadczenie. Jestem jeszcze bardziej głodny sukcesów niż byłem wcześniej - zapewnia Ramirez.

- Znamy się dobrze, bo w przeszłości mieliśmy okazję wspólnie sparować. Dzielenie ringu z takim zawodnikiem jak on to spore wyzwanie. Damy chińskim kibicom świetną walkę - stwierdził z kolei Postoł.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 22-11-2019 17:22:19 
Lubię Postoła i jemu kibicuje. Ramirez mnie oosobiście nie porywa.
Myślę że jest słabszy i od Taylora i od Prograisa
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.