Archiwum wiadomości z dnia: 2019-11-21

 
ROBERT PARZĘCZEWSKI: CHCĘ WYZDROWIEĆ I WRÓCIĆ DO ŻYWYCH

- Na sparingach wyglądałem słabo, nie miałem w ogóle siły. Kiepsko wyszły wyniki badań. Chcę wyzdrowieć i wrócić do żywych, a wtedy mogę stanąć w ringu do walki z Ryanem Fordem - mówi Robert Parzęczewski (24-1, 16 KO), który miał walczyć z Kanadyjczykiem na MB Boxing Night 6. Dziś już ze szczegółami wiadomo, dlaczego mistrza Polski wagi super średniej zabraknie 23 listopada w Radomiu.

KACPER MEYNA I JAKUB SOSIŃSKI POD WRAŻENIEM ANGIELSKICH SPARINGÓW

- Jesteśmy pod wrażeniem sparingów, ale i generalnie warunków do pracy. Mamy w Anglii świetną możliwość przygotowania się do walk półfinałowych w Turnieju Wagi Ciężkiej w Kościerzynie, za co dziękujemy organizatorowi wyjazdu i szefowi Rocky Boxing Promotion Krystianowi Każyszce  mówią Kacper Meyna (2-0) i Jakub Sosiński (1-0), którzy od kilku dni trenują razem z cenionymi na Wyspach Brytyjskich Kamilem Sokołowskim (8-15-2, 3 KO) i Nathanem Gormanem (16-1, 11 KO).


WILDER: SKOPIĘ JEGO STARY TYŁEK

- Dziesiąta obrona to prawdziwy zaszczyt, tym bardziej, że w przeszłości słyszałem wiele głosów, iż nigdy nie zdobędę tytułu - mówi na kilkadziesiąt godzin przed starciem z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO) zasiadający na tronie WBC od blisko pięciu lat Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO).


FINAŁ LIGI WYSZEHRADZKIEJ W POLSCE

Zapraszamy do Gdyni na finał Wyszehradzkiej Ligi Bokserskiej. Zapowiada się dobre widowisko, bo oprócz walk w cyklicznym Memoriale Brunona Bendiga, emocjonujące pojedynki dodatkowo zapewnią zawodnicy drużyn z Czech, Słowacji, Węgier oraz Polski walcząc o miano najlepszej reprezentacji za rok 2019. Szczegółowy plan dwudniowych rozgrywek w rozwinięciu.


WIDEO: DEONTAY WILDER I LUIS ORTIZ TWARZĄ W TWARZ

Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) i Luis Ortiz (31-1, 26 KO) spojrzeli sobie w oczy podczas finałowej konferencji prasowej, na trzy dni przed walką o pas WBC wagi ciężkiej. Już w sobotę przekonamy się, czy Amerykanin obroni mistrzowskie trofeum i po raz drugi pokona Kubańczyka, który znajduje się ponoć w znakomitej formie.