DANIEL DUBOIS: WILDER I FURY POKONALIBY JOSHUĘ ORAZ RUIZA

Redakcja, frankwarren.com

2019-11-21

Daniel Dubois (13-0, 12 KO) uważany jest przez wielu za przyszłego króla wagi ciężkiej. A już w sobotę wielki rewanż Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO) o pas WBC królewskiej kategorii.

- W przyszłym roku będę już gotowy na każdego, z Ortizem i Wilderem włącznie - zapewnia 22-letni "Dynamit" z Londynu, który 21 grudnia skrzyżuje rękawice z Kyotaro Fujimoto (21-1, 13 KO).

FURY: PRZED PIERWSZĄ WALKĄ Z WILDEREM WSZYSCY WE MNIE ZWĄTPILI >>>

- Jeśli Anthony Joshua nie odrobił lekcji z poprzedniej walki, to znów może mieć kłopoty. Tylko niech nikt go nie lekceważy, bo przecież on osiągnął w tym sporcie już tak bardzo dużo. Jeśli dzięki tej porażce odzyskał głód, może się zrewanżować Ruizowi. Według mnie na dzień dzisiejszy Deontay Wilder pokonałby zarówno Joshuę, jak i Ruiza. I to przez nokaut. Najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej będzie zwycięzca rewanżu Wildera z Tysonem Furym. Bo Fury też pokonałby Joshuę i Ruiza, tylko może nie przed czasem. Dla mnie lepszy z rewanżu Wilder vs Fury będzie facetem do pobicia i numerem jeden wagi ciężkiej. To najlepsza czwórka na dzień dzisiejszy, ale za nimi są jeszcze tacy zawodnicy jak Usyk, Kownacki, Parker czy Powietkin. W przyszłym roku będę gotowy na każdego z nich - dodał Dubois.

Przypomnijmy, iż jeśli Wilder rzeczywiście pokona w sobotę Ortiza, prawdopodobnie 22 lutego spotka się po raz drugi z Furym. W pierwszym pojedynku, niemal dokładnie rok temu, sędziowie orzekli remis.