Archiwum wiadomości z dnia: 2019-11-19

 STS: ZIMNOCH FAWORYTEM WALKI Z TWARDOWSKIM

Ponad dwa lata trwała przerwa Krzysztofa Zimnocha (22-2-1, 15 KO). Po ciężkim nokaucie z rąk Joeya Abella była głodówka, czasem dziwne wywiady, ale Krzysiek ogarnął się, wznowił treningi i wraca sobotnią walką Krzysztofem Twardowskim (5-2, 3 KO). Bukmacherzy firmy STS pomimo różnych zawirowań stawiają Krzyśka w roli faworyta.


INAUGURACJA KOLEJNEGO TURNIEJU

Zapraszamy do małej miejscowości Świlcza - może się okazać, że niezapomniane chwile zapewnią nam zawodnicy podczas inauguracji turnieju na pięściarskiej mapie bokserskiego świata. Swoją obecność potwierdził zawodowy mistrz Polski wagi ciężkiej Łukasz Różański.


ABNER MARES WYLECZYŁ OKO, POWRÓT W PIERWSZYM KWARTALE 2020

Abner Mares (31-3-1, 15 KO) miał 9 lutego skrzyżować rękawice z Gervontą Davisem, lecz na jedenaście dni przed terminem został wycofany z tej walki. Powód? Podczas jednego z ostatnich sparingów odkleiła mu się siatkówka prawego oka. Poważny uraz, który postawił pod znakiem zapytania jego dalszą karierę. Ale w przyszłym roku świetny Meksykanin znów zamelduje się pomiędzy linami.
HOLYFIELD I BOWE PO RAZ CZWARTY?

Evander Holyfield - legenda boksu i jedyny w historii czterokrotny mistrz świata wagi ciężkiej, miał wystąpić w Japonii w pokazowym pojedynku, choć jak sam przyznaje, ostatnio temat nieco ucichł. Dlatego wyszedł z pomysłem zorganizowania czwartej walki z wielkim rywalem, Riddickiem Bowe'em.