HAYE I BELLEW O ZAKOŃCZENIU WALKI JOSHUA vs RUIZ

Redakcja, Sky Sports

2019-11-19

Tony Bellew i David Haye swego czasu dwukrotnie krzyżowali ze sobą pięści w pamiętnych walkach, a teraz debatują nad losem innego brytyjskiego pięściarza, Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO). Były mistrz wagi ciężkiej ma przed sobą niezwykle ważny dla losów jego kariery rewanż z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO).

DEONTAY WILDER: WADY JOSHUY NIE ZNIKNĄ W REWANŻU Z RUIZEM>>>

"Bomber" i "Hayemaker" inaczej zapatrują się na porażkę "AJ-a" z "Destroyerem" sprzed kilku miesięcy.

- W siódmej rundzie Anthony padł, ale pozbierał się, a potem stało się coś, czego nie rozumiem. Odwrócił się i odszedł od sędziego. Wstając na osiem nie możesz się odwrócić od sędziego. Ja bym tak nie zrobił, bo bałbym się, że sędzia po prostu to zakończy. Ten nokdaun nie był po mocnym ciosie. Anthony wyglądał jakby chciał po prostu odpocząć - mówił Haye, sugerując, że Joshua po prostu poddał się, nie mając chęci na kontynuowanie walki.

- Dzieciak po takich przejściach jak on, pochodzący z takiego miejsca, nie poddaje się. On w żadnym momencie nie powiedział "nie", zapytany o chęć dalszej walki. Nie kiwnął głową, nie dał do zrozumienia, że nie chce walczyć. Nie obchodzi mnie, co inni o tym mówią - skomentował Bellew, biorąc Joshuę w obronę.

Rewanż Joshuy z Ruizem Jr czeka nas już 7 grudnia.