Archiwum wiadomości z dnia: 2019-11-17

 
EFEKTOWNY DEBIUT UZBECKIEGO MISTRZA OLIMPIJSKIEGO

Wczorajsza gala w meksykańskim San Miguel de Allende zapisze się w historii boksu przede wszystkim z uwagi na debiut znakomitego Uzbeka, mistrza olimpijskiego z Rio Hasanboja Dusmatowa (1-0, 1 KO). Rywalizujący w wadze junior muszej pięściarz znokautował w drugiej rundzie Meksykanina Jesusa Cervantesa (9-8, 5 KO).


TRZY NOKDAUNY W MEKSYKAŃSKIEJ WOJENCE, ZWYCIĘSTWO CANO

Pablo Cesar Cano (33-7-1, 23 KO) sensacyjnie znokautował w styczniu tego roku Jorge Linaresa, a wczoraj w walce wieczoru gali w San Miguel de Allende zanotował kolejny nokaut, wygrywając po dramatycznym pojedynku z Roberto Ortizem (35-5-2, 26 KO). Ta krótka konfrontacja w wadze super lekkiej z pewnością dobrze wpisała się w meksykańską tradycję ringowych wojen.


WILDER O NASTAWIENIU I TAKTYCE PRZED REWANŻEM Z ORTIZEM

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) już w przyszłym tygodniu, 23 listopada w Las Vegas skrzyżuje rękawice z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO), którego pokonał przed czasem po dramatycznej walce w marcu zeszłego roku. Amerykanin twierdzi, że jego występ będzie z wielu powodów lepszy niż za pierwszym razem i w charakterystycznym dla siebie podniosłym stylu zapowiada kolejną demolkę.