MENADŻER PARKERA: USYK ZAKOŃCZYŁBY KARIERĘ CHISORY

Dereck Chisora (32-9, 23 KO) teoretycznie jest przymierzany do Josepha Parkera (26-2, 20 KO), jednak ostatnio coraz głośniej o możliwym starciu z Aleksandrem Usykiem (17-0, 13 KO). - To byłby dla niego koniec kariery - mówi David Higgins, menadżer Nowozelandczyka.

Chisora i Parker mieli spotkać się pod koniec października, jednak były mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBO po ukąszeniu przez jadowitego pająka musiał przerwać treningi i przejść na antybiotyki. W jego miejsce wskoczył wielki David Price, którego były mistrz Europy zastopował w czwartej rundzie. Eddie Hearn, promotor współpracujący zarówno z Chisorą, jak i Parkerem, chciał ich skonfrontować w lutym, lecz teraz równie poważną opcją jest Usyk. Zdaniem Higginsa, taki pojedynek oznaczałby koniec kariery Anglika.

- David Haye, menadżer Chisory, pogrywa sobie z opinią publiczną i choć wszyscy chętnie zobaczyliby jego walkę z Josephem, to Haye szuka lepszych opcji od strony finansowej. I jeśli oni zgodzą się na starcie z Usykiem, dla mnie oczywiste stanie się, że Chisora kończy karierę i robi ostatni skok na kasę. Bo za walkę z Usykiem zarobiłby może trochę więcej, lecz byłaby to dla niego ostatnia poważna potyczka. Chisora wybierając Usyka wywiesi w mojej opinii biała flagę - przekonuje menadżer Nowozelandczyka.

- Dereck od dawna twierdzi, że pobiłby Josepha. Świetnie, przekonajmy się więc. A skoro jest tego taki pewny, to niech wygra taki pojedynek, a dopiero potem zmierzy się z Usykiem. Ja jestem przekonany, że to Joseph by wygrał przez nokaut - dodał Higgins.

- Dereck, spotkajmy się w marcu w Londynie. Chętnie zakończę twoją karierę, a jeśli twój menadżer David Haye będzie gotów, to potem mogę również zaboksować z nim - stwierdził sam Parker.

USYK OTWARTY NA WALKĘ Z CHISORĄ - NAWET BEZ PASA W STAWCE >>>

Przypomnijmy, że Usyk po zunifikowaniu wszystkich czterech pasów kategorii cruiser przeskoczył do wagi ciężkiej i w swoim debiucie w krainie olbrzymów pokonał przed czasem Chazza Witherspoona (38-4, 29 KO), który nie wyszedł do ósmej odsłony.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 14-11-2019 01:18:38 
czyli usyk konczy jego kariere a parker nie bo nie koniecznie wygra?
Usyk chisorze nie zrobi zupelnie nic, a trafial go whiterspoon wiec trafi i chisora i moze byc slabo dla niego
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 14-11-2019 06:09:27 
Dwukrotnie wycofywali się z walki z Chisorą, a teraz kiedy szykuje mu się ciekawsza opcja, to żebrzą o walkę? Jakoś menadżer Parkera nie potrafi załatwić mu dobrej potyczki poza rynkiem brytyjskim...
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 14-11-2019 06:15:38 
Chisora walczy jak na prawdziwego ciezkiego przystalo. To taki "byk" i nie jestem do konca pewien jak Usyk poradzilby sobie w tej walce. Chisora a Whiterspoon to lata swietlne roznicy. wedlug mnie predzej czy pozniej ktos "posadzi" usyka i wtedy bedzie mozna zobaczyc na ile jestmocny w HW.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-11-2019 06:41:31 
Ramirez82 tu masz zupełną rację. Higgins jest menadżerem z dupy i to zamiast u niego powinni pytać o walkę z Parkerem, bo jakby nie było jest byłym MŚ to on żebrze o walki w UK. Ten gość nic nie potrafi załatwić a kariera Parkera z takim menadżerem nie wyszłaby poza NZ gdyby nie Hearn.

Odnośnie Usyk vs Chisora. To byłby prawdziwy test dla Usyka i sprawdzian tego jak radzi sobie w HW, nie jakiś tam pracownik auto handlu.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 14-11-2019 11:20:54 
Chisora pod Usyka to jest skrojony jak Arreola pod Adamka. Ba, lepiej nawet bo zadaje mniej ciosów i samemu mniej znosi.
 Autor komentarza: Lancaloht
Data: 14-11-2019 11:30:13 
Nie znam się na menadżerach jak Wy, ale sądze że facet ma rację ... Haye i Chisora wiedza dokładnie że z Usykiem wielkich szans nie ma na wygraną , ale w walce o pas chętnie by sie pokazali... Kasa większa i prestiż. Jak w stawce nie będzie pasa do Ukraińca nie wyjdą...
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 14-11-2019 12:56:28 
@Lanceloth

Ale to nie o to chodzi, czy Chisora ma szanse z Usykiem, czy nie ma. Higgins próbuje głupim gadaniem nakłonić Chisore do walki z Parkerem, bo nie ma w zanadrzu innych kasowych pojedynków dla swojego zawodnika. Chisora miał z nim walczyć dwukrotnie, ale jak widać ma inne, równie ciekawe opcje. Czy Chisora kiedyś kogoś unikał?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.