WARREN: FURY TO NAJLEPSZE, CO MOGŁO PRZYDARZYĆ SIĘ WILDEROWI

Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) wypromował się w WWE i zarobił tam świetne pieniądze, więc może teraz na spokojnie wrócić do treningu bokserskiego i skupić się na rewanżowej walce z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO).

Frank Warren nie ma wątpliwości, że Ameryka już kocha i pokocha jeszcze bardziej "Olbrzyma z Wilmslow", gdyż ten jest po prostu wielką osobowością.

WILDER: ON UNIKA REWANŻU - FURY: 22 LUTEGO ZDZIELĘ CIĘ W PYSK!>>>

- Nie można się o to spierać, Fury musi być jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci sportowych na tej planecie. Po nawiązaniu współpracy BT Sport z ESPN Tyson oczarował i zachwycił amerykańską publiczność, po prostu będąc sobą i ciesząc się pełnią życia. Jego ostatnia eskapada, wkroczenie do WWE na walkę z "The Monster Among Men" Braunem Strowmanem, stanowi kolejny rozdział oszałamiającego powrotu Tysona z ciemnego miejsca, w którym znalazł się kilka lat temu - uważa promotor Fury'ego.

- Mając na uwadze jak dziś organizuje się wielkie walki w wadze ciężkiej, zawsze pomiędzy pojedynkami pojawią się długie przerwy. Tyson teraz na siedzi na tyłku i nie tyje, ale jest w grze i przekracza kolejne granice. Na Fury'ego jest zapotrzebowanie, a to dlatego, że jest po prostu osobowością. Teraz znów odnalazł swoje prawdziwe ja, oglądamy go takim jakim jest. No i jest w tym wszystkim inny główny beneficjent. Wszystko, co robi Tyson, przynosi fortunę Deontayowi Wilderowi. Na pewno najlepszą rzeczą, jaka przydarzyła się Deontayowi Wilderowi, jest Tyson Fury - dodał promotor.

Rewanż Wilder vs Fury planowany jest na luty 2020 roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 08-11-2019 11:22:18 
Warren mógłby sobie darować niepotrzebną skromność względem Fury'ego. Niech powie szczerze, świat byłby gówniany, gdyby Fury po nim nie stąpał...
 Autor komentarza: khorne
Data: 08-11-2019 11:51:10 
' ale jest w grze i przekracza kolejne granice' - znowu się dopinguje jak kiedyś? ;)
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 08-11-2019 14:52:13 
Ale jakby nie patrzeć to faktycznie ludzie go lubią.
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 08-11-2019 17:27:36 
Fury ma niebrzebrane mozliwosci startu w roznych dyscyplinach. Kiedy pojdzie znow w tango i dobije wage do 200kg , bedzie mogl sprobowac swych sil w sumo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.