DANIEL DUBOIS: W PRZYSZŁYM ROKU CHCĘ FURY'EGO, WILDERA I JOSHUĘ

Redakcja, Daily Star

2019-11-05

Daniel Dubois (13-0, 12 KO) stoczy przed końcem roku jeszcze jedną walkę, a już w przyszłym zamierza podjąć rywalizację z absolutną czołówką królewskiej kategorii. Z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO), Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO) i Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) na czele.

Bombardier z Londynu najpierw sięgnął po tytuł młodzieżowy, potem pas mistrza Wielkiej Brytanii, a we wrześniu potrzebował zaledwie 130 sekund na zdobycie tytułu Wspólnoty Brytyjskiej. Kolejny krok? Jeden z mistrzowskich pasów.

DANIEL DUBOIS vs CHARLES MARTIN POD KONIEC TEGO ROKU? >>>

- Sparowałem już z Furym, Joshuą czy Powietkinem, a ostatnio trener ściągnął paru prospektów z Nowego Jorku. Wspólne treningi z tymi zawodnikami sprawiły, że się rozwijam. Wygląda na to, że wkrótce pasy rozejdą się po innych zawodnikach, co mi akurat jest na rękę. Muszę pozostać w wysokiej formie i czekać na swoją okazję. A gdy ta się nadarzy, wykorzystam ją. Chcę w przyszłym roku walk z takimi zawodnikami jak Fury, Wilder czy Joshua - zapowiada Dubois, którego karierę amatorską śledziła również kamera BOKSER.ORG. Jedna z jego walk poniżej.