DONAIRE PRZED WALKĄ Z INOUE: DOŚWIADCZENIE MNIE POPROWADZI

Już w czwartek w Japonii odbędzie się finał WBSS w wadze koguciej. Swoje pięści skrzyżują Naoya Inoue (18-0, 16 KO) i Nonito Donaire (40-5, 26 KO), a faworytem tej walki jest oczywiście Japończyk.

Weteran z Filipin będzie musiał przygotować coś wyjątkowego, by zatrzymać rozpędzonego "Potwora". Właśnie w swoim planie walki "Filipiński Błysk" upatruje swoich szans na sukces.

- Jestem bardzo podekscytowany. To wielki zaszczyt walczyć z Inoue w Japonii. Mam dla niego dużo szacunku, wygląda na gotowego, ale tego właśnie oczekujemy. Jestem teraz zrelaksowany, ale nie ma znaczenia to, co dziś czujemy, liczy się to, co zrobimy na ringu w czwartek. Wzrost i rozmiar nie mają znaczenia, co pokazała walka Kowaliowa z Canelo. Ostatecznie chodzi o plan gry i uważam, że mam odpowiedni plan, aby pokonać Inoue. Moje doświadczenie mnie poprowadzi - mówił Donaire.

Stawką walki oprócz trofeum Muhammada Alego będą pasy WBA i IBF wagi koguciej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 04-11-2019 09:45:45 
Czyżby na koniec wspaniałej kariery Nonito, bo myślę że ten nastąpi w sobotę miałby raz jeszcze wejść firmowy lewy którym tyle lat Filipino gasił światło. ?.
Byłoby to piękne zwieńczenie kariery, ale myślę że takiego happyendu nie będzie. Nie z takim rywalem. Inoue jest bardzo dużym faworytem tej walki i myślę że w okolicach połowy będzie już po zawodach..
Gotowy jestem zaryzykować że nawet prime Donaire mógłby nie pokonać japończyka..

Lubię Inoue, ale Donaire to mój ulubieniec i jemu kibicuje w tej walce..
 Autor komentarza: khorne
Data: 04-11-2019 19:30:19 
Mam to samo :)
Go Flash!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.