Archiwum wiadomości z dnia: 2019-11-03

 


SKRÓT WALKI CANELO vs KOWALIOW W LAS VEGAS

Wczorajsza walka w Las Vegas była partią szachów na najwyższym poziomie, która zakończyła się brutalnym nokautem. Saul Alvarez (53-1-2, 36 KO) zdetronizował Siergieja Kowaliowa (34-4-1, 29 KO) i został mistrzem świata WBO w wadze półciężkiej, choć całkiem niedawno wielu obserwatorów nie spodziewało się, że do takiego pojedynku może w ogóle dojść. Popatrzmy na skrót chłodnej egzekucji, jaką Canelo wykonał na Rosjaninie.

EKSPRESOWY RYAN GARCIA

Niecałe sto sekund utalentowany Ryan Garcia (19-0, 16 KO) musiał popracować na ćwierć miliona dolarów. Jeden z najciekawszych prospektów wagi lekkiej załatwił sprawę w dokładnie 98 sekund.


DUŻE WYGRANE KATIE TAYLOR I SENIESY ESTRADY

Walka Canelo vs Kowaliow była tak dużym wydarzeniem, że wszystkie inne wczorajsze pojedynki musiały znaleźć się w jej cieniu. Między innymi mowa tutaj o ważnych walkach w boksie kobiet, a w szczególności o zwycięstwach Katie Taylor (15-0, 6 KO) i Seniesy Estrady (17-0, 8 KO).


RYAN GARCIA PO BŁYSKAWICZNEJ ROBOCIE W LAS VEGAS

Pisaliśmy już dzisiaj o ekspresowym zwycięstwie Ryana Garcii (19-0, 16 KO), który na gali Canelo vs Kowaliow w Las Vegas błyskawicznie znokautował Romero Duno (21-2, 16 KO). Bardzo popularny w mediach społecznościowych prospekt wagi lekkiej rozprawił się w imponującym stylu z rywalem, który miał mu według wielu sprawić niemałe kłopoty. Oto, co Garcia miał do powiedzenia tuż po walce.DE LA HOYA: CANELO JEST NAJLEPSZYM BOKSEREM NA ŚWIECIE

Promotor Saula Alvareza (53-1-2, 36 KO), Oscar De La Hoya znów twierdzi, że jego podopieczny jest w tej chwili liderem światowego boksu i powinien zajmować pierwsze miejsce w rankingach P4P, czyli zestawieniach bez podziału na kategorie. Szef grupy Golden Boy nie pierwszy raz mówi tak o Canelo, ale po wczorajszym starciu Meksykanina z Siergiejem Kowaliowem (34-4-1, 29 KO) słowa promotora mają inny niż poprzednio wydźwięk.


WIDEO: SYN HOLYFIELDA SZYBKO DEMOLUJE W DEBIUCIE!

Jaki ojciec taki syn. Evan Holyfield (1-0, 1 KO) - syn jedynego w historii czterokrotnego mistrza świata wagi ciężkiej Evandera Holyfielda, efektownie zadebiutował na ringu zawodowym. Niejaki Nick Winstead (0-2) został zastopowany już po szesnastu sekundach! Czy syn pójdzie w ślady ojca? Obejrzyjcie go w akcji.