CANELO ALVAREZ ZNOKAUTOWAŁ KOWALIOWA!

Znakomity Saul Alvarez (53-1-2, 36 KO) przełamał Siergieja Kowaliowa (34-4-1, 29 KO), pokonał przed czasem i zdobył tytuł mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBO. Tym samym sięgnął po pas mistrzowski w już czwartym limicie!

Pierwsza runda bardzo spokojna, prowadzona przez Rosjanina lewym prostym. W drugiej challenger podkręcił już tempo. Starał się przyjąć cios rywala na blok i odpowiedzieć lewym sierpowym. Trafił też po raz pierwszy mocnym hakiem na korpus. Znacznie większy "Krusher" zaczął dawać się spychać i po sześciu minutach był remis 19:19.

LISTA POTENCJALNYCH RYWALI CANELO OKROJONA DO CZTERECH NAZWISK >>>

Początek trzeciej odsłony dla Canelo, jednak w końcówce Rosjanin zaczął znajdywać luki w szczelnej dotąd gardzie przeciwnika. Tempo nieco spadło, co było na rękę Siergiejowi. Po przerwie Alvarez doszedł do głosu. Przepuszczał akcje championa i po odchyleniu wchodził mu w tempo swoją kontrą, lewym sierpem na górę bądź prawym hakiem pod lewy łokieć. Znakomity refleks rudowłosego wojownika.

ANDRE WARD: NIE WRÓCĘ Z EMERYTURY NA WALKĘ Z CANELO >>>

W piątym starciu Kowaliow próbował coś zmienić, pójść na przełamanie, jednak szczelna garda przeciwnika nie przepuszczała niczego. Canelo uderzał rzadziej, za to celniej i bardziej wyraźnie. W szóstym Alvarez ruszył do przodu i okazało się, że to on jest silniejszy fizycznie. Zarówno w przepychankach, jak i sile uderzenia. Jego sierpy zaczęły kruszyć defensywę "Krushera", który stracił kontrolę nad dystansem. A tego nie lubi...

DO CZASU NOKAUTU CANELO NIEZNACZNIE PROWADZIŁ >>>

W siódmej rundzie Meksykanin bił tak mocno, że przebijał się nawet przez rękawice. Był też dużo szybszy. Mistrz musiał coś szybko zmienić, bo z minuty na minutę wyglądał coraz gorzej. I zmienił. Wydłużył akcje, bił może lżej, za to na większej częstotliwości i w drugiej połowie ósmej rundy zyskał nieznaczną przewagę. W dziewiątej ciosy Canelo wyglądały na dużo cięższe, lecz Kowaliow kilka razy skontrował jego zapędy ciosami prostymi z obu rąk.

Początek dziesiątego starcia dla Canelo, który zaczął przedzierać się do półdystansu. Końcówka już bardziej wyrównana. Ale to był tak naprawdę początek końca...

KILKA SZANS NA PAS DLA GŁOWACKIEGO: MOŻLIWA NAWET WALKA Z CANELO? >>>

W jedenastej rundzie Meksykanin ruszył niczym czołg na przeciwnika. Bił na zmianę na górę i na dół. W końcu wstrząsnął Kowaliowem prawym sierpowym, poprawił lewym sierpem, a z nóg ściął jeszcze jednym prawym. Rosjanin zawisł na linach i sędzia ogłosił nokaut! Rosjaninowi na pocieszenie pozostanie wypłata w wysokości 12 milionów dolarów. Nowy mistrz otrzyma aż 35 milionów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Mars
Data: 03-11-2019 07:17:36 
Tak jak pisałem przed walką, starcie ustawione by naiwnych zadowolić i nabijać w butelkę dojąc $$$$$$$$.
Dlatego że Kowaliow miał uderzać lekko, średnio byleby na rękawicę! A może jeszcze oprócz 12 baniek, jak się położy to jeszcze bonus dostanie.
Gołowkin mu nawtykał a i tak przegrał.
Ale dzisiaj tego się oglądać nie dało!
Walka ustawiona pod względem gaży! Jak pisałem już wcześniej!
A naiwni myślą że rudy taki kozak! Bo nie zauważyli scenariusza i aktorstwa.
Przykre to...
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 03-11-2019 07:17:47 
Beterbijew i Callum Smith byliby faworytami z Canelo. Canelo nie podejmie walki z żadnym z nich.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 03-11-2019 07:19:10 
Fajna waleczka i mówiąc szczerze sądziłem , że jak Canelo ma znokautować Ruska to tylko po ciosach na schaby a tutaj mamy czysty nokaut. Saul bezdyskusyjny P4P. Gościa można nie lubić , smród na pewno zawsze się będzie za nim ciągnął za chociażby 3 wałki ale typ jest wybitnym zawodnikiem i pisze legendę. A właściwie już ją napisał. Myślałem , że trylogię z GGG każdy by chciał zobaczyć ale po tej walce przyznam szczerze , że faktycznie Meksykańcowi Golovkin już nie jest potrzebny bo inni unifikują pasy w wyższych kategoriach z mistrzami a drudzy bronią ich w walce z Szeremetą.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 03-11-2019 07:19:36 
Taki jest boks, jeden cios zadecydowal o losach walki, chociaz i tak by tego nie wygral na punkty, a moim zdaniem walka szla na remis ze wskazaniem na Kowaliowa. Tych bzdur co pisze Mars to nie ma co czytac..
 Autor komentarza: Polakos
Data: 03-11-2019 07:21:21 
Znokautować gościa z TOP3 będącego dwie kategorie wyżej? To tylko potrafi Canelo ! Alvarez zawsze brał świetynch zawodników, ale ostatnie 14 miesiące to jakiś kosmos. Gołowkin, Jacobs, Kowaliow !!
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-11-2019 07:21:38 
Można Rudego nie lubić, że koks, że sędziowie mu pomagają itp, ale trzeba szanować jego boks. To nie było RTD czy TKO, uśpił Kovala. Gdzie Ci którzy mówili że Rudy nikogo od dawna nie znokautował, że ma betonowe nogi i Rusek go wypunktuje lewym, że różnica w warunkach nie pozwoli Rudemu na wygraną a przeskok o dwie wagi w górę będzie to dużo za dużo?
Chyba odświeżę tematy i wymienię tych wszystkich znawców. Mówiłem że Rudy go znokautuje, choć nie spodziewałem się że po takiej akcji i że będzie ciężkie KO to wiedziałem że Ruski lewy prosty to zdecydowanie za mało na Rudego.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 03-11-2019 07:21:45 
Chyba inną walkę oglądałem.
Opis jakby Canelo miażdżył bezradnego Rosjanina z minuty na minutę. A tak naprawdę to Kowaliow powinien być do przodu na kartach punktowych i to wyraźnie...

Sam nokaut dosyć niespodziewany. Nic wcześniej nie wskazywało na to żeby Crusher miał tak odczuwać moc Alvareza ale cóż... Ciężko z tym dyskutować. Jak się przewraca po takich ciosach to czas na emeryturę.

I w sumie kit z tym. I tak szykowali decyzję pod Alvareza bo jak to wszyscy piali "Sergiusz bije dużo ale na gardę za to Canelo go masakruje czystymi ciosami xD" Narracja nastawiona na to od początku- i ta punktacja Mannixa...

Z gościem wygrać się po prostu nie da. Na punkty nie pokona go nikt natomiast by go znokautować na tym towarze na którym jedzie to trzeba by chyba ciężkiego wpuścić do ringu.

I tak. Jestem hejterem Alvareza i mam w nosie jego dokonania. A dlaczego? Bo w uczciwym świecie a nie skorumpowanym syfie jakim jest boks zawodowy on nigdy by nawet w tym miejscu nie był bo przez OSZUSTWO ZAJĄŁ MIEJSCE GOŁOWKINA w wadze średniej a już to skreśla go jako mistrza w średniej...

Jak ktoś przymyka oczy na takie rzeczy to niech się zachwyca. Dla mnie to po prostu marionetka windowana wszelkimi sposobami i tyle.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 03-11-2019 07:22:02 
Włodarczyk jak miał by pas WBC Canelo zaatkaowął by go w junior ale że Krzysio pasa już mieć nie będzie to trudno. Ruski słaby jak barszcz bił tylko proste gratulacje dla Canelo ale on takich wyzwań będzie szukał nie pójdzie wyżej kategorie do kogoś w prime wiedzą co robią.
 Autor komentarza: Emilio
Data: 03-11-2019 07:22:03 
Mars - jeszcze jakiś spisek odkryjesz? Może płaską Ziemię? Canelo wygrał bo był lepszy i tyle. Kowaliow za stary, czas na emeryturę...
 Autor komentarza: Polakos
Data: 03-11-2019 07:23:25 
I oczywiście Canelo to teraz już bezdyskusyjny król 4P4. Piękna sprawa !
 Autor komentarza: Polakos
Data: 03-11-2019 07:23:52 
P4P *
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 03-11-2019 07:25:02 
Rusek zrobil to co mial zrobic )))
 Autor komentarza: gerlach
Data: 03-11-2019 07:25:36 
Stary, rozbity Kowaliow, ktory ani razu porzadnie nawet nie mial odwagi uzyc prawej reki... Zgadzam sie, ze wszedl do ringu ladnie przegrac, ale nie walczyc jak lew i na szczescie to sie zemscilo. Minimalizm, nijaka walka. SZacunek dla Canelo mimo wszystko za zrobienie gbura zgodnie z oczekiwaniami (Czyli od 5-6 rund zjazd sowieta).
 Autor komentarza: parasol
Data: 03-11-2019 07:26:19 
Canelo zaczął go przełamywać w okolicy 7 rundy. Wtedy było już wyraźnie widać czyje ciosy w tej walce ważą. Do momentu nokautu walka bliska remisu, ale to Canelo trafiał więcej mocnych, znaczących ciosów. Zapracował na ten nokaut na przestrzeni całej walki.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 03-11-2019 07:26:31 
Cnelo spokojnie moze isc do HW, rozrasta sie razem z kosccem ;)
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 03-11-2019 07:27:25 
Rusek zrobil to co mial zrobic)))
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 03-11-2019 07:27:31 
Po pierwsze, tak jak mówił Ward, to już nie jest Krusher, to tylko Kovalev. Po drugie, jak wspominali komentatorzy i sam Siergiej po walce, mal mało czasu na regenerację po ciężkiej walce z Yarde. Choć patrząc na obraz walki, gdyby odbyła się miesiąc czy dwa później, nic by to nie zmieniło. Kowalew walczył, jakby poszedł dwie kategorie wyżej do Canelo.
 Autor komentarza: sekundant
Data: 03-11-2019 07:28:16 
Sprawdziło się to co niektórzy tutaj pisali. Odwodniony Rosjanin spuchł w końcowej fazie pojedynku i to było widać. Koniec ustawił cios w skroń po którym Kowaliow nie był w stanie ochronić szczęki.
 Autor komentarza: okewaja
Data: 03-11-2019 07:28:50 
Canelo lepszy pod każdym względem, miał być słabszy, a był szybszy i tym samym silniejszy. Inny poziom sportowy, a przede wszystkim świadomości bokserskiej czy pewnie ogólnoludzkiej, niedostępny dla większości śmiertelników.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 03-11-2019 07:29:15 
No i ta panika przed poldystansem, aż przypomniała mi się walka Kliczko-Powietkin.
 Autor komentarza: Madras
Data: 03-11-2019 07:29:53 
Canelo jest świetny. Rozpracował po mistrzowsku Ruska. Jak przy linach Kowaliow chciał mu coś mocnego ulokować, to od razu dostawał kontrę. Strasznie ciężko walczyć przeciwko meksykańskiemu stylowi. W ciosach mocnych pewnie będzie wielka przewaga Meksykańca. U mnie walka była bliska, ale ze wswkazeniem na Canelo. Po 11 rundzie na pewno był by już na prowadzeniu w puktacji. Zawodnik kompletny - mocny cios, twarda szczęka, świetna obrona, praca nóg i wszechstronność w ataku. Brakuje mu tylko warunków fizycznych. Zdecydowanie gość jest numerem 1 P4P. Ciekawe z kim następna walka? Powinna być z GGG, ale ten narazie będzie walczyć z Szeremetą...
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 03-11-2019 07:30:20 
Koval zagral swietnie moment nokautu :D
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 03-11-2019 07:30:31 
@okewaja

Świadomości ogolnoludzkiej? O czy ty bredzisz kolego?
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 03-11-2019 07:30:37 
Kowaliow pokazał zero agresji w tej walce, bardzo dziwne nastawienie. Po każdym faulu pokornie się kłaniał, jakby był zadowolony i przestraszony jednocześnie. Od 5 rundy nie zrobił chyba nawet kroku do przodu, w ogóle nie zachodził Canelo od prawej strony. Całkowity brak umiejętności wchodzenia w klincz, pomimo szczerych chęci. Niby się skarżył na kondycję, ale tego nie była za bardzo widać. Bardzo dziwna postawa, ciężko z takim nastawieniem wygrać z tak świetnym bokserem.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 03-11-2019 07:31:03 
Po nokaucie na Kowaliowie zaryzykuje stwierdzenie, że tylko mocna szczęka uratowała Gołowkina pzred tym samym.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 03-11-2019 07:31:06 
Canelo to obecnie Gwiazda nr 1 w całym boksie.
To za nim idą największe pieniądze i to on jest główną marionetką w tym cyrku. Problemem był swojego czasu Gołowkin ale zwałowali go 2 razy i przejęli jego pozycję.
Półciężka? Czemu nie. Płacimy mistrzowi który dopiero miał ciężką walkę i dajemy mu 2 miesiące na przygotowania.
Oczywiście limit w dniu walki żeby go dodatkowo osłabić i Bóg wie jeszcze jakie zapisy.
No i tak pisze się historię. Facet nawet nie rozpacza że znokautował go gość z dwóch kategorii niżej bo na konto wpłynie 12 milionów. Za taką kasę której sam nigdy by nie wygenerował to on pewnie by sobie dał połamać ręce przed walką byleby móc zgarnąć te kokosy.

Canelo to świetny pięściarz. Nikt mu tego nie odbiera ale... On nie był lepszy niż Gołowkin. Nie był lepszy niż Lara. Dlatego to gdzie teraz jest i to co może wyprawiać to tylko i wyłącznie kwestia pieniędzy idących za nim.
Tyle.
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 03-11-2019 07:31:34 
Blackdog i Mars, psychiatra czeka :)
 Autor komentarza: trochowski
Data: 03-11-2019 07:31:46 
Ustawka mogła być co najwyżej w ptasim móżdżku kilku forumowych trolli jak @BlackDog, @OjciecZRadiaMaryja, @Mars czy tego typu swołocz.

Żadnej ustawki nie było, Kowal nigdy nie był kozakiem jeśli chodzi o bijatyki czy walki w półdystansie, on umiał tylko na dystans rozbijać i straszyć. Rudy jest bardzo szybki, dynamiczny, dobry w półdystansie i silny fizycznie i to zrobiło robotę.
Kowaliow przegrałby z takim Canelo zawsze, niezależnie czy byłby to prime Kowaliow czy nie.

Inną sprawą jest, czym się szprycuje Alvarez, bo to, że się szprycuje jest dla mnie niemal pewne, to widać. Ma chody u sędziów, telewizji, więc bym się nie zdziwił gdyby szprycowanie w jgo przypadku nie było wcale takie trudne.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 03-11-2019 07:32:14 
Walka niczym ostatni show Furego we wrestlingu - pokonanie mistrza...
Ląduje taki gość jak Canelo dwie kategorie wyżej i nokautuje mistrza.

Świat się kończy...
Kto teraz Briedis ?

A może odchudzony Ruiz, w sam raz pod Canelo !

Ruiz pokonuje A.J. i walka meksykańskich gigantów.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 03-11-2019 07:32:33 
teanshin, ale jak to.. przeciez to bylo TKO, przy oglaszaniu werdyktu rowniez bylo ogloszone jako techniczny nokaut. Taki jest boks. Ja sklanialem sie ku Canelo, ale dawalem bardzo duze szanse Kowaliowowi i wierzylem, ze moze go skonczyc przed czasem. Stalo sie odwrotnie, ale taki jest już boks. Walka byla remisowa na kartach punktowych, to był jeden cios i tyle, nie ma sie co rozwodzic nad tym, bo u wiekszosci ekspertow ( tych prawdziwych ) jak i zakladach bukmacherskich, to Canelo byl wyraznym faworytem, a nie Kowaliow. Wedlug wielu Kowaliow mial zostac zdominowany przez Canelo, a tak sie nie stalo.
Jestem przekonany, ze gdyby Kowal wyszedl do Canelo po nowym roku i w pelni zregenerowany to moglby dac lepsza walke. Canelo od maja pauzowal i mial bardzo duzo czasu na odpoczynek i rozpalenie w sobie tej iskry i glodu boksu.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 03-11-2019 07:33:12 
Karty sędziowskie:

95-95, 96-94 Canelo, 96-94 Canelo
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 03-11-2019 07:33:22 
a 90% znawcow z orga lyknelo ten nokaut jak dzieci ogladajace walke wrestlingu z udzialem Furyego :D
 Autor komentarza: trochowski
Data: 03-11-2019 07:34:16 
"
Autor komentarza: PolakosData: 03-11-2019 07:31:03
Po nokaucie na Kowaliowie zaryzykuje stwierdzenie, że tylko mocna szczęka uratowała Gołowkina pzred tym samym."

Co do Gołowkina tutaj sprawa wygląda trochę inaczej, bo Canelo przegrał z nim w ringu dwa razy, w drugiej walce już wyraźnie.

O ile w pierwszej było mordobicie, o tyle w drugiej był zwyczajnie zneutralizowany i wypunktowany, a jedynie sędziowie znów oszukali rywala Canelo i dali Rudemu prezent.

Umiem docenić Canelo, bo Kowaliowa pokonał uczciwie, natomiast z Gołowkinem bezsprzecznie ma 0-2.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 03-11-2019 07:34:30 
"Po nokaucie na Kowaliowie zaryzykuje stwierdzenie, że tylko mocna szczęka uratowała Gołowkina pzred tym samym"

Przestań trollować i prowokować idioto. Już wystarczy tych bredni.
Wg większości kibiców/ekspertów/dziennikarzy itd Canelo przegrał obie walki z Gołowkinem. Nic tu nie da te twoje udawanie że "nic się nie stało".
Robisz to tylko po to by bezczelnie prowokować.

Obyś kiedyś za takie podejście nie zebrał należącego ci się łomotu prostaku bo nie ma nic gorszego niż taki mierny ale cierpliwy prowokator.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 03-11-2019 07:36:20 
Minister1989

No to jak czeka to do niego leć człowieku. Ile będzie na Ciebie czekał facet? Nie musisz w sumie się takimi rzeczami chwalić na stronie o boksie ale jak już musisz to moja rada jest taka żebyś się pośpieszył. To nie ładne z twojej strony by człowiek z którym jesteś umówiony na ciebie czekał...
 Autor komentarza: trochowski
Data: 03-11-2019 07:36:27 
"Autor komentarza: BlackDogData: 03-11-2019 07:34:30
Obyś kiedyś za takie podejście nie zebrał należącego ci się łomotu prostaku bo nie ma nic gorszego niż taki mierny ale cierpliwy prowokator."


Pies, zamknij morde trollu i hejterze.

@Furmi, czy można w końcu zrobić coś z tym ciągle obrażającym ludzi na forum i trollującym osobnikiem? To, że ów osobnik ma w główce, że on ma rację a inni trollują gówno mnie i innych obchodzi. Za nazywanie kogoś trollem i obrażanie dlatego, bo ma inne zdanie należy się PERM BAN BEZ DYSKUSJI!
 Autor komentarza: okewaja
Data: 03-11-2019 07:36:30 
@Ramirez82
Inaczej mówiąc inny poziom bokserskiej samoświadomości, jak pewnie również ogólnej samoświadomości, w dużo szerszym sensie. Nie będę tego wątku rozwijał na forum boskerskim.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 03-11-2019 07:36:49 
A NIE MÓWIŁEM!!
 Autor komentarza: Polakos
Data: 03-11-2019 07:37:49 
Żadna prowokacja, po prostu opinia. Fakty są takie, że gość nokautuje półciężkiego, z Gołowkinem zrobiłby to samo gdyby nie mocna szczęka według mnie.
 Autor komentarza: trochowski
Data: 03-11-2019 07:39:38 
Redakcjo, proszę o zbanowanie forumowego trolla i imbecyla wielokrotnie obrażającego innych - BLACKDOG

!!!

Zwyzywał użytkownika tylko za to, że ten napisał:
"Obyś kiedyś za takie podejście nie zebrał należącego ci się łomotu prostaku"


To jest CHULIGANERKA i NAJNIŻSZY POZIOM, proszę natychmiast zbanować tego osobnika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Autor komentarza: Bonifacy
Data: 03-11-2019 07:39:49 
Wspaniały nokaut Canelo nie pozostawił żadnych wątpliwości. W przekroju całego pojedynku Meksykanin był lepszy (u mnie 96-94 po 10 rundach). Rosjanin, mimo wyprowadzenia mnóstwa ciosów, rzadko trafiał. Prawie wszystko szło na gardę. Bał się mocniej otworzyć (i słusznie!), używając głównie jednej ręki. Prawa była tylko na specjalne okazje. Nieliczne, trzeba dodać. To za mało, aby pokonać takiego przeciwnika jak Alvarez.

To Canelo szedł do przodu, skupił się na kontrach za podwójną gardą. Miał kryzys w 8-9 rundzie, ale go przetrwał. To na pewno nie był jego najlepszy pojedynek, przede wszystkim do końca miał problemy z wyczuciem dystansu, mało było balansu tułowia, ale zwycięstwo nad rywalem, który regularnie toczy bitwy o dwie kategorie wyżej, MUSI robić wrażenie. Canelo nie trzeba darzyć sympatią, ani nawet szanować, ale należy docenić jego klasę sportową. On już zapisał się w historii.

Ci, którzy szukają dziury w całym, mogą narzekać, że Krusher miał za mało czasu na regeneracje, że było dodatkowe ważenie, ale chcącemu nie dzieje się krzywda - Rosjanin zaakceptował warunki.
 Autor komentarza: trochowski
Data: 03-11-2019 07:41:09 
Redakcjo, proszę o zbanowanie forumowego trolla i imbecyla wielokrotnie obrażającego innych - BLACKDOG

!!!

Zwyzywał użytkownika tylko za to, że ten napisał:
"Po nokaucie na Kowaliowie zaryzykuje stwierdzenie, że tylko mocna szczęka uratowała Gołowkina pzred tym samym"


To jest CHULIGANERKA i NAJNIŻSZY POZIOM, proszę natychmiast zbanować tego osobnika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tu nie ma o czym dyskutować, za takie zachowanie jest PERM BAN!!! To jest CHULIGANERKA FORUMOWA! Proszę o zbanowanie @Furmi!
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 03-11-2019 07:41:53 
"Żadna prowokacja"

Nie żadna tylko JAWNA. I dobrze o tym wiesz. Prowokujesz zachwytami nad Canelo innych i robisz to celowo. Udajesz że żadnych kontrowersji nie było i serwuejsz te ścieki jak to wyżej gdzie w wygranych walkach miała niby szczęka ratować Kazacha.

Idź precz człowieku. Zastanów się nad swoim życiem. Jakie musi być marne że znalazłeś sobie hobby w prowokowaniu innych ludzi w internecie. Jakim trzeba być oszołomem i zerem by bez zająknięcia pisać te bzdury i udawać że to "tylko opinia".
 Autor komentarza: SpaceMan
Data: 03-11-2019 07:42:07 
Polakos

To się tyczy chyba każdego, jak ktoś nie ma mocnej szczęki/głowy to łatwiej go znokautować. Dosyć logiczne
 Autor komentarza: fanamator
Data: 03-11-2019 07:42:39 
Mars i inne wynalazki. Nie macie racji walka nie była ustawiona aczkolwiek Kovaliov się podłożył...ale zrobil to sam w nadzieji że FMJ da mu walkę za jeszcze większe $$$. Ewentualnie Piczko Kliczko, robowlad czy jak go tam zwal odważy się wrócić i da szansę Kovalovi za mega $$$ bo jak już nam wcześniej wyjasniliscie Kliczko był cieki i z nikim dobrym nie wygrał.

Canelo z drugiej strony chciał pokazać się z jak najlepszej strony żeby wystraszyc Szeremete to może nie bedzie chciał z nim walczyć bo oczywiście Canelo się obawia szeremety nie to co mistrz IBF
 Autor komentarza: Polakos
Data: 03-11-2019 07:43:18 
Jeszcze raz powtórze, to jest opinia. To, że nie potrafisz tego zaakcapetować i widzisz tutaj prowokację to już nie moja wina. Naucz się dyskutować na poziomie.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 03-11-2019 07:43:47 
Rafalala...

Weź leki i się uspokój. Apelujesz o bana dla mnie za coś co sam zrobiłeś w pierwszym poście pod tematem.

Kliknij przycisk a pielęgniarka przyjdzie i poda leki ty nasz ekspercie od ciosów w nerki...
 Autor komentarza: trochowski
Data: 03-11-2019 07:44:01 
REDAKCJO

UŻYTKOWNIK @BlackDog
w reakcji na opinię @Polakos: "Po nokaucie na Kowaliowie zaryzykuje stwierdzenie, że tylko mocna szczęka uratowała Gołowkina pzred tym samym"

napisał cytuję:

Autor komentarza: BlackDogData: 03-11-2019 07:34:30
"Przestań trollować i prowokować idioto. Już wystarczy tych bredni."TO JEST PERM BAN!! Proszę o natychmiastowe zbanowanie tego człowieka z forum! To jest chuliganerka i agresja do ludzi mających inne zdanie! @Furmi, proszę o interwencję, jeśli jej nie będzie, zrobię kopię tych postów i wkleję w inne media, na facebook, itd. - tolerowanie takiego zachowania jakie prezentuje @BlackDog przechodzi ludzkie pojęcie!
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 03-11-2019 07:45:22 
Polakos

Tak tak. Opinia. A moją opinią jest to że jesteś trollem i prowokatorem. Zaakceptuj to. To tylko opinia....
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 03-11-2019 07:45:27 
smiem twierdzic, ze przy takiej "dyspozycji" :D rudego, Joshua skonczylby tak samo :D hahaha ogladalem chyba 15 razy moment nokautu, Koval powinien dostac oskara :D i nie mam na mysli de la h...a :D
 Autor komentarza: Polakos
Data: 03-11-2019 07:46:33 
Masz do niej prawo.

A co do punktacji to u mnie było do momentu przerwania 97-93 Canelo (w najgorszym razie 96-94). Ale tutaj nokaut załatwił sprawę.
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 03-11-2019 07:48:46 
Autor komentarza: BlackDog

Nie ma to jak prowokator nazywa kogoś prowokatorem :)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 03-11-2019 07:51:00 
Jakżeby inaczej.
Canelo prowadził u Ciebie na punkty i to bardzo wyraźnie. Szkoda że nie zapisałeś mu wszystkich rund. Powinieneś.

Karma wraca. Pamiętaj. Za te wszystkie prowokacje kiedyś spotka Cię to na co zasłużyłeś. Przypomnisz sobie wtedy te słowa cwaniaku. A uwierz mi zasługujesz na kopa w dupę od życia bo obrać sobie za cel denerwować i prowokować innych może tylko naprawdę marny robak. Jak już życie cię dorwie to się przekonasz o czym piszę.
 Autor komentarza: trochowski
Data: 03-11-2019 07:51:18 
@Polakos

Walk Gołowkin-Canelo nie da się punktować inaczej jak 2-0
Zgodzę się, że Canelo siał tam postrach także swoimi ostrymi i dynamicznymi ciosami na korpus, etc. natomiast siać postrach, a realnie trafiać i powodować szkodę to dwie różne rzeczy. Większość przestrzelił i został zwyczajnie bezsprzecznie wypunktowany.

Ludzie przyznają zwycięstwo Canelo tylko za to, że Gołowkin go nie znokautował. Gołowkin nie musi nikogo nokautować - wygrał na punkty i tyle.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 03-11-2019 07:54:08 
trochowski

Dla mnie w pierwszej walce remis, w drugiej wypunktowałem zwycięstwo Alvareza. W mojej opinii sporo czystych ciosów nawsadzał Gołowkinowi, dlatego uważam że gdyby nie mocna szczęka Kazacha to podzieliłby on los Kowaliowa.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 03-11-2019 07:55:06 
Niech walczy I pokona Beterbiev, pokona, wtedy uwierze w jego wielkosc. Nawet Biwol to wieksze wyzwanie niz Koval. Niestety nie wierze w jego wielkosc ponadczasowa, to nie znaczy ze mysle iz jest slaby ale wiele z jego walk to ustawki mgr czyli tej szmaty Oscara do tego steryd ktory za szpryce dostje po lapie a nie kare. Jesli zawalczy I wygra bez sterydow z Bererbiev lub chocby z nizszej wagi ale kozakiem Smithem lub lepiej Benitevezem I bez chemi to pochyle czola jak nie to niech bije kase ten facet bez charyzmy bez tak naprawde publiki.
 Autor komentarza: Dominic
Data: 03-11-2019 07:56:45 
Według mnie rusek dostał bańkę więcej aby ładnie przegrać!Kowal nawet nie próbował iść za ciosem,aby niechcący czymś mocnym nie trafić rudego!
 Autor komentarza: Polakos
Data: 03-11-2019 07:57:04 
No i Golowkin jednak jest z średniej, a tutaj Canelo położył gościa z półciężkiej.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 03-11-2019 08:02:28 
Przecież jeden sędzia punktował remis w walce Floyd vs Canelo !
Walka musiała być wyrównana...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-11-2019 08:03:06 
Autor komentarza: t4b4x0
Nie wiem czemu TKO skoro Rusek zasnął, nie było nawet liczenia, ale faktycznie na Boxrecu jest TKO.
Koval takim boksem nigdy nie wygrałby z kimś taki jak Cynamon. Nie podejmował ryzyka i myślał że wypunktuje Rudego lewym. Przygotowanie kondycyjne jest częścią całych przygotowań, nie tylko sparingi i tarcza. Skoro Koval siadł kondycyjnie to znaczy że zawalił obóz i tylko siebie może za to winić.
Jak dla mnie Rudy spisał się świetnie, było wszystko, dobra podwójna garda, dynamiczne sierpy, dobre odchylenia, dążenie do półdystans, czyli wszystko to czego nie miał Koval. Należy się duży szacun za tą walkę.
 Autor komentarza: trochowski
Data: 03-11-2019 08:16:30 
"Autor komentarza: PolakosData: 03-11-2019 07:54:08
trochowski

Dla mnie w pierwszej walce remis, w drugiej wypunktowałem zwycięstwo Alvareza. W mojej opinii sporo czystych ciosów nawsadzał Gołowkinowi, dlatego uważam że gdyby nie mocna szczęka Kazacha to podzieliłby on los Kowaliowa."


Dziwną masz punktację, bo to właśnie druga walka została wyraźnie zwyciężona przez Gołowkina. O ile w pierwszej walce była ostra bijatyka i Rudy wyglądał efektownie z tymi atakami, o tyle w drugiej Rudy był głównie jabowany, inkasował proste, czasem postraszył jakimś nietrafionym sierpem i generalnie został gładko wypunktowany.

W swoich punktacjach zapominasz, że groźnych ciosów się nie punktuje jeśli nie dotrą do celu.
Canelo wyprowadzał niebezpiecznie wyglądające, dynamiczne sierpy - zgadzam się, natomiast o ile z powietrzem wygrał dzięki temu wysoko na punkty, o tyle z Gołowkinem przegrał.

Powiedziałbym, że Twoja punktacja bardziej tyczy się walki Canelo - powietrze.
Natomiast Canelo - Gołowkin - wysoka wygrana Gołowlkina.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 03-11-2019 08:23:43 
Autor komentarza: trochowskiData: 03-11-2019 08:16:30

Dziwną masz punktację, bo to właśnie druga walka została wyraźnie zwyciężona przez Gołowkina.


To dziwne, bo większość uważa, że druga była bliższa...
 Autor komentarza: tomalkowal
Data: 03-11-2019 08:27:33 
blackdog- "jak się przewraca po takich ciosach to czas na emeryture" .możesz mi wyjasnic po jakich ciosach?
 Autor komentarza: Clevland
Data: 03-11-2019 08:44:07 
@teanshin

W tej walce było widać wyraźnie że Kowaliow sprzedał swój rekord.
 Autor komentarza: maddog
Data: 03-11-2019 08:45:34 
Ci wszyscy, którzy nie zauważyli, jak Kowaliow się podłożył i po mistrzowsku zagrał nokaut, powinni udać się do lekarza od oczu.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 03-11-2019 09:04:36 
Clevland

Sprzedaje to sie twoja matka i ty jestes tego efektem.

Canelo numer 1 P4P
 Autor komentarza: Clevland
Data: 03-11-2019 09:17:32 
Canelo jak nie miał kasy to bał się wyjść do GGG.
Jak podpisał lukratywny kontrakt to nagle stał się odważny i "zremisował" i "wygrał" z GGG.
Teraz skok dwie wagi wyżej i nokautuje Krushera.

Teraz co junior ciężka i nokaut na Briedisie a później Canelo vs Ruiz ????
Zbyt piękne aby było prawdziwe...

Ale tak się "kupuje" legendę...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-11-2019 09:24:02 
Cała tajemnica wygranej Alvareza tkwi w kolorze jego rękawic. Takie jaskrawe kolory wraz z blaskiem fleszy oślepiały Ruska to tego stopnia że do 11-tej rundy nabawił się jaskry i nie zobaczył tego prawego który zrobił z niego inwalidę, mało tego że oślepł to jeszcze odcięło mu nogi.

Od waszych niektórych komentarzy na prawdę można oślepnąć, aż wypala oczy od tych bredni o sprzedaży walki.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 03-11-2019 09:33:53 
Jeżeli mam już pochwalić za cos rudego, to za sam nokaut.
Ale Meksykanin było widać gołym okiem, że nokoksowany niczym kurczak z biedronki.. Kowaliow niestety rozbity i to nie miało szans się udać..

- Marskość wątroby
- Zapisy o wadze
- Ciężka walka trzy miesiące temu
- Rywal na pełnym koksie
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 03-11-2019 09:38:03 
@Clevland

"Canelo jak nie miał kasy to bał się wyjść do GGG.
Jak podpisał lukratywny kontrakt to nagle stał się odważny i "zremisował" i "wygrał" z GGG."

Przepraszam, ale o czym Ty znowu bełkoczesz? "Canelo" nie miał kasy?! Przecież on już zarabiał grube miliony, zanim podpisał kontrakt z DAZN. Poza tym walki z "GGG", odbyły się przed podpisaniem umowy. Idź się lepiej wyśpij, bo piszesz bzdury. Zresztą, jak zwykle w ostatnim czasie.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 03-11-2019 09:58:05 
Nie no blackdog w swojej hipokryzji i manipulacji przechodzi samego siebie. To że gościa obrażają wynika z tego, że on nie szanuje swoich rozmówców, ale nazywać kogoś idiotą tylko dlatego, że stwierdził niewygodny dla niego fakt to jest już gruba przesada.
 Autor komentarza: bogdanhaze
Data: 03-11-2019 10:01:58 
Zwycięstwo zasłużone, ale odnoszę wrażenie, ze w limicie ciężkiej rudy wyglądał by tak samo w ringu/poza nim jak teraz. Zbyt „elastyczny” sie zrobił ostatnio, zbyt duże ma te rezerwy jesli chodzi o kombinowanie z waga. Podbił kolejna kategorie, moze pora nauczyć sie angielskiego?
 Autor komentarza: samqualis
Data: 03-11-2019 10:46:34 
"MLJ Data: 03-11-2019 09:33:53

Jeżeli mam już pochwalić za cos rudego, to za sam nokaut.
Ale Meksykanin było widać gołym okiem, że nokoksowany niczym kurczak z biedronki.. Kowaliow niestety rozbity i to nie miało szans się udać..

- Marskość wątroby
- Zapisy o wadze
- Ciężka walka trzy miesiące temu
- Rywal na pełnym koksie"

boli ? ma boleć xD wiekszego idioty w internecie dawno nie widzialem xD
 Autor komentarza: MLJ
Data: 03-11-2019 10:52:52 
Fakt że za mną latasz, ty czy ten drugi bezpański kundel bloki, świadczy o tym że moje teksty mocno was wkurwiają. A mnie własnie o to chodzi. A twoje riposty o idiotach, słabe. Postarabyś się niczym kucharz i aptekarz przygotowujący steka Alvarezowi :)
 Autor komentarza: annastefczyk
Data: 03-11-2019 11:17:52 
nie wiecie gdzie można kupić tą wołowinke co rudy wpiernicza? :D
 Autor komentarza: annastefczyk
Data: 03-11-2019 11:20:24 
@samqualis
i mi sie wydaje że większego błazna i bezmózga jak ty to nie ma :D
 Autor komentarza: annastefczyk
Data: 03-11-2019 11:31:23 
Szanowna redakcjo, dlaczego nie zbanujecie tego zepsutego do szpiku kości gówniarza samqualisa? ubliża co chwile, wjeżdża nawet na cudzą rodzine... gorszego poziomu już się chyba nie da reprezentować :D totalne dno i patologia
 Autor komentarza: greghostor
Data: 03-11-2019 21:19:19 
co za ruda świnia, las vegas to jest twój domek
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.