RAMIREZ: W LECIE 2020 MOGĘ JECHAĆ NA TEREN TAYLORA

W limicie 63,5 kilograma królują obecnie dwaj pięściarze. Josh Taylor (16-0, 12 KO) dzierży pasy WBA i IBF, natomiast do Jose Carlosa Ramireza (25-0, 17 KO) należą tytuły WBC oraz WBO. W przyszłym roku powinniśmy poznać absolutnego lidera kategorii junior półśredniej.

Ramirez w lutym ma odbębnić obowiązkową obronę z Wiktorem Postołem (31-2, 12 KO). Potem chętnie podejdzie do pełnej unifikacji i podobno jest gotów pojechać na teren rywala, do Wielkiej Brytanii.

- Naprawdę obojętne mi, gdzie odbywa się pojedynek. Potrzebuję tylko ringu, na którym stanę z rywalem. Tak więc mogę zaboksować również na terenie Taylora. Jeśli on tylko będzie gotowy na pierwszy kwartał przyszłego roku, zrobię co w mojej mocy, by przełożyć walkę z Postołem. Wydaje mi się jednak, że Taylor ze swoimi problemami z okiem będzie musiał odczekać do lata przyszłego roku i wtedy moglibyśmy skrzyżować rękawice. Tak więc lato 2020 to realny termin naszej potyczki - stwierdził Ramirez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 02-11-2019 21:38:58 
Troche watpię w ta walkę ale chyba jest mozliwa do zrealizowania. Ramirez świetny pęściarz ale niewielu ludzi interesuje ESPN na nim pieniedzy nie zbije wiec moze za niezłe pieniądze puszczą go na inna stacje tak jak z Hookerem. W ewntualnej walce jesli nie byłoby absurdalnego angielskiego przerwania Ramirez powinien wygrać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.