ARTUR SZPILKA: NAJPIERW WŁODARCZYK, POTEM CHCĘ DOPAŚĆ BRIEDISA!

- Skoro teraz będziemy w jednej wadze, to chętnie spotkam się z Włodarczykiem. A jeśli wcześniej nie dopadnie go Krzysiek Głowacki, potem moim celem będzie walka z Mairisem Briedisem - mówi wprost Artur Szpilka (23-4, 16 KO), który postanowił zbić kilogramy do kategorii cruiser.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SKiecal
Data: 27-10-2019 07:01:59 
Znalazł sobie cienias sposób na przedłużenie kariery medialnej. Ciekawe, czy jakiś prawdziwy kibic bierze go jeszcze na poważnie (wiem, że są też fani talentu "bokserskiego" Najmana - nie o takie coś mi chodzi).
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-10-2019 07:11:09 
Pamiętam jak jeszcze nie tak dawno bardzo się denerwował jak ktoś wspomniał w wywiadzie o cruiser a teraz proszę, uznał to za świetny pomysł. Na pewno nie jest to jego inicjatywa tylko inteligentnego Wasilewskiego który znalazł jakiś tam sposób na przeciągnięcie jego żywotności ringowej.. Bez hejtu, ale uważam że walki w cruiser na topie też będzie przegrywał, ale z mniejszą szansą na ciężkie KO. Widać że to była opcja aby wciąż korzystać z medialności i zarabiać na boksie, ale ze zmniejszonym ryzykiem uszczerbku na zdrowiu.
 Autor komentarza: SKiecal
Data: 27-10-2019 07:39:59 
Nic dodać, nic ująć teanshin
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 27-10-2019 08:16:02 
Autor komentarza: teanshin Data: 27-10-2019 07:11:09
Bez hejtu, ale uważam że walki w cruiser na topie też będzie przegrywał, ale z mniejszą szansą na ciężkie KO.

*
*
*

Heh... będzie przegrywał i to przez ciężkie KO tak jak w HW. Szpilka ważący 102 kg i czujący się dobrze to jedno, ale Szpilka zbijający wagę do 90 kg do drugie. On nigdy tego nie robił (przed więzieniem był młodym chłopakiem z naturalną wagą), on nie wie jak to robić, on to zrobi w swoim stylu czyli bez żadnego pomyślunku. Żeby robić wagę trzeba mieć odpowiedni team, wiedzę, doświadczenie, suplementację i przede wszystkim dyscyplinę w prowadzeniu się poza ringiem. Nie od dzisiaj wiadomo, że Szpilka lubi wpierdalać i tyć pomiędzy walkami. To się nie uda. Nie twierdzę, że tego nie zrobi, ale to się nie uda. I teraz wracając do Twojego twierdzenia drogi kolego, tak będą KO. Będą, bo mimo że w CW biją słabiej to biją szybciej przez co Szpilka będzie przyjmował ciosy, których nie widzi, a te są najbardziej dewastujące. Osłabiony robieniem wagi "na hurra" Szpilka + przyjęty mocny cios = KO, nawet w CW.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-10-2019 08:39:40 
Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Tak w ogóle czytasz co kto pisze zanim odpowiesz? Przecież wyraźnie napisałem że też będzie przegrywał, ale w cruiser będzie mniej narażony na ciężkie KO co nie znaczy że nikt nie będzie w stanie go znokautować.I nie zgadzam się z Twoją teorią że będzie notował przegrane przez ciężkie KO.
O robieniu wagi mamy podobne zdanie, on jest genetycznym grubaskiem i zbijanie dużej ilości kg będzie go męczyć, ale o tym pisałem już pod innym tematem.
Co znaczy robienie wagi na hurra? Sam powiedział że chce podejść do tego z głową i daje sobie pół roku.
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 27-10-2019 08:41:00 
no to Artur zaszalal w swoim stylu )))po wypowiedzi odnosnie Briedisa widac dodatkowy uszczerbek na zdrowiu po nokautach roku w HW.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 27-10-2019 09:04:01 
Artur się uparł na wagę ciężką i nie słuchał nikogo.
Nawet knocdowny z wyciągniętym z emerytury Mollo niewiele mu dały do myślenia.

Dopiero teraz wizja "Tańcu z Węgrami" z powodu małej odporności po tylu "dzwonach", dałą mu do myślenia.

Teraz dopiero posłuchał Wasilewskiego.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 27-10-2019 09:22:23 
@NietrzezwyTomasz

Zgadzam się w pełni z Twoim postem. Robienie wagi przez Szpilkę będzie jeszcze trudniejsze niż same walki. Facet jest jak chorągiewka- jeszcze niedawno w wywiadzie mówił, że nie ma opcji by zbijał do cruiser. Ale zrozumiał, że tylko tam jeszcze może zarobić, więc szybko zmienił tok myślenia. Co do walki z Briedisem- jak wyjdzie do ringu razem z Głowackim to szanse na zwycięstwo są i to nawet duże ;))
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 27-10-2019 09:24:24 
A z Diablo nie wiadomo- może go wypunktować, a może ekonomiczny Krzysiu zafunduje mu czasówkę.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 27-10-2019 09:28:23 
@Clevland

Ty już chłopie skończ lepiej z tym boksem, bo naprawdę ciężko się czyta Twoje pierdolenie. Pod każdym postem to samo. Zrozum ułomie, że Szpilka nie poszedł do ciężkiej po sukcesy, ani też dla mnie czy dla Ciebie. Poszedł dla KASY, której wtedy w cruiser nie było zbyt dużej.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 27-10-2019 09:29:54 
tak z naszego podwórka ma szanse wypunktować Włodarczyka i tyle, Diablo jest za leniwy i może mu braknąć czasu na ustrzelenie Szpilki, chociaż kto wie... , Balski może do ogrania do ogrania, Masternak go nokautuje w końcówce, Cieślak robi Szpilke do 4 rundy, z Głowackim raczej nie zawalczą bo koledzy
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 27-10-2019 09:52:12 
Autor komentarza: teanshin
NietrzezwyTomasz, Tak w ogóle czytasz co kto pisze zanim odpowiesz? Przecież wyraźnie napisałem że też będzie przegrywał, ale w cruiser będzie mniej narażony na ciężkie KO co nie znaczy że nikt nie będzie w stanie go znokautować.

Autor komentarza: teanshin
Widać że to była opcja aby wciąż korzystać z medialności i zarabiać na boksie, ale ze zmniejszonym ryzykiem uszczerbku na zdrowiu.


Przecież Nietrzeźwy dobrze zrozumiał, co napisałeś, ale z tego co mu odpisałeś to moim zdaniem to właśnie Ty nie zrozumiałeś co on odpisał.
Dlaczego Szpilka w CW miałby być mniej narażony na ciężkie KO z jednej strony a z drugiej strony te walki miałyby być bezpieczniejsze dla zdrowia?
On tam będzie walczył w wyżyłowanej wadze, nie będzie się tam czuł komfortowo, osłabionego Szpilkę w CW może ciężko znokautować każdy z mocnym ciosem, taki Kudriaszow w CW byłby dla Szpili równie groźny co Chisora a nawet Wilder w HW ale dochodzi jeszcze sprawa kumulacji. Jak trafi na zawodnika szybkiego, bijącego dość mocno to może być 10 rund kumulacji a takie coś odbiera najwięcej zdrowia.
Moim zdaniem Szpilka nie będzie w stanie właściwie się przygotować do CW. Wczoraj on zrobił niską wagę, bo mógł. Wczoraj to był lajtowy sparing do którego mógł się przygotować tylko pod kątem sylwetki, mógł wyjść w dowolnej wadze, bo nie wyszedł do trudnej walki tylko pokazać się. Do słabych zawodników w CW będzie mógł tak sobie wychodzić, byle waga się zgadzała ale do takiego Briedisa trzeba wyjść przygotowanym na pełny dystans a tego on moim zdaniem nie jest w stanie zrobić.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 27-10-2019 09:54:43 
@SiemionX,
Ponieważ wiem, że czytasz powyższe teksty, pragnę podać ci rękę i ułatwić zrozumienie. Otóż cruiser - zwany też wagą junior ciężką albo lekkociężką - to kategoria wagowa w boksie.
Od 79,379 kg do 90,719 kg.
Cruiser jest lżejszy od zawodnika wagi ciężkiej. Nie wierz, jeśli koledzy mówią ci coś innego. Chcą cię oszukać, żebyś wyszedł na przygłupa.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-10-2019 10:31:11 
Jestem rozłożony na łopatki. Najpierw było że Szpilek za cienki na HW, że nie ma ciosu, warunków ani szczęki i żeby lepiej zszedł do CW. Szpilek ogłasza że schodzi do CW to teraz znowu nie dobrze bo zrzucanie wagi go osłabi i będzie dostawał ciężkie grzmoty tak jak to było w HW. W ogóle dla swojego bezpieczeństwa i pewnych wygranych niech utrzyma wagę 100kg i walczy w super koguciej, ale orgowcy by pisali że Szpilek ważąc 100kg będzie za wolny i kogut go łatwo obskoczy na pkt.
Jak by ogłosił emeryturę to też nikt nie byłby zadowolony i by było gadanie że za późno się zdecydował bo Wilder i Kownacki wybili mu z głowy boks kilka lat temu.
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 27-10-2019 10:37:50 
@Ygnac, wiem jakie są te limity wagowe i wiem, że gdyby Szpila z HW walczył z kimś cruiser to miałby łatwiej, ale on sam też będzie musiał zrobić ten limit.
Przykład, Chris Byrd, który szczękę w HW miał znakomitą, zrobił sobie wycieczkę do LHW i przegrał przed czasem z Shaun George, który nie miał mocnego ciosu nawet jak na warunki LHW/cruiser.
Szpila miałby spore szanse w cruiser, gdyby :
1 walczył tam cały czas, przecież on już jest 10 lat w HW
2 trzymał dietę jak Usyk, nie wierzę w to, że Szpila będzie zaczynał obóz przy wadze 98 kg

I nie pisz mi tu o przygłupach, bo brak nawet elementarnej wiedzy o boksie nie czyni ze mnie przygłupa, boks to tylko taki dodatek, hobby, nie biorę tego poważnie.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 27-10-2019 10:45:26 
Czyli przekładając z kibolskiego na język Polski, najpierw marzy się patolowi KO od Włodarczyka a potem od Bredeisa.
 Autor komentarza: nyger1
Data: 27-10-2019 10:46:55 
jak bedzie caly czas wazyl kolo 100-102 kg to zrobienie wagi na dzien wazenia to zaden problem wlodarczyk na co dzien tez kolo 100 kg wazy ,wszycy cruiserzy tyle waza
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 27-10-2019 10:54:02 
@teanshin, chodzi o to : zarobkowo Szpilka zrobił dobrze i coś tam jednak w tej HW osiągnął. Sportowo lepiej było walczyć cały czas w cruiser. Ale teraz już za późno na cruiser. Pokaż mi choć jeden taki przykład : zawodnik 30 lat, 10 lat w HW, wychodzi do walk ważąc 105+/-5kg, między walkami dobija do 120 a teraz ma na roztrenowaniu nie przekraczać 98? Przecież on już po walce z Tuiachem powiedział, że myśli o hamburgerze (ale tylko jednym ;) bo te 98 kg to cel). Sorry, ale to tak nie działa. Jestem przekonany, że taki Usyk nawet dzień po walce nie chodzi do McDonalda a świętuje inaczej.
 Autor komentarza: MODM
Data: 27-10-2019 10:57:57 
Moim zdaniem w cruiser ryzyko ciężkiego KO w przypadu Szpilki jest równie prawdopodobne co w HW, dodatkowo zrzucanie 10 kilo sprawi że będzie osłabiony. Druga sprawa to poza tymi największymi puncherami z ciężkiej zawodnicy z cruiser biją podobnie mocno. Nie wydaje mi się żeby taki Kurdiashov, Dorticos czy nawet Briedis mieli słabszy cios od takiego Puleva, Chisory czy naszego Adasia. Poza tymi olbrzymami z heavy reszta to mali ciezcy z pogranicza cv/hw
 Autor komentarza: Turuu7
Data: 27-10-2019 11:44:01 
Siemionx

Mike Perez byl 10 lat w HW a pozniej zbil do cruiser i calkiem dobrze sobie radzi.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 27-10-2019 11:49:17 
@teanshin

Ale czego Ty nie rozumiesz kolego? Szpilka jest za słaby zarówno na HW jak i CW. Tu nie ma nad czym się rozwodzić- takie są fakty.

@Ygnac

Olej tego homosia Siemiona vel Grzelaka. Facet jest tu zauważalny tylko dlatego, że trolluje bawiąc się w homoseksualistę.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 27-10-2019 11:50:52 
Hmm...teoretycznie to on nogi ma na CW, do tego siłę rażenia powinien tam mieć znaczącą, szybkośc też jest w sam raz na tą wagę, kwestia czy kondycyjnie da radę przy takim odwodnieniu, on już wczoraj wyglądał bardzo chudo. Z tym że będzie otrzymywal ciężkie KO to się raczej nie zgadzam, facet przyjmowal od Wildera i stał, od Chisory dostał czysciocha na szczękę i ustał (dopiero 2-3 kolejne bomby go odciely), wielki kawał chlopa jakim jest Wach trafiał go porządnie a jednak nie mógł skonczyc, odpornosci na cios raczej wystarczy na CW, jak KO to wydaje mi się że przez zbijanie wagi na zmeczeniu po kumulacjach w koncowce walki.
Pozyjemy zobaczymy, napewno ma większe szanse na równe boje z TOP 10 CW niż z TOP 20 HW. Ludzie go nie trawią dlatego mimo wydaje się rozsądnej decyzji ten hejt i brak wiary, ja mu tam życzę powodzenia, uciechy trochę z niego było w HW+ dwa razy pozytywnie zaskoczyl (wygrana nad Adamkiem i naprawdę solidna postawa do momentu KO z Wilderem).
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 27-10-2019 11:53:02 
@SiemionX

Mam dla Ciebie idealną partię. Facet bogaty, dobrze zbudowany- 190/105/19, bf 8% i uroda latynosa. Zainteresowany?
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 27-10-2019 11:55:34 
@Deadpool89

Chuj z tego, że Artur ma nogi jak nie pamięta o rękach xD "I cały misterny plan też w pizdu..."
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 27-10-2019 11:55:53 
Szpilka będzie szeroką czołówką, będzie fajnie, będzie walka z Diablo, będzie pewnie walka z Cieślakiem lub Balskim. Nie wyobrażam sobie tylko, żeby on był w stanie zbić wagę - przecież mając 102,5 kg już wyglądał na maksymalnie wyżyłowanego. Jeśli będzie w stanie robić wagę, to będzie jednym z największych cruiserów.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 27-10-2019 12:18:44 
Cruser to tylko pomysł na przedłużenie upadającej kariery. Łatwiej będzie prowadzić Artura "nową ścieżką" niż udawać że są w stanie ugrać coś w Hw gdzie każdy przeciwnik nieco lepszy od Mollo to będzie już stąpanie po kruchym lodzie. A by dostawać lepsze walki i pieniądze coś tam jednak po drodze trzeba zdziałać.
To po prostu trik- coś ala 102 kg Adamka w Hw po klęsce z Vitalijem. "Nowe rozdanie"- oczywiście na inną skalę.

Co do odporności i polepszenia innych parametrów to ja nie tryskałbym tak optymizmem. W cruser również są konie które potrafią bić bardzo mocno (pewnie nawet mocniej niż Chisora) a do tego dochodzi zrównanie szybkości która miała być przewagą Artura i większa dynamika. Oczywiście na pewnym poziomie będzie nieco łatwiej wytrwać błędy ale już na tym poziomie najwyższym ryzyko ciężkiego nokautu jest identyczne jak nie większe.
Siła rażenia? Siła? Szybkość?
Nie sądzę by odchudzony do 92-94 kilogramów Szpilka miał dużą moc rażenia. On już nie błyszczał w tym względzie mogąc jeść ile chce i kiedy chce, ważąc tyle ile chce.
Zrobi się prędzej z niego chucherko w porównaniu do najlepszych cruserów niż siłacz/killer.
Straci przewagę szybkości a przy jego obronie to może być dramat.

Ale wiadomo o co biega. Jest Włodarczyk którego nieprzypadkowo zaczął znów obrażać przy każdej okazji. Jest Masternak, jest Zimnoch, są i rozbiegane pasy i łatwiejsza być może droga by przy odrobinie szczęścia dostać dużą walkę.
A i po drodze zleci rok lub dwa na budowanie jego "pozycji". Cruser daje mu nie tyle szanse na sukces co szansę na sensowne kontynuowanie kariery. Wiele zestawień nawet gdy dostanie jakiś nokaut po drodze zapewni jeszcze spore zainteresowanie i o to właśnie chodzi.

Kategoria Junior Ciężka rzeczywiście mogła być dobrym pomysłem ale kilka walk wstecz. Pisałem o tym wtedy ale póki można było zarabiać w Hw nikt nawet nie myślał o tym że Artur miałby się tak "wysilać". Obecnie Artur jest już lekkim rozbitkiem po 4 nokautach (2 solidne i 2 bardzo mocne) a więc i psychika i odporność mogły zostać naruszone. Dodatkowo jest zawodnikiem który nieźle już sobie dorobił więc motywacja może szwankować- tym bardziej że z jego wiary w to że będzie najlepszy to już raczej niewiele zostało.

Ogólnie to zobaczymy jak to się potoczy ale krok raczej dobry pod względem wydłużenia jego bokserskiego życia.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 27-10-2019 12:19:37 
@lubieznyzenon

Zbić zbije pewnie, ale to będzie dla niego katorga. Chłopak jest niestety niereformowalny i tak jak pisał NietrzeźwyTomasz zrobi to pewnie po swojemu. Po takim cięciu wagi on będzie jeszcze na ciężkie nokauty, bo w cruiser jest obecnie pełno gości, którzy mają petardę w łapie.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 27-10-2019 12:20:33 
on będzie bardziej narażony*
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 27-10-2019 12:23:37 
@BlackDog

100% racji.
 Autor komentarza: trochowski
Data: 27-10-2019 13:04:38 
Przyjęcie 5 strzałów o sile 0.8 z czego niektóre mogą być nawet przez niego niezauważone, zrobi na Arturze większe szkody niż przyjęcie 2 raczej zauważonych strzałów o sile 1.0
Dlatego właśnie w cruzer to on jest równie narażony na KO co w HW
 Autor komentarza: piotr
Data: 27-10-2019 14:16:08 
@trochowski
Masz rację. Tylko, że w CW Szpilka może kicać jak Usyk...
 Autor komentarza: MODM
Data: 27-10-2019 14:54:45 
Up

Szpilka nie dawno ważył 110 kg, myślisz że taki zjazd 20 kg jeśli chce być w limicie w okresie roku /1,5 jest korzystny dla zawodowego sportowca? Dodatkowo facet ma 30 lat i tendencje do tycia, sama asymilacja po tylu latach bycia wagowym ciężkim już jest sporym wysiłkiem, to będzie katorga dla organizmu. Jeśli dodać do tego rozbicie, szczękę i ringowe iq to Szpilka nie ma czego szukać z nikim z top 10 cruiser. Patrząc obiektywnie to zostając w HW obił by jeszcze kilku takich "Włochów" i zapewne doczekał się starcia z kimś z top 15 za dobrą kasę.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 27-10-2019 14:58:59 
Autor komentarza: piotrData: 27-10-2019 14:16:08

Masz rację. Tylko, że w CW Szpilka może kicać jak Usyk...


Serio? Naprawdę wierzysz w te głupotę, którą napisałeś? Myślisz, że zrzucenie 15 kg zmieni Szpilkę w Usyka?
 Autor komentarza: piotr
Data: 27-10-2019 15:30:22 
"Serio? Naprawdę wierzysz w te głupotę, którą napisałeś? Myślisz, że zrzucenie 15 kg zmieni Szpilkę w Usyka?"

O ile Szpilka schudnie w niewyniszczający sposób, to nie wykluczam, że zyska kondycję, więc zyska potencjał (energię) do kicania.
 Autor komentarza: piotr
Data: 27-10-2019 15:36:46 
Oczywiście, że Szpilka i Usyk to inni zawodnicy...
Usyk to specjalista od CW, tylko raz w czasie kariery zawodowej ważył więcej niż 93,4.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 27-10-2019 16:33:00 
Po prostu jakiejkolwiek porównywanie Szpilki "...bo Usyk", jest nie na miejscu.
 Autor komentarza: trochowski
Data: 27-10-2019 16:47:14 
Szpilka nie ma zadnych tendencji do tycia innych niz czlowiek na jego miejscu. On nie jest naturalnym ciezkim, wazy miedzy walkami 120 kg bo ma rozregulowany żołądek bo od wyjscia z wiezienia za bardzo się opycha. Tak samo o dzisiejszym Maidanie mozna by mowic ze 'ma tendencje do tycia' i byłaby to taka sama gowno prawda jak ze Szpilka.

Nie ma zadnych tendencji do tycia tylko sam sobie rozregulował zoladek opychaniem i teraz musi go uregulowac na nowo. Tyle.

Szpilka paradoksalnie z Brieidisem mialby szanse gdyby sie dobrze zaaklimatyzował w cruzer. Briedis nie bije mocno, jak trafi kilkoma ciosami zamroczonego rywala jak Głowackiego, to powalić może, ale ogólnie mocno nie bije. Jest od Szpilki wyraznie nizszy. On jest do wypykania na neutralnym podwórku i obyciu w cruzer.

W podobny sposob jak Adamek został opykany przez Szpilkę. Szanse jakieś są, ale pytanie jak się zaaklimatyzuje w tej wadze.
 Autor komentarza: Czengont
Data: 27-10-2019 17:08:53 
Wielu zastanawia się, czy Artur zbije.
No cóż... na kadrze podobno zbijał...
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 27-10-2019 17:23:19 
Słowina ciężary spalacz tłuszczu. Szpilka zmienia wagę bo nie ma czego szukać w ciężkiej jeszcze go zabiją nie dadzą mu też żadnej konkretnej walki po takim nokaucie jak ostatnio! W junior ma Zimnocha ma Włodarczyka to możliwości na zarobienie kolejnych pieniędzy i wcale nie takich małych.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 27-10-2019 20:58:26 
Szpilka jeszcze niedawno mówił, że próbowali zejść z waga, tak by się zmieścić w CW i stwierdził, że nie da rady (to było po powrocie z USA). Teraz chce przeskoczyć do junior ciężkiej i problemu nie widzi. Ja powiem tak, nie wierzę, że w CW będzie mieć większe szanse na sportowe sukcesy.
By to miało sens, to Szpilka musiałby trzymać wagę między walkami, a nigdy tego nie robił. On po walkach dochodził do 120+ kg, w CW to by go zniszczylo
. Druga sprawa, to Szpilka od jakiś 10 lat nie ważył poniżej 100kg, wiec zejście do 90kg będzie za każdym razem odbijać się na jego występie, szczególnie, że on nigdy tego nie robił. W CW straci przewagę szybkości i jak dla mnie skończy jak Chambers, który w HW był szybkim eddim, ale w CW już nic z tej szybkości nie zostało.

No ale biznesowo, to może nie jest zła opcja, na gościnny występ w HW zawsze będzie mógł wrócić, a w CW ma przynajmniej dwie walki za przyzwoite pieniądze do zrobienia, szczególnie biorąc pod uwagę, że jego kariera międzynarodowa w HW zasadniczo jest już skończona, więc pozostaje polskie podwórko.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 27-10-2019 23:44:47 
Kogo ten degenerat obchodzi? Widze, ze proba przedluzenia gangsterskiej przygody w ringu, latami sial postrach w HW, teraz pora na podboj JC. Juz widze, ze wzial na celownik powaznych rywali, zaczyna od podstarzalego zolwia Wlodara. :)
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 28-10-2019 05:44:24 
@rocky86

Artur to nawet miał ochotę wpierdolić redaktorowi, gdy ten zapytał go o cruiser? xD A kolega, który ze Szpilki chce zrobić Usyka to chyba za dużo filmów o włoskim ogierze się naoglądał :) Nic personalnego- rocky xD
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 28-10-2019 05:45:46 
@Rafał

Ja Szpilki z takim cwaniakiem jak Briedis kompletnie nie widzę.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 28-10-2019 05:47:49 
Nawet Usyk wyglądał przeciętnie na tle tego faularza.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 28-10-2019 05:52:17 
@gerlach

Walka koniobijcy z dzieciorobem zawsze się dobrze sprzeda ;) Może być tak, że Szpila obskoczy Diablo, ale nest też duża szansa na to, że Krzysiu odpali lewym sierpowym i ułoży Artura do snu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.