DERECK CHISORA: TERAZ CHCĘ USYKA, PARKERA BĄDŹ MILLERA

Dereck Chisora (32-9, 23 KO) pokonał przed czasem Davida Price'a (25-7, 20 KO) i szuka dla siebie kolejnych wyzwań, wymieniając nazwiska Usyka, Parkera i Millera.

- Trafił mnie dobrym podbródkiem i aż zatańczyłem. Ale wiedziałem, że następnej rundy już nie przetrwa. Teraz jestem gotowy na kolejne walki. Najchętniej wystąpiłbym 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej na gali Joshua vs Ruiz II. Mogę zmierzyć się z Aleksandrem Usykiem bądź Josephem Parkerem, a jeśli to się nie uda, moim rywalem mógłby również być Jarrell Miller - stwierdził były mistrz Europy wagi ciężkiej oraz pretendent do pasa WBC.

- Ciekawą opcją byłby Usyk, bo walka z nim miałaby charakter ostatecznego eliminatora do pasa WBO - wtrącił David Haye, niegdyś wielki rywal, dziś menadżer Chisory.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-10-2019 06:38:09 
Jarell "HGH" Miller, ciężko przewidzieć jego dyspozycje bez wspomagania więc nie łatwa walka do typowania. Usyk takiej walki nie weźmie bo on ma ściśle określony cel, czekać na walkę o pas, jeśli jednak to czekanie przeciągnie się w czasie to pozostać aktywnym poprzez boksowanie z takimi jak Witherspoon.
Parker wyraźnym faworytem takiej potyczki, MD lub późne TKO.
 Autor komentarza: MODM
Data: 27-10-2019 11:33:22 
Niech zostawi Parkera tylko weźmie kogoś pokroju Szpilki czy Price a może dopcha się jeszcze do tittle shota na zwieńczenie kariery
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.