Archiwum wiadomości z dnia: 2019-10-23

 


ZNANY TRENER POTWIERDZA OSKARŻENIA WOBEC TYSONA FURY'EGO

Wygląda na to, że afera związana z oskarżeniami Nicka Asberry'ego (9-1, 4 KO) wobec Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO) wcale się nie skończyła. Były sparingpartner Brytyjczyka nadal twierdzi, że ludzie Fury'ego usunęli wyściółkę z rękawic olbrzyma, by ten mógł ranić sparingpartnerów przed walką z Deontayem Wilderem. Wersja Asberry'ego została potwierdzona przez znanego trenera.
DOBRY BOKS - JAK ZWYKLE JAWORZNO

Kolejna uczta pięściarska czeka kibiców boksu w Jaworznie, a wszystko dzięki walecznej młodzieży Jaworznickiego Klubu Bokserskiego Jawor Team wraz z kilkoma wzmocnieniami, będzie podejmować bardzo groźną francuską drużynę. Szczegóły w rozwinięciu.ŚWIATOWE IGRZYSKA WOJSKOWE: KONIEC TURNIEJU DLA BIAŁO-CZERWONYCH

Światowe Igrzyska Wojskowe w chińskim Wuhan zakończyły się wczoraj dla polskich zawodników i zawodniczek czterema porażkami. W 1/8 finału odpadli Mateusz Kostecki i Adam Kulik, a w ćwierćfinałach porażki poniosły Agata Kaczmarska i Natalia Barbusińska. Prezentujemy komplet wyników biało-czerwonych z ostatnich dwóch dni. Przegrane i koniec przygody bolą, pozostaje nadzieja, że będą jednym z impulsów do reform w polskim boksie olimpijskim.

GRZEGORZ PROKSA O EWENTUALNEJ WALCE GOŁOWKIN vs SZEREMETA

Grzegorz Proksa na własnej skórze przekonał się o umiejętnościach oraz sile ciosu Giennadija Gołowkina (40-1-1, 35 KO). Niedawno obchodziliśmy siódmą rocznicę tamtej potyczki, będącej dla Kazacha debiutem na antenie HBO. Sławny 'GGG' zdominował i zastopował Grześka w piątej rundzie. Wygląda na to, że kolejnym rywalem Gołowkina może być Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO). Pojedynek mógłby się odbyć 29 lutego w Chicago. A więc zapytaliśmy byłego dwukrotnego mistrza Europy wagi średniej o ewentualne szanse Kamila w takiej walce.