HOPKINS I JONES JR CHCĄ DOPEŁNIĆ TRYLOGIĘ

Już ich rewanż w 2010 roku uważano za spóźniony o przynajmniej kilka lat. Ale Roy Jones Jr (66-9, 47 KO) i Bernard Hopkins (55-8-2, 32 KO) liczą na dopełnienie trylogii. Starcie legend miałoby się odbyć... w Rosji.

Roy bardzo często odwiedza naszych wschodnich sąsiadów. Ma nawet przyznane obywatelstwo tego kraju. I właśnie tam są w stanie wyłożyć pieniądze na taki pojedynek.

Bilans walk pomiędzy tymi legendami ringu wynosi jeden do jednego. Po raz pierwszy zaboksowali z sobą w 1993 roku(!), gdy obaj wchodzili dopiero w wielka karierą i toczyli pierwszą w karierze walkę mistrzowską. Wygrał wtedy Jones Jr i sięgnął po wakujący pas IBF wagi średniej. W kwietniu 2010 roku to "Kat" z Filadelfii zwyciężył na punkty. I choć był już wtedy dawno panem po czterdziestce, jeszcze dwukrotnie sięgnął po tytuł mistrza świata wagi półciężkiej.

Dwie wielkie legendy dążą do dopełnienia trylogii. Taka walka mogłaby się odbyć w Chinach bądź Rosji, jednak Rosja to najbardziej realna opcja.

- Znacie mnie, jestem gotowy i możemy zawalczyć w każdym momencie, gdziekolwiek. Czekałem na ten pojedynek i teraz musielibyśmy tylko ustalić limit, bo ważę trochę więcej niż on - stwierdził Jones Jr w mediach społecznościowych.

- Hej, Roy, jesteśmy na remis. Ty wygrałeś jedną walkę, ja drugą. Może to zrobić w Chinach, Rosji, albo gdzieś indziej w Europie - szybko podchwycił pomysł Hopkins.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 23-10-2019 17:38:25 
Oni razem chyba mają 100 lat xD

Niezły cyrk, ale nie sądzę że gdziekolwiek będzie cieszyć się zainteresowaniem. Można wrzucić na kartę walk Hearna, na gali gdzie walczą celebryci w PPV.
 Autor komentarza: Bongo
Data: 23-10-2019 19:41:47 
Hopkins wwygra 2 raz pod rząd
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-10-2019 20:07:03 
Na ryby dziady anie do ringu..
 Autor komentarza: Boban81
Data: 24-10-2019 08:23:20 
Na Fame MMA niech zawalczą.
Skok na kasę i nic więcej. Prawie, idealnie by się wstrzelili w tę organizację.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.