PULEW vs BOOKER: NA ROZPISCE FALCAO ORAZ IMAM

- To bardzo ważna walka, bo stawka jest ogromna - mówi Kubrat Pulew (27-1, 14 KO), który 9 listopada podczas gali we Fresno skrzyżuje rękawice z Rydellem Bookerem (26-2, 13 KO).

Bułgar od roku pozostaje obowiązkowym pretendentem do pasa IBF wagi ciężkiej. Jeśli wygra, a będzie zdecydowanym faworytem, w następnym starcie powinien zaatakować lepszego z rewanżu Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO).

- Stawiam wszystko na szali, bo jestem challengerem dla Joshuy bądź Ruiza. Obojętne mi, który z nich zwycięży - zapewnia "Kobra".

- To dla mnie duża szansa. Mogę pokazać, że wciąż mam to coś. Takie wyzwanie nie mogło pojawić się w lepszym momencie, bo wcześniej przez sześć tygodni przebywałem na obozie Aleksandra Usyka. Pieniądze się zgadzały, więc wskoczyłem na tę walkę i spróbuję wykorzystać nadarzającą się okazję - stwierdził Booker.

Na rozpisce pokaże się również Esquiva Falcao (24-0, 16 KO) - wicemistrz olimpijski w wadze średniej, który spotka się z Mannym Woodsem (16-8-1, 6 KO). W grupie Top Rank w końcu zadebiutuje Amir Imam (21-2, 18 KO), czołowy pięściarz kategorii super lekkiej, który ma kontynuować karierę w dywizji półśredniej. Jego przeciwnikiem na dystansie ośmiu rund będzie Marcos Mojica (16-4-2, 12 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 23-10-2019 13:24:13 
Jak by w pierwszej walce Joshua rozbił jak psa Ruiza Pulev by teraz nie nalegał na tą walkę i taka jest prawda, omijał angola ze 2 lata tchórz z Bułgarii albo walczyć u siebie albo z jakimiś z top 30 już Diniu go ładnie ostatnio porozbijał i pokazał jaki Kubrat jest mocny. Pulev powinien sobie zasłużyć na tą walkę a wyłonić powinna to walka np z Kownackim a nie bumów obija i się w rankingu utrzymuje dziwny ten boks i jego rankingi dziwne też decyzje antydopingowe to wszystko spada na psy aż się nie chce tego wszystkiego czytać bo coraz bardziej rozumie że nie warto! ponieważ sprawiedliwości nie ma a robi się z tego gorsze gówno niż polityka!
 Autor komentarza: MODM
Data: 23-10-2019 15:41:24 
Up

Dlaczego akurat z Kownackim? I kim tak niesamowitym jest nasz Adaś że Pulev musiałby go pokonać żeby walczyć o pas? Z tego co się orientuję to Kubratowi pojedynek mistrzowski należy się od prawie dwóch lat. Krytykujesz wybory Kubrata bo bierze młodego Furego i Brookera a kogo Adam wziął? Buritosa co od prawie dekady jest past, zwłoki nigdy nie będącego nawet w top 15 Washingtona czy może wracającego z bokserskiego niebytu po blamażu z AJ Martina? Póki co to Bułgar osiągną coś więcej niż Adaś i na ten moment to jeden z najciekawszych obecne dostępnych czelendzerów
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 23-10-2019 16:23:40 
Kownacki jest tuż za Pulevem o pas IBF czy tam WBA dlatego eliminator by się tutaj przydał a nie jakiś bum i zaraz walka o pas. Bułgar mógł dawno walczyć o ten pas z Johuą ale nie chciał kogo obchodzi że czeka dwa lata jak nie masz pojęcia to nie pisz zresztą sobie sprawdź film sprzed trzech lat!

https://www.youtube.com/watch?v=JQR-5L1uWfg
 Autor komentarza: MODM
Data: 23-10-2019 16:40:47 
Adam miał okazję zastąpić Millera i zawalczyć o 3 pasy dlaczego nie skorzystał? Może i się nie znam, widzę za to że Ty się znasz i to bardzo twierdząc że w boksie zawodowym ktoś kogoś unika że strachu, zwłaszcza challenger mistrza gdzie czeka zajebista kasa. Tutaj nikt się nikogo nie boi to interesy promotorów, stacji itp blokują czasami dobre walki no ale po co piszę skoro wiesz?
 Autor komentarza: MODM
Data: 23-10-2019 16:42:04 
I jeszcze jakiś film sprzed 3 lat, oja puerdo... e.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 23-10-2019 18:02:49 
Z twoim tokiem myślenia się nie dogadamy. Porównujesz walkę Kownackiego z Joshuą kiedy Adam miał wskoczyć w miejsce Millera miesiąc przed walką ? debil jesteś i tyle gdzie Pulev miał by cały obóz, Mówisz że nikt się nikogo nie boi ? następne głupoty chyba się z choinki urwałeś w tamtym roku i dalej leżysz na glebie :)
 Autor komentarza: MODM
Data: 23-10-2019 19:02:38 
Głupiś, pogratulować reproduktorowi i tej co urodziła. Pozdro 😀
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.