Archiwum wiadomości z dnia: 2019-10-18

 


BIWOŁ OTWARTY NA WALKĘ Z BUATSIM W WIELKIEJ BRYTANII

Już drugiego listopada na gali w Manchesterze dojdzie do pojedynku Joshua Buatsi vs Blake Caparello. Starcie to ma status eliminatora do tytułu WBO wagi półciężkiej, którego posiadaczem jest Dmitrij Biwoł (17-0, 11 KO). Coraz więcej mówi się o walce Rosjanina z Buatsim w Wielkiej Brytanii, a w wypowiedziach Biwoła nie słychać większego oporu przed taką konfrontacją.


NA ŻYWO: VII MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Nadszedł czas na finałowe zmagania na ringu w Wałczu - będzie to rozgrzewka dla kibiców, którzy cenią sobie tylko pięściarstwo w wykonaniu męskim, ale niejednokrotnie zawodniczki udowadniały swoją 'bitność' oraz skuteczność na imprezach międzynarodowych. Zobaczmy zatem jak szlifuje się przyszłość kobiecego boksu. Zestawienie walk w rozwinięciu.POZDROWIENIA Z CHIN

Chcieliśmy naszym kibicom przybliżyć to co będzie działo się w Chinach - już w piątek startują 7 Światowe Igrzyska Wojskowe, gdzie wśród 109 krajów nie zabraknie naszej reprezentacji. Sobotni rozkład startów.


WASZYM ZDANIEM: BETERBIJEW vs GWOZDYK

Przy okazji dużych walk zapraszamy Was zawsze do wspólnej zabawy. A starcie dwóch niepokonanych mistrzów świata to niewątpliwie tego typu wydarzenie. Dziś w nocy naprzeciw siebie staną Aleksander Gwozdyk (17-0, 14 KO) i Artur Beterbijew (14-0, 14 KO), a to jest temat dla Was - kibiców.

FINAŁ MMP: WALKA RAFAŁ WOŁCZECKI vs RYSZARD LEWICKI (-75kg)

Polski boks w głębokim kryzysie? Na pewno nie jest bardzo dobrze, ale również nie tak słabo, jak to niektórzy rysują... Rafał Wołczecki (UKS Adrenalina Boks Club Wrocław) ze złotym medalem Młodzieżowych Mistrzostw Polski. W finale wagi średniej pokonał po bardzo ciekawym pojedynku stosunkiem głosów 3:2 faworyzowanego Ryszarda Lewickiego (BKS Skorpion Szczecin). Lektura obowiązkowa dla prawdziwego kibica boksu.WIDEO: WAŻENIE PRZED GALĄ W ŁOMIANKACH

Ciekawy Stanisław Gibadło (2-0) zostanie jutro przetestowany przez doświadczonego i twardego Daniela Urbańskiego (21-31-3, 5 KO). Prezentujemy Wam obu panów podczas dzisiejszej ceremonii ważenia. W rozwinięciu również waga z walk Maks Gibadło vs Przybylski, Abboskhon Mirzaabdullaev przed zawodowym debiutem, Nowicki vs Nowak oraz Laura Grzyb.


CANELO: NIE TRZEBA TOCZYĆ KRWAWYCH WOJEN, BY BYĆ WSPANIAŁYM

Wielkimi krokami zbliża się hitowa konfrontacja jednego z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie, Saula Alvareza (52-1-2, 35 KO) z mistrzem świata WBO wagi półciężkiej, Siergiejem Kowaliowem (34-3-1, 29 KO). Do tego starcia dojdzie 2 listopada w Las Vegas. Jak Canelo zamierza podejść do walki z Rosjaninem? Oto ostatnie wypowiedzi Meksykanina na ten temat.


TYSON: NIE WRACAM NA RING, CHOĆ MÓGŁBYM

Kilka dni temu w sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy 53-letniego Mike'a Tysona (50-6, 44 KO) udzielającego wskazówek młodszym wojownikom. Tymi wojownikami byli reprezentanci MMA, Justin Gaethje i Ottman Azaitar. Oczywiście fani szybko podchwycili temat i od razu zaczęli się zastanawiać, czy 'Bestia' nie rozważa powrotu na ring, jak choćby Nigel Benn.