CIEKAWIE W CIĘŻKIEJ - ZHILEI vs KUZMIN, MEDŻIDOW I H. FURY

Zhang Zhilei (20-0, 16 KO) w kwietniu związał się z Eddie Hearnem i jego grupą Matchroom, lecz do tej pory pozostawał nieaktywny. Srebrny medalista olimpijski wagi super ciężkiej z Pekinu w końcu może szykować się do powrotu.

Blisko dwumetrowy Chińczyk wróci do akcji 30 listopada w Monte Carlo. I będzie to dla niego trudny sprawdzian. Naprzeciw niego stanie bowiem były mistrz Europy w boksie olimpijskim, Siergiej Kuzmin (15-1, 11 KO). Dla Rosjanina będzie to okazja do odbudowania kariery po punktowej porażce pięć tygodni temu z Michaelem Hunterem. Taki pojedynek potwierdza Dino Duva, współpromotor Chińczyka.

Ale w Monte Carlo pokażą się również inni ciekawi zawodnicy królewskiej kategorii. Magomedrasul Medżidow (1-0, 1 KO) - trzykrotny mistrz świata w boksie olimpijskim, po udanym debiucie w drugiej walce spotka się z doświadczonym Tomem Little'em (10-7, 3 KO). Na rozpisce pokaże się również Hughie Fury (23-3, 13 KO), ale nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego rywalem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 18-10-2019 05:44:48 
Hjuji Fjuri to już by SE spokoja dał SE z tym udawaniem wiekszego kuzyna... kończ waść...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 18-10-2019 06:27:49 
Jak widać kontrakt Chińczyka z Hearnem nic mu nie dał. Miała być walka z AJ'em a jest stagnacja. We wrześniu minął rok od jego ostatniej walki, oznacza to tyle że wypadł ze wszystkich rankingów, teraz ratuje go tylko wygrana. Jakby nie było w wieku 36 lat i 20 walk doczekał się w końcu jakiegoś testu.
Hughie Fury w przeciągu roku zaliczył walki z Pulevem i Povetkinem na przemian ze słabszymi zawodnikami także spodziewam się że nie będzie poważnej walki. Raczej będą chcieli żeby zanotował wygraną.
 Autor komentarza: Piesel
Data: 18-10-2019 07:58:51 
Akurat Hjułi tutaj najmniej będzie ważny. Konkurs pacani mich może jemu zorganizują
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.