Archiwum wiadomości z dnia: 2019-10-13

 

TYSON FURY: ZAWSZE MARZYŁEM O TYM, BY ZOSTAĆ WRESTLEREM

Prawdopodobnie w lutym przyszłego roku dojdzie do wielkiego rewanżu Wilder vs Fury. Tymczasem Brytyjczyk jest myślami przy swoim wrestlerskim debiucie. Kibice od dawna domagali się Fury'ego w WWE i ich życzenie zostało spełnione. Pamiętajmy przy tym, że wciąż goi się paskudne rozcięcie nad łukiem brwiowym, którego Fury dostał niedawno w walce z Otto Wallinem.
CAIN VELASQUEZ O WALCE CANELO vs KOWALIOW

Coraz większe emocje budzi hitowa konfrontacja Saula Alvareza (52-1-2, 35 KO), który już 2 listopada w Las Vegas skrzyżuje rękawice z Siergiejem Kowaliowem (34-3-1, 29 KO), mistrzem świata WBO wagi półciężkiej. Były mistrz UFC wagi ciężkiej (obecnie zawodnik wrestlingu, a także gwiazdor jego meksykańskiej odmiany - lucha libre), Cain Velasquez widzi tutaj jednego faworyta.


SZEREMETA Z GOŁOWKINEM 29 LUTEGO W CHICAGO?!

Tydzień temu Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO) udanie i efektownie rozpoczął swoją współpracę z grupą Matchroom i platformą streamingową DAZN. Wygląda na to, że jest już na ostatniej prostej do walki o mistrzostwo świata wagi średniej ze znakomitym Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO).


BARTNIK: USYK JAK ADAMEK, DZIŚ NIE MIAŁBY SZANS Z WILDEREM

- On ma szansę na tytuł mistrza świata, tylko nie teraz. Ta aklimatyzacja musi potrwać ze dwa lata. Dziś nie miałby szans z Wilderem, z którym chce podobno walczyć. W przyszłym roku też raczej nie, ale już za dwa lata? Jak najbardziej - mówi Wojciech Bartnik, nasz ostatni medalista olimpijski, który również jako mańkut balansował na granicy kategorii cruiser i ciężkiej. Dziś nad ranem Aleksander Usyk (17-0, 13 KO) zanotował udany debiut w królewskiej dywizji.