DAVID ALLEN DOMAGA SIĘ WALKI Z DANIELEM DUBOIS

2019-10-13, Redakcja, IFL TV

Ulubieniec angielskich kibiców, David Allen (17-5-2, 14 KO) rzucił wyzwanie rodakowi, jednemu z najlepszych na świecie prospektów Danielowi Dubois (13-0, 12 KO). Czy takie zestawienie jest realne? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, na razie skupmy się na słowach Allena.

- Chcę walczyć z Danielem Dubois o tytuł mistrza Wielkiej Brytanii. Nikt nie chce bić się z ''DDD''. Nikt oprócz mnie. Lubię Dubois, myślę, że to wyjątkowy młody talenciak. Ale tak naprawdę to, co o nim myślę, nie jest warte uwagi. Skupiam się na swoim boksie, dokonuję przełomu - powiedział Allen.

DANIEL DUBOIS vs CHARLES MARTIN POD KONIEC TEGO ROKU? >>>

- Czuję się, jakbym znów miał 18 lub 19 lat. Może nie jestem wystarczająco dobry, może jestem za mały. To wszystko może być prawdą, ale czuję się, jakbym wrócił do krainy dzieciństwa, doprawdy cudownie - dodał ''White Rhino''.

Tegoroczne koleje bokserskiego losu Allena były - jak zwykle u niego - zmienne. Najpierw w kwietniu znokautował Lucasa Browne'a i wydawał się wielu faworytem przed lipcową walką z Davidem Price'em. Tymczasem to Price dyktował w ringu warunki, aż wreszcie Allen został niemalże zmuszony do zakończenia pojedynku samemu i porażki przed czasem.

Przypomnijmy na koniec, że w swoim ostatnim występie Daniel Dubois odprawił w pierwszej rundzie delikatnie mówiąc przeciętnego Ebenezera Tetteh. Była to już czwarta w tym roku walka Brytyjczyka, który w lipcu zdobył tytuł mistrza Wielkiej Brytanii po świetnym występie i zwycięstwie przed czasem nad Nathanem Gormanem.

<< Powrót na stronę główną <<