CAIN VELASQUEZ O WALCE CANELO vs KOWALIOW

2019-10-13, Redakcja, Fighthype

Coraz większe emocje budzi hitowa konfrontacja Saula Alvareza (52-1-2, 35 KO), który już 2 listopada w Las Vegas skrzyżuje rękawice z Siergiejem Kowaliowem (34-3-1, 29 KO), mistrzem świata WBO wagi półciężkiej. Były mistrz UFC wagi ciężkiej (obecnie zawodnik wrestlingu, a także gwiazdor jego meksykańskiej odmiany - lucha libre), Cain Velasquez widzi tutaj jednego faworyta.

MANCINI: JEŻELI CANELO WYGRA, BĘDZIE JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH >>>

- Canelo jest w tym momencie w swoim szczycie. Jego umiejętności i technika w ataku są tak znakomite, a obrona tak dopracowana, że mimo nieprzewidywalności boksu na tym poziomie mocno stawiam właśnie na swojego człowieka. Szalę zwycięstwa na jego stronę może też przechylić wielkie serca do walki, jakie posiada. Canelo jest w stanie stawić czoła wszelkim przeciwnościom - powiedział Velasquez, który 31 października w Arabii Saudyjskiej wystąpi na gali WWE Crown Jewel w walce z Brockiem Lesnarem, a drugą parę sław utworzą podczas tego samego eventu Tyson Fury i Braun Strowman.

Velasquez od lat jest piewcą talentu Canelo i stoi za nim murem, co widać było m.in. przed walką Alvareza z Floydem Mayweatherem. Ogólnie natomiast rzecz biorąc, typ Velasqueza na konfrontację Meksykanina z Rosjaninem wpisuje się w szerszy nurt bokserów zafascynowanych boksem Canelo.

<< Powrót na stronę główną <<