SPENCE JR BEZ ZŁAMAŃ PO CZWARTKOWYM WYPADKU

Errol Spence Jr (26-0, 21 KO) brał wczoraj udział w bardzo niebezpiecznym wypadku samochodowym. Mistrz wagi półśredniej, jak się okazuje, wyszedł z całego zdarzenia bez wielkich obrażeń.

- Spence się obudził, reaguje, a jego stan określa się jako stabilny. Nie doznał żadnych złamań, ale ma pewne rany na twarzy. Oczekuje się, że całkowicie wyzdrowieje. Obecnie odpoczywa u boku swojej rodziny. Dziękujemy za wszystkie modlitwy i słowa wsparcia - czytamy w oświadczeniu PBC. Wcześniej podawano, że Amerykanin stracił w wypadku kilka zębów.

W czwartek rano pojawiły się wieści, że Spence jechał z dużą prędkością i stracił kontrolę nad swoim białym Ferrari. Pojazd koziołkował kilka razy, a wszystko działo się we wczesnych godzinach porannych czasu amerykańskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 11-10-2019 13:50:40 
Cytaując klasyka: "Co on jest kurwa, Robocop?"
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 11-10-2019 18:09:50 
z tego co czytałem wczoraj to miał połamane/wybite zęby, jeżeli skończy się tylko na tym i na bliznach na twarzy, to może mówić o drugiej szansie danej przez los.
Ciekawe czy to brak zapięcia pasów sprawił, że wyszedł z tego bez złamań, zdarzało się, że paradoksalnie katapultowanie ludzi bez pasów ratowało im życie ;p ostry hardcore
 Autor komentarza: Laik
Data: 12-10-2019 21:57:27 
https://www.youtube.com/watch?v=fyCNwNIP1GA
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.