Archiwum wiadomości z dnia: 2019-10-07

 


SZEREMETA: JEŚLI DOSTANĘ OFERTĘ WALKI O PAS, NA PEWNO JĄ PRZYJMĘ

'Pierwsza amerykańska bitwa o lepszą przyszłość zakończyła się sukcesem. Teraz liczę na dużo większe wyzwania, bo wierzę, że dzięki ciężkiej pracy stać mnie na dużo większe zwycięstwa z dużo lepszymi zawodnikami' - pisze Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO) po swoim udanym debiucie na amerykańskim ringu i szybkiej wygranej przed czasem nad Oscarem Cortesem (27-5, 14 KO).
DANIEL DUBOIS vs CHARLES MARTIN POD KONIEC TEGO ROKU?

Promotor jednego z najlepszych prospektów wagi ciężkiej - 22-letniego Daniela Dubois (13-0, 12 KO) - Frank Warren twierdzi, że pod koniec roku jego podopieczny może się zmierzyć z byłym mistrzem świata Charlesem Martinem (27-2-1, 24 KO). Według Warrena umiejętności i siła Dubois już teraz byłyby koszmarem nawet dla ścisłej czołówki.
ADAM KOWNACKI O WALCE GOŁOWKINA I SWOJEJ DOBREJ FORMIE

Najlepszy obecnie polski zawodnik wagi ciężkiej, Adam Kownacki (20-0, 15 KO) pojawił się na sobotniej gali Giennadij Gołowkin vs Siergiej Derewianczenko w nowojorskiej Madison Square Garden. Uwagę zwracała szczuplejsza niż zazwyczaj (zwłaszcza w okresie między walkami) sylwetka Adama, który został zapytany o przyczyny tak dobrej formy, a także o swoją opinię na temat walk Gołowkina i Canelo Alvareza.
XXVII MMP 2019 - CZAS POZNAĆ GŁÓWNYCH AKTORÓW

Walką Łukasza Zyguły z Dmytro Zhukov rozpoczną się XXVII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Kogo zobaczymy w najbliższych dniach w ringu? Dużo nowych nazwisk, ale także faworyci! Dużo niewiadomych, więc warto przyjechać i zobaczyć w akcji skrywane dotąd talenty stające naprzeciw znanym nam już zawodnikom! Pełna rozpiska w rozwinięciu.