DANIEL DUBOIS vs CHARLES MARTIN POD KONIEC TEGO ROKU?

Promotor jednego z najlepszych prospektów wagi ciężkiej - 22-letniego Daniela Dubois (13-0, 12 KO) - Frank Warren twierdzi, że pod koniec roku jego podopieczny może się zmierzyć z byłym mistrzem świata Charlesem Martinem (27-2-1, 24 KO). Według Warrena umiejętności i siła Dubois już teraz byłyby koszmarem nawet dla ścisłej czołówki.

- Dubois jest przyszłością brytyjskiego boksu i wagi ciężkiej. Teraz chcemy, żeby on i Joe Joyce wystąpili pod koniec tego roku na tej samej gali. Daniel umie boksować i dysponuje potężną siłą uderzenia. Jeżeli kogoś trafia, to kończy go albo rani. Kto przeciwstawi się tej sile? Nie wydaje mi się, by Joshua, Ruiz i cała reszta czołówki mogła się przeciwstawić. Jedyni goście, z którymi nie chciałbym teraz zestawiać Dubois, to Fury i Wilder (...) Daniel jest w stanie kontrolować walkę swoim kapitalnym lewym prostym, a potem znokautować każdego. Próbowaliśmy zorganizować walkę z Christianem Hammerem, ale nie dojdzie do niej. Rozmawiamy natomiast z Charlesem Martinem, nawiązaliśmy z nim kontakt - powiedział jeden z najbardziej doświadczonych graczy w biznesie bokserskim na Wyspach.

Przypomnijmy, że swoim ostatnim występie Dubois odprawił w pierwszej rundzie delikatnie mówiąc przeciętnego Ebenezera Tetteh. Była to już czwarta w tym roku walka Brytyjczyka, który w lipcu zdobył tytuł mistrza Wielkiej Brytanii po świetnym występie i zwycięstwie przed czasem nad Nathanem Gormanem. Charles Martin walczył natomiast w tym roku dwa razy: najpierw pokonał w marcu Gregory'ego Corbina (został on zdyskwalifikowany za serię desperackich uderzeń poniżej pasa), a potem rozbił w lipcu przez TKO Daniela Martza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 07-10-2019 18:02:19 
Fajne zestawienie. Martin jest twardy. Dubois po takiej walce mocno podskoczyłby w rankingach.

Dla Martina taka walka to duże ryzyko.
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 07-10-2019 18:02:25 
Dobry pomysł. Martin nie powinien wybrzydzać a dla Dubois to cenny skalp. W później może Yoka
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 07-10-2019 18:14:46 
Martin jest słaby, Dubois go skończy przed czasem.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 07-10-2019 18:30:45 
Kapitalny lewy prosty u boksera bez większej podbudowy (75 walk) z amatorskiego boksu? Jakoś tego nie zauważałem, ale wolałem sprawdzić na powtórce walki z Gormanem. No i rzeczywiście bardzo dobrze posługuje się jabem. Chyba z Martinem dla mnie byłby faworytem, choć nie za bardzo go lubię.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 07-10-2019 19:07:02 
Świetne zestawienie. Maritn to wymagający przeciwnik. Faworytem dla mnie Daniel Dubois. Jestem ciekawy jak DDD poradzi sobie z leworęcznością Martina.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 07-10-2019 19:44:44 
Martin weźmie taką walkę ale za duże pieniądze. Niestety Dubois jest teraz na takim etapie że trudno będzie mu znaleźć kogoś kto śmiało podejmie wezwanie i tym samym jeszcze planuje ugrać coś w boksie. Dlatego uważam że takiej walki póki co nie będzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.