Archiwum wiadomości z dnia: 2019-10-06

 
GOŁOWKIN PO TWARDYM BOJU POKONAŁ DEREWIANCZENKĘ

To miał być i rzeczywiście był trudny bój, ale Giennadij Gołowkin (40-1-1, 35 KO) pokonał Sergieja Derewianczenkę (13-2, 10 KO) i odzyskał tytuły mistrza świata federacji IBF oraz IBO w kategorii średniej. Co dalej? Kazach nie ukrywa, że najbardziej zależy mu na trzecim pojedynku z Saulem Alvarezem (52-1-2, 35 KO).WACH I DĄBROWSKI NOKAUTUJĄ 'RYWALI'

Mariusz Wach (35-5, 19 KO) nie wygrał poważnej walki od dwóch i pół roku, a po trzech kolejnych porażkach, w tym dwóch przed czasem, jego pozycja mocno osłabła. Dlatego żeby liczyć na kolejne poważne wyzwania, sportowe czy to finansowe, musiał zacząć wygrywać. Z kimkolwiek. I właśnie taką drogę obrał były pretendent do trzech pasów wagi ciężkiej.


MACKLIN: CANELO RZUCI SIĘ TERAZ NA TRZECIĄ WALKĘ Z GGG

Były pretendent do tytułu mistrza świata i dawny rywal Giennadija Gołowkina (40-1-1, 35 KO), Matthew Macklin stwierdził, że Saul Alvarez (52-1-2, 35 KO), który nie chciał ostatnio trzeciej walki z Kazachem, teraz zmieni zdanie, bo Gołowkin pokazał wyraźne oznaki starzenia się podczas wygranej walki o wakujący pas IBF ze Siergiejem Derewianczenką (13-2, 10 KO) w Nowym Jorku.