Archiwum wiadomości z dnia: 2019-10-03

 
DAWEJKO GOTOWY NA WALKĘ Z CHISORĄ

Eddie Hearn codziennie dostaje telefony od promotorów i menadżerów z nazwiskami potencjalnych rywali dla Derecka Chisory. Wybór szefa Matchroom poznamy już niebawem. Tymczasem do listy potencjalnych zastępców Josepha Parkera dołączył chętny do walki Joey Dawejko.


WAŻENIE: WIERZBICKI vs GREENE

Łukasz Wierzbicki (18-0, 7 KO) starciem z Louisem Greene'em (10-1, 5 KO) stara się udowodnić, że z walki na walkę robi krok naprzód i postępy w swoim boksie. Dziś panowie po raz pierwszy spojrzeli sobie z bliska w oczy.
FELIX VERDEJO ZMIENIA TRENERA, POWRÓT NA POCZĄTKU PRZYSZŁEGO ROKU

Felix Verdejo kilka lat temu uchodził za wielki talent. 'El Diamente' miał być idolem kibiców z Portoryko, jak schodzący wówczas ze sceny wielki Miguel Cotto. Portorykańczyk w pewnym momencie jednak wyhamował i przestał spełniać pokładane w nim nadzieje. W ubiegłym roku Verdejo przegrał przed czasem z Antonio Lozadą Torresem. Od tamtej pory Felix wygrał dwie walki, a teraz postanowił dokonać zmian w swoim narożniku.KOLEJNA GALA MB PROMOTIONS 23 LISTOPADA W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Grupa MB Promotions po raz szósty postanowiła rozgrzać środowisko sportów walki w naszym kraju. Organizator Mateusz Borek tym razem obrał na celownik Dąbrowę Górniczą. Już 23 listopada w ringu pięściarskim pojawią się najlepsi pięściarze w Kraju nad Wisłą - Robert Parzęczewski (23-1, 16 KO), Damian Jonak (41-1-1, 21 KO), Łukasz Wierzbicki (18-0, 7 KO), Patryk Szymański (19-2, 10 KO) czy Kamil Łaszczyk (26-0, 9 KO).