KOLEJNA GALA MB PROMOTIONS 23 LISTOPADA W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Grupa MB Promotions po raz szósty postanowiła rozgrzać środowisko sportów walki w naszym kraju. Organizator Mateusz Borek tym razem obrał na celownik Dąbrowę Górniczą. Już 23 listopada w ringu pięściarskim pojawią się najlepsi pięściarze w Kraju nad Wisłą - Robert Parzęczewski (23-1, 16 KO), Damian Jonak (41-1-1, 21 KO), Łukasz Wierzbicki (18-0, 7 KO), Patryk Szymański (19-2, 10 KO) czy Kamil Łaszczyk (26-0, 9 KO).

Grupa MB Promotions dowodzona przez Mateusza Borka poprzednimi niezwykle udanymi wydarzeniami zapracowała sobie na zaufanie kibiców sportów walki w Polsce. Organizatorzy musieli zareagować na głosy fanów i postanowili dać im to, czego pragną. Po raz szósty najbardziej efektowna grupa bokserska w naszym kraju rozgrzeje kibiców.

W ringu nie mogło zabraknąć wielkiej nadziei polskiego boksu Roberta Parzęczewskiego. Pięściarz z Częstochowy aktualnie znajduje się na fali piętnastu zwycięstw z rzędu i zajmuje czołowe lokaty w światowych rankingach. Kolejne wygrana z wymagającym przeciwnikiem z pewnością może przybliżyć popularnego "Araba" do walki o wymarzony pas mistrza świata.

Do ringu powróci także Damian Jonak. Doświadczony pięściarz, posiadający jeden z najlepszych rekordów w Polsce, postanowił wymazać z pamięci porażkę, która była efektem wielkiej kontrowersji sędziowskiej. 36-latek z Tarnowskich Gór liczy na mocnego rywala. A jeśli walczy na gali grupy MB Promotions, to może być pewny, że takie żądania zostaną spełnione.

O być może 20 zawodową wygraną w Dąbrowie Górniczej powalczy Łukasz Wierzbicki. Podopieczny Gusa Currena robi spore postępy z walki na walkę, ale poprzeczka z każdym kolejnym występem idzie w górę. Pod koniec listopada 28-latek ma wykonać kolejny krok w kierunku realizacji sportowych marzeń, ale czy i tym razem skutecznie zdoła oszukać swojego przeciwnika?

Szybki powrót z “emerytury” zaliczył Patryk Szymański. Ostatnią walką młodego pięściarza żył cały pięściarski świat. Każdy kibic zapamięta do końca życia dziesięć nokdaunów w pięć rund z Robertem Talarkiem na poprzedniej edycji MB Boxing Night. 26-latek nie mógł przestać myśleć o emocjach, które dostarczył mu ten występ. Głodny wrażeń i sportowych sukcesów powraca, aby udowodnić, że stać go jeszcze na naprawdę wielkie rzeczy.

W karcie walk Mateusz Borek nie mógł zapomnieć również o nowych twarzach, które zadebiutują podczas wydarzeń z cyklu MB Boxing Night. Drugą szansę w sportowym życiu od organizatora otrzymał Kamil Łaszczyk. Popularny "Szczurek" najgorsze ma już za sobą. Długa przerwa nie wybiła Polak z rytmu i już w 2019 stoczył dwa kolejne, zwycięskie pojedynki. Grupa MB Promotions, oraz z pewnością także kibice, z występem Łaszczyka  wiąże spore nadzieje. Jeśli debiut właśnie u tego organizatora? W Dąbrowie Górniczej Łaszczyk da światu odpowiedź, czy wróci na poważnie do gry o najważniejsze pasy
mistrzowskie.

Bilety już w sprzedaży na ebilet.pl

Karta walk MB Boxing Night 6:
Robert Parzęczewski vs TBA
Damian Jonak vs TBA
Łukasz Wierzbicki vs TBA
Patryk Szymański vs TBA
Kamil Łaszczyk vs TBA

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-10-2019 18:13:32 
Nie maił czasem na tej gali wrócić Św. Tomasz? Potwierdził u Kostyry że wróci w listopadzie na pożegnalną walkę. Albo nie znaleźli odpowiedniego ogóra na ta okazję, albo żona postawiła na swoim. Coś nie za dużo na ten temat się pisze.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.