GOŁOWKIN O CANELO - KOWALIOW: ALVAREZ NIE MIAŁ INNEJ OPCJI

Giennadij Gołowkin (39-1-1, 35 KO) ma swój pogląd na sprawę przejścia Canelo Alvareza (52-1-2, 35 KO) o dwie kategorie wagowe w górę na walkę z Siergiejem Kowaliowem (34-3-1, 29 KO). Gołowkin uważa, że Meksykanin zwyczajnie nie miał innego wyjścia.

GOŁOWKIN: NIE ROZUMIEM, JAK MOŻNA WSPIERAĆ CANELO>>>

- Myślę, że walka z Kowaliowem to była jego jedyna opcja. Jedyną opcją dla niego było podjęcie walki z Kowaliowem, choć mówiło się o wielu ofertach. Nie wiem, kto wygra. Uważam jednak, że Kowaliow ma więcej do zyskania w tej walce - powiedział Kazach.

"GGG" przyznał też, że jest zaskoczony ciągłymi pytaniami właśnie o Alvareza. W mediach mówi się wiele o możliwej trzeciej walce pomiędzy Gołowkinem i Canelo.

- Zadajecie te pytania bez końca. Jest tyle rzeczy do omówienia, a jeśli pytacie tylko o Canelo, to mówi to coś o was jako o dziennikarzach. Poszukajcie lepszych tematów. To wasz problem, nie mój - uciął rozmowę bokser z Kazachstanu.

Przypomnijmy, że już w najbliższą sobotę w Nowym Jorku Giennadij Gołowkin skrzyżuje rękawice z Siergiejem Derewianczenką (13-1, 10 KO) w pojedynku o wakujący pas IBF wagi średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: nonitek
Data: 03-10-2019 12:53:39 
Akurat Canelo to ma chyba najwięcej możliwych, ciekawych opcji w całym boksie aktualnie.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 03-10-2019 14:43:51 
Uważam, że Canelo kupi sobie wygraną nad Kowaliowem (to tylko odpowiedni zapis w kontrakcie i trochę $$) a później będzie chciał walczyć z Briedisem o pas w junior ciężkiej.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 04-10-2019 10:08:03 
To kto jeszcze znany kupil sobie wygrana odpowiednim zapisem w kontrakcie ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.