GOŁOWKIN O WALCE Z DEREWIANCZENKĄ I PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ

Już w najbliższą sobotę w Nowym Jorku Giennadij Gołowkin (39-1-1, 35 KO) skrzyżuje rękawice z Siergiejem Derewianczenką (13-1, 10 KO) w pojedynku o wakujący pas IBF wagi średniej. Jeżeli Kazach wygra z naprawdę mocnym Ukraińcem, może w przyszłym roku stanąć do jeszcze większej i bardziej lukratywnej walki. Jest kilku zawodników, z którymi chciałby się zmierzyć, by nadal budować swoje imponujące dziedzictwo.

GOŁOWKIN: NIE ROZUMIEM, JAK MOŻNA WSPIERAĆ CANELO >>>

- Chcę pokazać w sobotę nowy styl. Wciąż jednak pozostanę zawodnikiem, który daje ludziom wielkie show. Jeżeli Derewianczenko da mi szansę na znokautowanie go w pierwszej lub w drugiej rundzie, to go skończę. Nie mrugajcie, niech no tylko Derewianczenko spróbuje mnie pokonać - powiedział Gołowkin, który domagał się trzeciej walki z Saulem Alvarezem, ale Canelo nie jest nią obecnie zainteresowany.

- Jeżeli wygram wojnę z Derewianczenką, mam przed sobą wspaniałą przyszłość. Chcę walk unifikacyjnych i wielkich nazwisk. I chcę naprawdę wielkiej konfrontacji - dodał Kazach i stwierdził chwilę później, że chciałby zmierzyć się z Callumem Smithem, Billym Joe Saundersem, Demetriusem Andrade i Jermallem Charlo.

Które z tych walk są najbardziej możliwe? Prawdopodobnie konfrontacje z promowanymi przez Eddie'ego Hearna Brytyjczykami - Smithem i Saundersem. Mogliby oni walczyć z GGG np. na stadionie w Wielkiej Brytanii. Nieco mniej realna - przede wszystkim z powodów komercyjnych - jest walka z Andrade, choć również promuje go Hearn (współpromujący obecnie Gołowkina). Z kolei pojedynek z Charlo wydaje się w tej chwili mało możliwy, gdyż Amerykanin związany jest z konkurencją, czyli z projektem PBC Ala Haymona.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 02-10-2019 20:45:33 
Te nowe style sie czesto zle koncza, zwlaszcza jak ktos ma 34lata ; ) Z Derewiaczenka szykuje mu sie b.ciezki boj.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 02-10-2019 20:58:01 
Styl robi walkę, Derewianczenko to naprawde dobry pięściarz i zaraz forumowicze będą pisać, jeżeli da 12 rund GGG, ze GGG juz jest rozbity itp itd, czyli ciagle te same bzdury jak w przypadku innych bokserow, ktorzy przyzwyczaili do nokautowania, a nie nokautowali potem.. ale wydaje mi się, że GGG zdeklasuje SD i ten podejdzie z zbyt dużym szacunkiem do siły ciosu GGG i po prostu przegra.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 02-10-2019 21:44:02 
gerlach

37

wbrew pozorom moze byc to bardzo latwa walka, napierajacy dzik kroty prosi sie o ubicie.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 03-10-2019 08:38:21 
t4b4x0
nie tyle z zbyt dużym szacunkiem co po prostu wejście z tak silnie bijącym Gienkiem i tak odpornym, źle się dla niego skończy. Stawiam, że padnie, tylko czy będzie robił to co z Jacobsem, też nie jest powiedziane...
 Autor komentarza: TheCook
Data: 03-10-2019 10:54:17 
Pamietajcie o tym ze kazdy bokser walczy inaczej , to ze pokazal sie z dobrej strony w walce z Jacobsem nie oznacza ze z ciagle napierajacym Golovkinem tez pojdzie mu tak dobrze ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.