Archiwum wiadomości z dnia: 2019-10-01

 SPENCE JR vs PORTER: WYNIKI SPRZEDAŻY PPV

Rośnie pozycja jednego z najlepszych amerykańskich bokserów, czempiona IBF i WBC wagi półśredniej Errola Spence'a Juniora (26-0, 21 KO). Płatny dostęp do transmisji sobotniej gali w Los Angeles, której walką wieczoru była konfrontacja Errol Spence Jr vs Shawn Porter (30-3-1, 17 KO), został wykupiony przez ok. 350 tysięcy widzów telewizji FOX. Biorąc pod uwagę współczesne standardy PPV, jest to solidny wynik.


PREZYDENT WBC GROZI RUIZOWI JR: ZAWIESIMY CIĘ NA DWA LATA!

Wczoraj informowaliśmy już Was o tym, że Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) dostał od meksykańskiej federacji bokserskiej ofertę występu na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w przyszłym roku. Ale Mauricio Sulaiman - prezydent federacji WBC, zagroził pięściarzowi, że jeśli ten wystartuje w igrzyskach, zostanie usunięty z rankingów i wszelkich walk związanych z WBC na dwa lata.DMITRIJ BIWOŁ O WALCE CANELO vs KOWALIOW I SWOICH PLANACH

Mistrz świata WBA wagi półciężkiej, Dmitrij Biwoł (16-0, 11 KO) miał nadzieję na walkę z najlepiej obecnie zarabiającym bokserem na świecie, Saulem Alvarezem (52-1-2, 35 KO) pod koniec roku, ale z entuzjazmem mówi o listopadowym starciu Meksykanina z mistrzem WBO Siergiejem Kowaliowem (34-3-1, 29 KO), które uważa za wielkie wyzwanie dla obu zawodników. Nadal zresztą myśli zarówno o walce z Canelo, jak i ze swoim rodakiem.