SPENCE JR vs PORTER: WYNIKI SPRZEDAŻY PPV

Rośnie pozycja jednego z najlepszych amerykańskich bokserów, czempiona IBF i WBC wagi półśredniej Errola Spence'a Juniora (26-0, 21 KO). Płatny dostęp do transmisji sobotniej gali w Los Angeles, której walką wieczoru była konfrontacja Errol Spence Jr vs Shawn Porter (30-3-1, 17 KO), został wykupiony przez ok. 350 tysięcy widzów telewizji FOX. Biorąc pod uwagę współczesne standardy PPV, jest to solidny wynik.

ZAROBKI UCZESTNIKÓW GALI SPENCE JR vs PORTER >>>

Poprzednią walkę Spence'a - pojedynek z Mikey Garcią - również pokazywano w PPV (300 tys. sprzedanych subskrypcji). Można więc powiedzieć, że Spence notuje stały progres, choć wciąż daleko mu do poziomu, jaki mogą zapewnić pojedynki w najbliższych latach - oczywiście tylko wtedy, jeżeli wciąż będzie wygrywał i budował swoją markę.

Kolejne starcie w PPV z udziałem Spence'a to zaplanowany wstępnie na 25 stycznia pojedynek z Dannym Garcią (35-2, 21 KO). Jeżeli Amerykanin go wygra, będzie szukał walk unifikacyjnych z Mannym Pacquiao (czempionem WBA) lub Terence'em Crawfordem (czempionem WBO), choć Crawford związany jest z konkurencyjną grupą Top Rank i doprowadzenie do starcia z nim będzie zapewne bardzo trudne.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 01-10-2019 18:06:04 
Skończcie pisać bzdury Spence w kilku wywiadach mówił ze nie bedzie walki z Crawfordem wiec skoro sam zawodnik tak mówi to raczej takiej walki nie bedzie szukał. Walki z Paquiao tez nie bedzie bo Paquiao do Spenca nie wyjdzie.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 01-10-2019 18:43:39 
Pacquiao mógły nieźle wypromować Spence'a. Tak jak niegdyś de la Hoya wypromował Mayweathera i Pacquiao.
 Autor komentarza: shakal
Data: 01-10-2019 18:56:18 
to, co zawodnik mówi, a co później robi to często dwie różne rzeczy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.