RIGONDEAUX 7 GRUDNIA Z SOLISEM O PAS WBA

Guillermo Rigondeaux (19-1, 13 KO) pokonał w czerwcu Julio Ceję w eliminatorze do pasa WBC kategorii super koguciej. W kolejnym starcie ma jednak zaboksować o wakujący tytuł mistrza świata federacji WBA.

Znakomity kubański technik wystąpi 7 grudnia podczas gali z walką wieczoru Jermall Charlo vs Dennis Hogan na antenie stacji Showtime.

Rywalem "Szakala" będzie dawny champion dywizji junior koguciej, notujący serię pięciu kolejnych wygranych Liborio Solis (30-5-1, 14 KO). Przy obecnym zamieszaniu z organizacją WBA trudno jednoznacznie wskazać, czy będzie to pełnoprawny tytuł, czy też może kolejny odłam w stylu "Regular".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 01-10-2019 22:15:41 
On coś trochę jakby zapomniany / pomijany. A to prawdziwy artysta. Tak szczerze to dla mnie top1 koleś do oglądania, lepszy od Łomy. Smutno (dla mnie), że tak cienko przędzie i nikogo nie interesuje. A nawet Mike Tyson poważa go jako jednego z najciekaszych/najlepszych.
 Autor komentarza: jimmyF
Data: 02-10-2019 10:37:09 
Nawet Mayweather, który prawie nigdy o nikim nie mowi dobrze wymienial go w wywiadzie ostatnim ze to jest swietny mistrz
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.