DANIEL DUBOIS: EFEKTOWNYMI WYGRANYMI CHCĘ DAĆ SYGNAŁ NAJLEPSZYM

Daniel Dubois (13-0, 12 KO) rośnie z walki na walkę. I coraz głośniej mówi o tym, że jest gotowy na najlepszych w wadze ciężkiej. W piątkowy wieczór błyskawicznie zdemolował Ebenezera Tetteha (19-1, 16 KO) i sięgnął po pas Wspólnoty Brytyjskiej.

- Teraz biorę dwa tygodnie wolnego i lecę na Grenadę, skąd pochodzi mój ojciec, bo nigdy tam nie byłem. Szczerze mówiąc nigdy nie miałem takich prawdziwych wakacji i cieszę się na tą podróż. Bo jeśli nawet gdzieś leciałem, było to związane z jakimś turniejem bokserskim. Niedawno poleciałem z siostrą do Chicago na krótki wypoczynek, a skończyło się na tym, że wylądowałem na sali treningowej - mówi 22-letni "Dynamit".

- Wiedziałem, że z moją siłą i odpowiednim doborem ciosów mogę skończyć Tetteha w pierwszej rundzie. Wcześniejsza wygrana nad Nathanem Gormanem naprawdę mi pomogła. Bardzo mocno wierzę w siebie i głęboko w sercu mam przekonanie, że tak naprawdę już teraz jestem najlepszy na świecie. David Price i Dereck Chisora odmówili walki ze mną, ale być może chcą po prostu od mojego promotora Franka Warrena większych pieniędzy. Muszę efektownie wygrywać kolejne walki i dawać wyraźny znak tym bardziej znanym, że nadchodzę. Naprawdę nie pokazałem jeszcze wszystkiego na co mnie stać - dodał Dubois.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Aruna
Data: 30-09-2019 16:28:08 
Niewatpliwie jeden z lepszych prospektow, do tego chyba najlmlodszy. Sporo przed nim. Nie widze go jednak na ta chwile z zawodnikami z samego topu, gdzie musialby przewalczyc conajmniej 8 rund. Spuchlby jak balon i zaliczyl mate, takie wrazenie odnosze :d
 Autor komentarza: Callisto
Data: 30-09-2019 16:28:27 
Jeśliś taki cfaniak, to wyjdź do Ajtuja, tylko lepiej uważaj bo po takim eksperymencie być może będziesz sobie musiał co najmniej 9 miesięcy przerwy zrobić.
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 30-09-2019 17:09:46 
Moim zdaniem posturowo jest to większa forma Mike Tysona z czasów Wielkiej Epoki Bokserów Murzynów, która ma szanse coś ugrać.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 30-09-2019 18:08:32 
Posturowo to może i większa wersja Tysona, ale umiejętnościowo - już zdecydowanie nie. Natomiast to dobry bokser z potężnym ciosem, tylko potrzeba mu prawdziwego testu. Myślę, że nie ma co go trzymać pod kloszem.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 30-09-2019 18:59:09 
Sporo atutów żeby zostać mistrzem, ale nie potrzebnie się śpieszy. Myślę że wcześniej czy później szansa nadejdzie i on ją wykorzysta. Szkoda tylko że jest mało charyzmatyczny, nie mówię żeby wszystkich wyzywał jak to robi Fury, czy wszczynał burdy jak Chisora, ale jest jakiś taki sflaczały i mało w nim energii i życia.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 30-09-2019 21:33:31 
Ja uważam, że DDD ma bardzo dobrze opanowane szerokie podstawy boksu. Prędzej czy później Dubois znajdzie się na szczycie wagi ciężkiej. Jeżeli chodzi o charyzmę to wydaje mi się, że nie jest tak źle. Ja osobiście częściej oglądam wywiady z DDD niż z Tysonem Fury, czy z AJ. Myślę, że jeżeli Dubois nadal będzie tak efektownie walczył i wygrywał to kibice tłumnie będą przychodzić na jego pojedynki.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 30-09-2019 21:39:11 
Jak na raze jedzie na olbrzymiej naturalnej sile, młodości i pewności siebie. Nie jest ułożonym technicznie pięściarzem co widać gdy zadaje mocne ciosy, mało uników, mało ruchu ciałem. Myśle zenmanolbrzymi potencjał do tego sympatyczny, skromny, szkoda ze Chisora mu odmówił ale rozumiem ze Delboy to jednak nazwisko światowe zaś ryzyko przegrania przy dziurawej obronie Derecka duże bo Daniel nie bije jak Szpilka a tłucze jak młot parowy. Ciekawy prospekt ale ciagle prospekt, czekam na sprawdzian z bokserem z dwudziest, tylk nie Polak bo będzie tragedia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.