FOTORELACJA: ERROL SPENCE JR vs SHAWN PORTER

Errol Spence Jr (26-0, 21 KO) miał ręce pełne roboty, ale po trudnych dwunastu rundach pokonał niejednogłośnie na punkty Shawna Portera (30-3-1, 17 KO) i zunifikował pasy IBF/WBC wagi półśredniej. Prezentujemy Wam obszerną fotorelację z tego pojedynku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 29-09-2019 19:56:02 
No nie pasował Errolowi Porter muszę przyznać, bo spodziewałem się łatwiejszej walki. Łatwiejszej, bo i tak wypunktowałem to zdecydowanie dla Spence'a, a SD to jakaś kpina, ale mimo wszystko myślałem, że Portera parę razy podłączy i skończy w późniejszych rundach. Garcia, hm... to idealny przeciwnik dla Spence'a teraz. Po tym nieszablonowym Porterze to naprawdę będzie dobra walka dla ułożonego boksersko Errola spotkać się z kimś takim "szablonowym" prezentującym przy tym światowy poziom. Myślę, że w tej walce będzie miał szansę naprawdę zabłysnąć i pokazać swój kunszt. Potem Pac, ewentualnie Thurman i chciałoby się walki z Crawfordem gdyby to było takie proste. Mimo że to duży WW, to w 154 lbs będzie miał ciężko i powinien dłużej posiedzieć w 147 tym bardziej, że jest tam kasa.
 Autor komentarza: holy
Data: 30-09-2019 08:46:01 
Wydaje mi się, że żabie oczy (spence) nie jest tak dobrzy, jak chcą niektórzy. Z crawfordem by przegrał.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 30-09-2019 10:03:15 
Up
Spence jr, jest bardzo dobry. Problemem jest Porter i jego styl "dzika", przy którym nawet wirtuozi techniki będą wyglądać słabo. Dam sobie rękę uciąć że nawet Floyd w swoim prime miałby trudną przeprawę z Shawnem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.