OFICJALNIE: REWANŻ WILDERA Z ORTIZEM 23 LISTOPADA W LAS VEGAS

Piszemy o tym od tygodni, ale teraz możemy napisać oficjalnie. Rewanż pomiędzy Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO) a Luisem Ortizem (31-1, 26 KO) odbędzie się 23 listopada w MGM Grand w Las Vegas!

Dla "Brązowego Bombardiera" będzie to już dziesiąta obrona pasa WBC wagi ciężkiej. W siódmej, półtora roku temu, zastopował "King Konga" w dziesiątym starciu. Wcześniej jednak sam był w poważnych tarapatach i do dziś niektórzy twierdzą, iż wyratował go gong na przerwę. Po dziewięciu rundach wszyscy sędziowie punktowali wtedy 85:84 na korzyść Wildera. Kubańczyk domagał się rewanżu i po odprawieniu Razvana Cojanu (KO 2), Travisa Kauffmana (KO 10) oraz Christiana Hammera (PKT 10) w końcu doczekał się drugiej mistrzowskiej szansy.

Podczas tej samej gali w Las Vegas Leo Santa Cruz (36-1-1, 19 KO) spotka się z Miguelem Floresem (24-2, 12 KO) w potyczce o wakujący tytuł mistrza świata federacji WBA kategorii super piórkowej, czy też jak kto woli junior lekkiej.

Kibice za oceanem za obejrzenie tej imprezy będą musieli wykupić pakiet PPV na antenie FOX Sports. Wilder ma już wstępnie dogadaną walkę z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO) na 22 lutego przyszłego roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: karpiomaniak
Data: 30-09-2019 00:25:10 
Pełen szacun Ortis i Fury bardzo trudne walki ..robi rewanze bo chce a jak Antek bo musi
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.