SPARINGPARTNER O DEREWIANCZENCE: TO BOKSER KOMPLETNY

Giennadij Gołowkin (39-1-1, 35 KO) 5 października może znów zostać mistrzem wagi średniej. W stawce walki Kazacha z Siergiejem Derewianczenką (13-1, 10 KO) znajdzie się wakujący pas IBF, a obaj panowie mają na niego duży apetyt.

BANKS I GOŁOWKIN OPTYMISTYCZNI PRZED WALKĄ Z DEREWIANCZENKĄ>>>

Tymczasem Ukrainiec podczas przygotowań do walki z "GGG" może liczyć na pomoc innego podopiecznego Andre Roziera, Portorykańczyka Edgara Berlangi (12-0, 12 KO), prospekta z wagi średniej. "The Chosen One" jest pod wielkim wrażeniem umiejętności Derewianczenki.

- Sparingi z Siergiejem były zaszczytem i wspaniałym doświadczeniem. Jestem przekonany, że może zaszokować świat przeciwko "GGG". Wiele zyskałem na sparingach z nim, dużo pewności siebie. On jest technicznie niewiarygodnie dobry. Rozumiem, dlaczego ludzie wierzą, że pokona Gołowkina 5 października. To bokser kompletny - mówił Berlanga.

- Wygląda na to, że jeszcze dwa razy będę walczył przed końcem roku - na Florydzie i w Nowym Jorku. Mam świetne wsparcie w obu tych miejscach, więc jestem bardzo wdzięczny wszystkim w Top Rank za możliwość boksowania w tych miejscach, zwłaszcza, że jednym z nich jest Madison Square Garden, mekka boksu - mówi o swoich planach prospekt.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Granat
Data: 27-09-2019 13:04:37 
Fakt, bokser kompletny tyle ze brakuje mu przysłowiowej kropki nad "i". Nie zmienia to oczywiście faktu, że nie należy go skreślać w walce ze starzejącym się GGG.
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 27-09-2019 16:39:27 
A co on niby miał mówić...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.